WARINSKY K 162 OSTROWEK

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
Hanz1
Příspěvky: 8
Registrován: úte dub 30, 2019 10:11 pm
Bydliště: Nový jičín

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#931 Nový příspěvek od Hanz1 »

Ogie: diky za info, treba to bude tim, teda doufam ze to nebude nic horsiho.. Kde bych ty pruzinky mel hledat? Jsem naprosty amater, bagr mam chvili, teprve se ucim ale chtel jsem to dat trochu do kupy st se s sim da delat.. Nemate treba nejakou fotku? Nebo nejaky planek, navod, Diky moc

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3096
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#932 Nový příspěvek od Ursus 73 »

oharekpavel:
Menil som čerpadlo riadenia na našom Ostrówku, dakde to tu je.... staré original čerpadlo:
Obrázek Obrázek
nová náhrada:
Obrázek Obrázek
O lacnejšej náhrade neviem, bol som celkom rád, že sme aspoň toto zohnali. Staré čerpadlo tieklo okolo hriadelky a plnilo motor hydraulickým olejom :zly: .
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

oharekpavel
Příspěvky: 19
Registrován: čtv bře 26, 2009 11:28 am

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#933 Nový příspěvek od oharekpavel »

Ursus 73:
Děkuji za info. Do Polska to mám daleko a poštovné to hodně prodraží.
Podařilo se mi mezi tím najít čerpalo na stránkách Agrozet.cz Cena je "Čerpadlo servořízení PZ2-10P - Ostrówek 3267 s DPH". Myslím, že je to pohodová cena. Jinde jsem se pod 5 000,- nedostal.
Dodání bude trvat 2-3 týdny. Pokud tedy někdo budete potřebovat čerpadlo přikládám odkaz.
Přeji pěkný den.
https://www.agrozet.cz/e-shop/cerpadlo- ... 31382.html

oggy24
Příspěvky: 8
Registrován: pon dub 22, 2019 6:41 pm
Bydliště: Benešov

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#934 Nový příspěvek od oggy24 »

Nevíte prosim někdo kolika litrový je rozvaděč na přední lžíci(ostrowek k162)? Dík

AGéčko
Příspěvky: 5
Registrován: ned led 21, 2018 10:54 am
Bydliště: Staňkov

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#935 Nový příspěvek od AGéčko »

Ahoj, nevíte někdo jak je ten uzavírací kohout u hydraulický nádrže úplně otevřený? :evil: nenašel jsem na něm vůbec žádný značení a popravdě si vůbec nejsem jistej v jaký je poloze jestli není na půl zavřený nebo tak :-/
když nevím, zeptám se... radši budu za vola 10 vteřin než celý život...

oharekpavel
Příspěvky: 19
Registrován: čtv bře 26, 2009 11:28 am

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#936 Nový příspěvek od oharekpavel »

Na čtyřhranu, kterým se zavírá je sezhora ryska. Ta má být podél potrubí v poloze otevřeno.

AGéčko
Příspěvky: 5
Registrován: ned led 21, 2018 10:54 am
Bydliště: Staňkov

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#937 Nový příspěvek od AGéčko »

Jo aha :shock: ono je to tam takový všelijaký a já myslel že je to nějaký poškození například od rozbrušovačky nebo tak a ona je to ryska :smich: tak děkuji moc 8) měl jsem to opravdu otevřený jen na půlku 8)
když nevím, zeptám se... radši budu za vola 10 vteřin než celý život...

Hanz1
Příspěvky: 8
Registrován: úte dub 30, 2019 10:11 pm
Bydliště: Nový jičín

Ostrovek k162 něco kope

#938 Nový příspěvek od Hanz1 »

Zdravim, opet problem s ostrowkem, něco křupe kope.. . začalo to dnes, jedu, je uplne jedno jakou mam zarazenou rychlost a přeskakuje to obcas. Kopance, přirovnal bych to k tomu jako by na ozubenem kole chybel zub.. Docela rany, ale obcas to nedela vubec nic ale radeji jsem to odstavil. Napadlo me, je tam zapadla paka kterou uz asi dlouho nikdo nepouzil, tahlo vede do mista kde je i na spojku, jsou vedle sebe, nevite nahodou nekdo co to je? Nepreskakuje tam treba uzaverka pro nahon obou kol? Pripada mi ze to v prevodovce neni, prosim zkuste poradit, dekuji moc :(

Hanz1
Příspěvky: 8
Registrován: úte dub 30, 2019 10:11 pm
Bydliště: Nový jičín

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#939 Nový příspěvek od Hanz1 »

Problem odhalen... Diferak po smrti.. :'(

543
Příspěvky: 103
Registrován: pon dub 09, 2018 4:33 pm
Bydliště: Banská Bystrica

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#940 Nový příspěvek od 543 »

Po dlhšej dobe problém, stane sa že vôbec nejde zaradiť rýchlosť , môžete to siliť akokoľvek a nedostanete tam nič.Nechám to tak lebo stratím nervy a po chvíľke keď to znovu skúsim šup a hneď tam je na prvý pokus bez akýchkoľvek zvukov od zubov a odporov.

543
Příspěvky: 103
Registrován: pon dub 09, 2018 4:33 pm
Bydliště: Banská Bystrica

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#941 Nový příspěvek od 543 »

Tak dnes opäť prekvapil. Celé doobedie maká ako fretka a z ničoho nič zdochne , motor ,elektrika , uplne všetko. Nechám ho tak 10-15min , skúsim naštartovať a hneď na prvý krát chytí. Pokračujem v robote , ide ako hodinky a po pár hodinách zase úplne zdochne . Pauza a šlape ďalej.
Vie niekto v čom môže byť problém?

Fizz
Příspěvky: 7858
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#942 Nový příspěvek od Fizz »

Nekdezkrat nebo tak, baterka altik, spinacka, tim bych zacal.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

ogie
Příspěvky: 441
Registrován: ned srp 29, 2010 6:57 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#943 Nový příspěvek od ogie »

Na elektriku bych to neviděl, přece jen, tenhle motor jí k životu nepotřebuje ... a něž chcípne tak jsou nejdříve dolu otáčky nebo prostě v plným běhu to utne bez jakéhokoliv zakolísání ?

543
Příspěvky: 103
Registrován: pon dub 09, 2018 4:33 pm
Bydliště: Banská Bystrica

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#944 Nový příspěvek od 543 »

Trochu to zakolise , klesnú otáčky a koniec.

ogie
Příspěvky: 441
Registrován: ned srp 29, 2010 6:57 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: WARINSKY K 162 OSTROWEK

#945 Nový příspěvek od ogie »

A nepředchází tomu třeba, že si přidáš víc plynu ? Osobně bych hledal kolem nafty, filtry , sítko... pak čerpadlo, bude se to asi hledat těžko pokud to dělá jen občas... mě se teď stávalo že mi čerpadlo při prvním startu nedávalo do čtvrtého válce, odpoledne jsem končil a vše ok , ráno už šel jen na tři a ne a ne se chytit, pak když se rozhýbal tak už zase ok . Rozdělal jsem pístek na čerpadle, zkontroloval, pořádně odvzdušnil a od té doby je to snad OK , ale vyloženě nic závadného jsem tam nenašel ...

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“