Bielorus EO 2621

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
Hari
Příspěvky: 59
Registrován: stř čer 13, 2018 5:04 pm
Bydliště: Moravsky svaty jan

Re: Bielorus EO 2621

#6376 Nový příspěvek od Hari »

Zdravim Pani...
Menim predne cerpadlo a rovno aj olej... Okrem faktu, ze mi vrchna priruba na cerpadlo nesedi, lebo to uz niekto tuningoval, tak mam jednu otazku.
Neviem, ci to tu uz niekto riesil, ale nedaju sa nahodou tie sitka v nadrzi hydrauliky vymenit za nejaky normalny filter, alebo nieco? Vybral som ich, ze ich ocistim a mam ich tam 66 a v dost zlom stave. Niektore maju aj take nieco ako tkaninu na sebe, niektore nemaju... Neviem ani, ci ich je spravny pocet. Plus tie trubky, na ktorych su toe sitka navlecene mam nejak skrutene. Neviem, ci to niekto dotahoval nasilu, alebo to bolo tak zapchate...
Mate s tym niekto nejaku skusenost?
Za kazdu radu budem vdacny.

Uživatelský avatar
milosba
Příspěvky: 240
Registrován: čtv čer 25, 2015 8:15 pm
Bydliště: Stakčinska Roztoka

Re: Bielorus EO 2621

#6377 Nový příspěvek od milosba »

Nazdar sytka sa daju kupit nove , filter sa určite da nejako prerobiť ale aj ja čo som dosť poprerabal som do toho nešiel.

Hari
Příspěvky: 59
Registrován: stř čer 13, 2018 5:04 pm
Bydliště: Moravsky svaty jan

Re: Bielorus EO 2621

#6378 Nový příspěvek od Hari »

Servus.
Na nocnej som trosku pogooglil a nakoniec som sa rozhodol pre 2 kusy tohto: https://www.mannfiltre.sk/filter-hydrau ... er-hd-513/
Bude sice treba na jednej strane vyvrtat dieru, ale to by nemal byt problem...

Uživatelský avatar
milosba
Příspěvky: 240
Registrován: čtv čer 25, 2015 8:15 pm
Bydliště: Stakčinska Roztoka

Re: Bielorus EO 2621

#6379 Nový příspěvek od milosba »

daj vedieť jak to tam namontuješ a jak to bude fungovať možno vymenim aj ja ;)

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9530
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Bielorus EO 2621

#6380 Nový příspěvek od Atlan »

Daj fotky ako to tam bude pasovat, mas v plane to nasunut na tie trubky co boli sytka?
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Hari
Příspěvky: 59
Registrován: stř čer 13, 2018 5:04 pm
Bydliště: Moravsky svaty jan

Re: Bielorus EO 2621

#6381 Nový příspěvek od Hari »

Hej. Chcem ich len nasunut a hore nechat tu velku podlozku s matkou, ako to bolo aj na sitkach...
No kedze som ich len dnes objednaval, tak to asi este chvilu potrva, nez budu v nadrzi. A menim aj cerpadlo na radlicu a patky, chcem pretesnit vsetky rozvadzace, na patky idem dat hydrozamky a chcem vyradit tie klby, co tam su, lebo z nich stale tecie olej, plus mam nove odlahcovacie ventily, ci co to je zac atd, cize si este chvilku na recenziu filtrov budeme musiet pockat...
No a samozrejme chcem potom ponastavovat tlaky, ale kocka s trubkami sa pohresuje, takze to budem musiet nejak vymysliet este. Takze ratam tak asi aj dva mesiace mozno...
A este som zabudol na brzdy a komplet elektriku s osvetlenim :D

Uživatelský avatar
milosba
Příspěvky: 240
Registrován: čtv čer 25, 2015 8:15 pm
Bydliště: Stakčinska Roztoka

Re: Bielorus EO 2621

#6382 Nový příspěvek od milosba »

Takže na jeseň určite dokončiš :smich:

Hari
Příspěvky: 59
Registrován: stř čer 13, 2018 5:04 pm
Bydliště: Moravsky svaty jan

Re: Bielorus EO 2621

#6383 Nový příspěvek od Hari »

No to zase nie. To minimalne hydraulika musi slapat najneskor za mesiac. Mam tu toho pozehnane na kopkanie na dvore, takze musim cele leto robit.

Hari
Příspěvky: 59
Registrován: stř čer 13, 2018 5:04 pm
Bydliště: Moravsky svaty jan

Re: Bielorus EO 2621

#6384 Nový příspěvek od Hari »

Este mam na vas otazku ohladne nastavovania tlakov. Kedze moja kocka s manometrom postrada trubky a funkcnost predpokladam, ze jednotlive okruhy su stavane na max tlaky, ktore jednotlive cerpadla dokazu vyvinut. Tym padom by som vlastne mohol nechat nastavovacie sroby uplne povolene a hydraulicke okruhy by to mali vydrzat a predpisane tlaky aj tak neprekrocim. Alebo sa mylim?
Dakujem.

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Bielorus EO 2621

#6385 Nový příspěvek od Killer Koly »

taky jsem si to myslel. a nevydrzely to hadice
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9530
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Bielorus EO 2621

#6386 Nový příspěvek od Atlan »

Ked praskne hadixa tak to bude asi lacnejsie ako ked praskne cerpadlo, a ver ze to male praskne ako nic.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Hari
Příspěvky: 59
Registrován: stř čer 13, 2018 5:04 pm
Bydliště: Moravsky svaty jan

Re: Bielorus EO 2621

#6387 Nový příspěvek od Hari »

Atlan píše:Ked praskne hadixa tak to bude asi lacnejsie ako ked praskne cerpadlo, a ver ze to male praskne ako nic.
Ktore male myslis a preco by malo praskat? Tie cerpadla tlacia jedno do druheho, ci ako to mam chapat?

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9530
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Bielorus EO 2621

#6388 Nový příspěvek od Atlan »

Tie cerpadla. Nemaju v sebe poistne ventili, aked ich zatvoris na vystupe tak proste ho roztrhne lebo tlak sttupbe kludne na 50MPa.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Hari
Příspěvky: 59
Registrován: stř čer 13, 2018 5:04 pm
Bydliště: Moravsky svaty jan

Re: Bielorus EO 2621

#6389 Nový příspěvek od Hari »

Este jedna vec...
Ventil otoca https://www.ndstrojov.sk/Ventil-otoca-B ... -d1609.htm je na rusovi len jeden, alebo ich je viac?
Dakujem.

roman79
Příspěvky: 183
Registrován: stř zář 08, 2010 7:29 pm

Re: Bielorus EO 2621

#6390 Nový příspěvek od roman79 »

Ventil otoča len jeden, ale taký istý je aj na pridvihovanie ramena pri kopani tvrdej hliny. Na mojom to je, ale či to majú aj iné typy...

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“