WARINSKY K 162 OSTROWEK

Moderátor: Franta.cz

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
schejbic
Příspěvky: 312
Registrován: čtv črc 26, 2007 7:15 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

WARINSKY K 162 OSTROWEK

#1 Nový příspěvek od schejbic »

Nazdar chlapy!!!

Mám možnost za dobrý peníze koupit Ostrowka. Potřeboval bych vědět jak pak jste na tom se zkušenostmi s tímto strojem. Jde mi hlavně o poruchovost - na co je choulostivý a taky dostupnost ND.
Díky za odpovědi.
K práci se musí člověk umět postavit! Pokud se k ní postaví špatně, tak ho ta svině může i ZABÍT!!!

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5478
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#2 Nový příspěvek od staník »

Máme ho u nás ve svazu zahrádkářů a celkem pracuje dobře.Je na něm ale znát věk.Teď jsem našel na netu inzerát prodá ND Ostrovek K-162 tel 604 100 033.Jen tak kdybys se pro něj rozhodl :-/
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
schejbic
Příspěvky: 312
Registrován: čtv črc 26, 2007 7:15 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#3 Nový příspěvek od schejbic »

No moc mě láká. A asi tak do dvou až tří týdnů by mohl být doma. Viděl jsem ho a bavil jsem se i s chlapama co s ním výjmečně dělali - protože před 6 lety byl na GO nástavby a za tu dobu toho moc nenadělal. Občas naložil nějakou suť, ale už žádné stavby. Tak asi za týden budu mít čas a natočíme ho a projedem. V družstvu jsme ho měli - občas jsem s ním jezdil, ale byl bez podkopu a jen na nakládání hnoje. Ale co ten traktor tam zažil za ty roky - to snad nikde na stavbě zažít nemohl!!!!!
K práci se musí člověk umět postavit! Pokud se k ní postaví špatně, tak ho ta svině může i ZABÍT!!!

Uživatelský avatar
Johny1490
Příspěvky: 2430
Registrován: stř srp 22, 2007 1:09 pm
Bydliště: UK

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#4 Nový příspěvek od Johny1490 »

No a co to je dobra cena? za ostroveka by som viac jak 80 nedal...
Je to polska blbovina ale tak pokial to neni celkom rozsipane tak to kup.... Zalezi od stavu ono svoju robotu to este spravi. Motor je zetoracky takze nato ND zezenes v pohode ale ostatne ND neviem, unas v SR som este nevidel predaj dielov na Ostroweka... Hlavne natom vyskusaj cerpadla ci maju dostacujuci tlak aj v nizkych otackach ostatne neni problem porobit...

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5478
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#5 Nový příspěvek od staník »

Tak ať dobře koupíš 8) a dej taky nějaký fotky.Ten náš je teda dost ojetej,taky už něco pamatuje. :prace:
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
schejbic
Příspěvky: 312
Registrován: čtv črc 26, 2007 7:15 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#6 Nový příspěvek od schejbic »

Johny1490 píše:No a co to je dobra cena? za ostroveka by som viac jak 80 nedal...
Je to polska blbovina ale tak pokial to neni celkom rozsipane tak to kup....

Nechci to zakřiknout, ale za ty peníze tady neseženeš Bělorusa. A tohle je o generaci - možná několik - na vyšší úrovni : čelní nakladač, zadní přesuvný podkop.
K práci se musí člověk umět postavit! Pokud se k ní postaví špatně, tak ho ta svině může i ZABÍT!!!

Uživatelský avatar
Johny1490
Příspěvky: 2430
Registrován: stř srp 22, 2007 1:09 pm
Bydliště: UK

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#7 Nový příspěvek od Johny1490 »

Nechci to zakřiknout, ale za ty peníze tady neseženeš Bělorusa. A tohle je o generaci - možná několik - na vyšší úrovni : čelní nakladač, zadní přesuvný podkop.
tak hlavne odskusaj ci su dobre cerpadla a ci nejsu moc poohybane piestnice a jak to bude v poriadku tak ho kup ostatne veci sa daju v pohode opravit alebo nahradit niecim inim. Bager sa vzdicky doma zide a este sio u susedov zarobi aj nejaku tu korunu na sebe 8)

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3110
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#8 Nový příspěvek od Ursus 73 »

schejbic píše:Nazdar chlapy!!!

Mám možnost za dobrý peníze koupit Ostrowka. Potřeboval bych vědět jak pak jste na tom se zkušenostmi s tímto strojem. Jde mi hlavně o poruchovost - na co je choulostivý a taky dostupnost ND.
Díky za odpovědi.
Ahoj. Tak ak ten ostrowek nie je drahí a zhumplovaný, tak by som ti ho doporučil. My ho tiež mame doma, kúpily sme ho na jeseň, takže moc sme s ním nerobily. Zatial sa venujeme oprave. Bola na ňom zodratá spojka a radiace koleso dvojky a trojky v prevodovke. A ešte sme prerobily bedňu na baterku, pôvodne tam boly dve úzke 6V. baterky a 12V. nam tam nevliezla. Inak sa hovori, že podvozok je Zetor-4011, akurát v poľskom vydaní. S náhradnimi dielmi nie je problém, ja si ich objednavam u vas v čechach. Ak by ste mali zaujem, dam vam kontakt :ano: . Na kšeft to už moc nie je, ale tieto stroje boly jednoduché na opravy, nenáročné na údržbu a maju nízku spotrebu :) . A samozrejme, záleži od typu a roku výroby 8) .
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

martyny
Příspěvky: 142
Registrován: sob led 24, 2009 4:49 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#9 Nový příspěvek od martyny »

S ostrowkem k 162 jsem jezdil u kamarada pouziva ho temer jen na navážení siláže ke kravám, podkop k tomu nemá to je nevihoda ze to ma lehkej zadek tak se do kukurice nemuze poradne zadloubnout ale kdyz tam mel dany vzadu zavazi asi 500KG tak spokojenost sel jedna basen vypada sice jako pred srotem ale dobrej stroj 8) pokud je v dobrem stavu doporucil bych ho a pokud jde jen o nakladac tak ale zase spis hona je to na vas 8)

jose
Příspěvky: 6
Registrován: sob led 05, 2008 11:51 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#10 Nový příspěvek od jose »

Ostrowka vlastnim asi 9 měsíců a jsem s ním spokojený. Používám ho hlavně na stavbě baráku. Svou práci udělá jak při výkopu tak hlavně při nakládce a přemístění materiálů.
Podnikám v zemědělství tak potřebuju občas něco naložit, tak sem chtěl nejdřív koupit čelní nakladač na traktor , ale pak sem koupil ostrowka K162 - celý traktor s čelnim nakladačem a podkopem za cenu o dost nižší než samotnej čelní nakladač. Zatim bez vážný poruchy najeli jsme asi 70 mth. Měnil sem tam akorát prasátka a přetěsňoval jednu pístnici obojí špatný po předchozim majiteli. Brzdy jsou jako na zetoru a sadu na přetěsněni pístnice jsem si objednal v CHabařovicích, tam prodávaj nd na ostrowka. http://www.agro-sever.cz

Uživatelský avatar
cont33
Příspěvky: 3250
Registrován: úte říj 21, 2008 10:11 pm
Bydliště: Trenčín

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#11 Nový příspěvek od cont33 »

Tak toto bal tiež ostrowek, ale zostal z neho len podkop a čelný nakladač. Celé je to posadené na crislal 80 a predný náhon je niečo neidentifikovatelné.... :D
Přílohy
30052008660.jpg
30052008659.jpg
30052008658.jpg
ak niekto niečo chce tak pisať na cont7133@gmail.com Už tu niesom. V poslednom čase zaberá miesto každý príspevok.

Žerik2
Příspěvky: 1862
Registrován: sob led 10, 2009 1:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#12 Nový příspěvek od Žerik2 »

cont33 píše:Tak toto bal tiež ostrowek, ale zostal z neho len podkop a čelný nakladač. Celé je to posadené na crislal 80 a predný náhon je niečo neidentifikovatelné.... :D
ten předni nahon vypada že je s traktoru ifa 303 nebo jak to je

Uživatelský avatar
schejbic
Příspěvky: 312
Registrován: čtv črc 26, 2007 7:15 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#13 Nový příspěvek od schejbic »

Tak ten kocour je doma:
Přílohy
ostrowek3.jpg
ostrowek.jpg
K práci se musí člověk umět postavit! Pokud se k ní postaví špatně, tak ho ta svině může i ZABÍT!!!

Uživatelský avatar
Johny1490
Příspěvky: 2430
Registrován: stř srp 22, 2007 1:09 pm
Bydliště: UK

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#14 Nový příspěvek od Johny1490 »

Tak ten kocour je doma:
Tak gratulujem hlavne nech dobre sluzi.....
vizera ze je v celkom slusnom stave. Funguje vsetko ako ma?
Aka bola cena ak to nieje tajne... ?
:friends:

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#15 Nový příspěvek od pepa.traktor »

Johny1490 píše:
Tak ten kocour je doma:
Tak gratulujem hlavne nech dobre sluzi.....
vizera ze je v celkom slusnom stave. Funguje vsetko ako ma?
Aka bola cena ak to nieje tajne... ?
:friends:
MAŠINKA VYPADÁ VELICE ZACHOVALE ,ŘEKL BYCH NEBO TIPNUL ŽE BY STÁL 60-70 TISÍC ,AT DOBŘE SLOUŽÍ
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“