Bielorus EO 2621

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
majo77
Příspěvky: 48
Registrován: čtv led 16, 2020 2:56 pm
Bydliště: Košice-okolie

Re: Bielorus EO 2621

#6646 Nový příspěvek od majo77 »

Nazdar chlapi, menil som spínač štartovania BK-317-A2. Zapojil som ho tak, ako starý kus, no štartér nechce točiť, iba cvaká. Taktiež budík na dobíjanie sa ani nepohne pri otočení spínačom. V čom môže byť problém?

Môžete mi niekto z vás odfotiť poistkový panel novšieho typu EO2621B ?

Vďaka.

roman79
Příspěvky: 183
Registrován: stř zář 08, 2010 7:29 pm

Re: Bielorus EO 2621

#6647 Nový příspěvek od roman79 »

Keď ti to cvaká tak asi nemáš na silovom kontakte štartéra napätie. Alebo je zle ukostrený.

Uživatelský avatar
pawka
Příspěvky: 4661
Registrován: úte led 11, 2011 9:35 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Bielorus EO 2621

#6648 Nový příspěvek od pawka »

Neudělal by mi někdo prosím foto zadního šikmého okna. Panty,jak těsní a zavírání. Děkuji vám
60. léta strojově dobrý
viewtopic.php?f=23&t=32858&start=1000
1 stroj
viewtopic.php?f=20&t=29038&start=1000
H6 k6 to je pro hlupáky!
S vůlí,na naklepnutí,s přesahem

Jakub15
Příspěvky: 5
Registrován: úte čer 23, 2020 11:14 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Bielorus EO 2621

#6649 Nový příspěvek od Jakub15 »

Nazdar chlapi.
Na rusovi mi občas nefunguje pomalý zdvih výložníka podkopu (prvá piestnica v smere od otoča). Rýchly zdvih ide bez problému. Vie mie niekto poradiť? A druhá vec: dnes som kopal a začal mi striekať olej spod hydraulického čerpadlá. Presne strieka tade kde sa na čerpadlo napája hydraulika čo ďalej smeruje do zadu do kocky. Treba pri oprave vypúšťať celý systém hydrauliky z nádrže alebo aké sú postupy keď budem rýpať do toho čerpadla. Pýtam sa hlavne kvôli následnému zavdušneniu piestnic po oprave čomu sa chcem vyvarovať.
Ďakujem.

Uživatelský avatar
Johny1490
Příspěvky: 2430
Registrován: stř srp 22, 2007 1:09 pm
Bydliště: UK

Re: Bielorus EO 2621

#6650 Nový příspěvek od Johny1490 »

Pomaly zdvih môže blbnut napríklad kôli strihnutej gumičke na pretlakovom ventile v ľavom rozvádzači (ľavá ruka pri práci) . A na čerpadle pokiaľ teče olej na výtlaku, tak tam je zase len okružok pod tou prirubou na 4šroby. Olej sa dá na olejovej nádrží zastaviť, na tom kolienku odkiaľ ide olej do čerpadla. Vysrobuješ šrob, je na ňom s konca taká slepá matka. Rozmery okružkov z hlavy neviem aj keď som nedávno v pretlakovom menil. Ale aj tak sú dva druhy tých pretlakovych ventilov takže treba vyšrobovat a dopasovat správny.

Jura
Příspěvky: 339
Registrován: úte dub 14, 2009 6:00 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Bielorus EO 2621

#6651 Nový příspěvek od Jura »

Ahoj, pawka- teď mám zadní okno rozdělané. Sklo mi uřizl náš sklenář podle šablony, těsnění je tam takové ypsilon, ve vidlici je sklo a nožka je mezi těmi plechy. Poptával jsem nové, zatim nic. Plechy jsou sešroubovány.
Panty jsou 6mm průměr cca 100mm dlouhé. Mám díry na panty už vybité, takže jsem je udělal 6,5mm a dopasuji je. Použil jsem nerez.
Fotku Ti udělám, ale mám nějaký poškrabaný foťák, takže kvalita je mizivá.

jarda25M
Příspěvky: 2
Registrován: pát črc 31, 2020 10:10 am
Bydliště: Kyjov

Re: Bielorus EO 2621

#6652 Nový příspěvek od jarda25M »

Ahojte, na bagru mi odešlo spojkové ložisko, mám komplet náhradní ložisko, lamelu i přítlačák, ale nemám páru, jak to vyměnit. Nevíte někdo, kdo by mi to udělal, nebo jak na to? Dík. Jarda

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Bielorus EO 2621

#6653 Nový příspěvek od Atlan »

Sa to tu preberalo niekolko krat, pohladaj.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14519
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Bielorus EO 2621

#6654 Nový příspěvek od DanculSK »

Atlan,,,
Chalanisko je tu prvý deň, ešte sa asi nevie tak orientovať,,,
Čo keby si mu trochu poradil?
Alebo.......
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
milosba
Příspěvky: 240
Registrován: čtv čer 25, 2015 8:15 pm
Bydliště: Stakčinska Roztoka

Re: Bielorus EO 2621

#6655 Nový příspěvek od milosba »

no ja som menil teraz nedavno spojku lebo som ju odpasal ked chces tak mam aj videa z toho ale nemam ich zverejnene tak by som mohol uploadnut nech vies do coho ides.
Ja som mal k sebe este majstra ktory sa rozumie remeslu a jeden den nam trvala demontaz a potom 2 dni montaz. Zial nevidel som gufero alebo go tam tesni medzi prevodovkou a spojkou a nevimenil som ho a teraz mi prska olej z prevodovky do spojkovej casti tak na to si daj pozor ked tak hlavne.

jarda25M
Příspěvky: 2
Registrován: pát črc 31, 2020 10:10 am
Bydliště: Kyjov

Re: Bielorus EO 2621

#6656 Nový příspěvek od jarda25M »

Děkuji, ty videa bych rád viděl...
milosba píše:no ja som menil teraz nedavno spojku lebo som ju odpasal ked chces tak mam aj videa z toho ale nemam ich zverejnene tak by som mohol uploadnut nech vies do coho ides.
Ja som mal k sebe este majstra ktory sa rozumie remeslu a jeden den nam trvala demontaz a potom 2 dni montaz. Zial nevidel som gufero alebo go tam tesni medzi prevodovkou a spojkou a nevimenil som ho a teraz mi prska olej z prevodovky do spojkovej casti tak na to si daj pozor ked tak hlavne.

Uživatelský avatar
milosba
Příspěvky: 240
Registrován: čtv čer 25, 2015 8:15 pm
Bydliště: Stakčinska Roztoka

Re: Bielorus EO 2621

#6657 Nový příspěvek od milosba »

dneska sa kus dolieval olej :)
https://youtu.be/ktq7HBMgxxU

Uživatelský avatar
pedro643
Příspěvky: 1480
Registrován: pon srp 10, 2009 8:48 pm
Bydliště: Slovensko

Re: Bielorus EO 2621

#6658 Nový příspěvek od pedro643 »

Ja som tu pumpu používal na čerpanie nafty. Začala časom pekne tiecť a prestala nasávať, tak som kúpil čerpadlo na elektriku a zatiaľ spokojnosť

Uživatelský avatar
milosba
Příspěvky: 240
Registrován: čtv čer 25, 2015 8:15 pm
Bydliště: Stakčinska Roztoka

Re: Bielorus EO 2621

#6659 Nový příspěvek od milosba »

Ta lebo na tankovanie nafty sa používa iné :smich: určite máš aspoň také ako ja s týmto už mám pol roka postarané o kľudné natankovanie

https://youtu.be/jJ8R74XBjzQ

A ešte aby ste videli, že sa dá aj drevo naťahať s navijakom a ide to fakt fajne:

https://youtu.be/HYiz_qGhmbE

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Bielorus EO 2621

#6660 Nový příspěvek od oco13 »

Len je tam pri tom čerpadle - okrem benzínu :-/ nenašlo by sa niečo univerzálne?

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“