Bielorus EO 2621

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
Tomajda
Příspěvky: 8
Registrován: pon říj 12, 2020 8:27 pm
Bydliště: Beroun

Re: Bielorus EO 2621

#6826 Nový příspěvek od Tomajda »

Zdravím pánové!

Začala nám u příruby výfuku chcát nafta, do toho z pod dvou vstřikovačů začala téct voda okolo té vložky se závitem. Vstřikovače dávám na kontrolu. Máte někdo zkušenost s opravou té vody? V oleji vodu nemám, myslel jsem, že může protékat pod hlavou. O víkendu se chystám povolit ty vložky na ten speciální klíč, pokud to k něčemu je.

Děkuji za info! Ať to kope

Tom


Obrázek

tomz
Příspěvky: 98
Registrován: úte kvě 22, 2012 9:13 pm
Bydliště: Bystřice nad Pern.

Re: Bielorus EO 2621

#6827 Nový příspěvek od tomz »

Zdravím, Koupím dlouhou pístnici na Bělorusa.

kubajs613
Příspěvky: 12
Registrován: sob pro 31, 2011 12:47 pm
Bydliště: Praha

Re: Bielorus EO 2621

#6828 Nový příspěvek od kubajs613 »

ahoj ve spolek
po koupi belorusa se spadlým řetězem otoče,jsem povolil obě pístnice,nandal řetěz a teď nevím jak natlakovat pístnice aby se stáhly😞,jedná se o novější model s rozvaděčem u volantu,poradíte mi? děkuji

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Bielorus EO 2621

#6829 Nový příspěvek od Atlan »

Zavri lopatu a drz
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Reider
Příspěvky: 513
Registrován: stř kvě 21, 2014 11:09 pm
Bydliště: Hodonínsko

Re: Bielorus EO 2621

#6830 Nový příspěvek od Reider »

Zdravím, mám otázku - předpokládám že už se to tady třeba řešilo, ale nenašel jsem to. Odvzdušňuje se nějak posilovač řízení? Nefungoval mi, rozdělal jsem převodku - nenašel závadu, sundal čerpadlo - taky bez závady. Je potřeba to nějak speciálně odvzdušnovat? Díky

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Bielorus EO 2621

#6831 Nový příspěvek od Atlan »

V nadrzi musi byt olej nie mazut alebo smola, sitka filtra musia byt ciste, cerpadlo musi davat tlak.
Dvihni ho hore na lopate a otacaj volantom kym sa nechyti
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

kuaja
Příspěvky: 4
Registrován: ned bře 06, 2022 9:51 pm
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Bielorus EO 2621

#6832 Nový příspěvek od kuaja »

Dobrý den, dovolil jsem se také připojit do fóra kvůli péči o starouše Bělorusíka :-)
Chystám se teď na přetěsnění rozvaděče pod volantem na ovládání radlice a patek (mám přetěsňovací sadu od p. Charváta) - nemáte prosím někdo nějakou fotodokumentaci nebo popis, jak tu operaci provést?
Určitě to tady už bylo probíráno, ale nedaří se mi to v těch stovkách stran najít.

Díky moc

Uživatelský avatar
pedro643
Příspěvky: 1494
Registrován: pon srp 10, 2009 8:48 pm
Bydliště: Slovensko

Re: Bielorus EO 2621

#6833 Nový příspěvek od pedro643 »

Na YT sú nejaké videá treba len hľadať. Hlavne netreba pomiešať jednotlivé sekcie medzi sebou a pekné vrátiť všetko tam kde bolo

Uživatelský avatar
pedro643
Příspěvky: 1494
Registrován: pon srp 10, 2009 8:48 pm
Bydliště: Slovensko

Re: Bielorus EO 2621

#6834 Nový příspěvek od pedro643 »

Chlapi viete mi niekto povedať aké má predný rozvadzač zavyty na pripojenie trubiek čo vedú už k piestom? Viem že je to nejaký atip. Je to matričný závit alebo G-čkovy či nejaký iný?

Uživatelský avatar
majo77
Příspěvky: 48
Registrován: čtv led 16, 2020 2:56 pm
Bydliště: Košice-okolie

Re: Bielorus EO 2621

#6835 Nový příspěvek od majo77 »

kuaja píše: ned bře 06, 2022 9:59 pm Dobrý den, dovolil jsem se také připojit do fóra kvůli péči o starouše Bělorusíka :-)
Chystám se teď na přetěsnění rozvaděče pod volantem na ovládání radlice a patek (mám přetěsňovací sadu od p. Charváta) - nemáte prosím někdo nějakou fotodokumentaci nebo popis, jak tu operaci provést?
Určitě to tady už bylo probíráno, ale nedaří se mi to v těch stovkách stran najít.

Díky moc
Tu je jedno video, ktoré by snáď pomohlo: https://www.youtube.com/watch?v=39jYagmAMV4

Potom už YTB hodí podobné videá, takže je z čoho si vybrať.

A ako správne povedal pedro643, v žiadnom prípade nepoprehadzovať jednotlivé sekcie - všetko vrátiť presne na to isté miesto! Ináč to bude tiecť aj po založení novej tesniacej sady.

kuaja
Příspěvky: 4
Registrován: ned bře 06, 2022 9:51 pm
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Bielorus EO 2621

#6836 Nový příspěvek od kuaja »

majo77 píše: pon bře 07, 2022 7:06 am
kuaja píše: ned bře 06, 2022 9:59 pm ..
Tu je jedno video, ktoré by snáď pomohlo: https://www.youtube.com/watch?v=39jYagmAMV4
Potom už YTB hodí podobné videá, takže je z čoho si vybrať.
A ako správne povedal pedro643, v žiadnom prípade nepoprehadzovať jednotlivé sekcie - všetko vrátiť presne na to isté miesto! Ináč to bude tiecť aj po založení novej tesniacej sady.
Skvělý, děkuji mockrát :potlesk:

Reider
Příspěvky: 513
Registrován: stř kvě 21, 2014 11:09 pm
Bydliště: Hodonínsko

Re: Bielorus EO 2621

#6837 Nový příspěvek od Reider »

Ma nekdo starter s reduktorem, popripade s jakym konkretne mate zkusenost? Rozsypala se mi volnobezka, takze bych koupil rovnou s reduktorem.

Igorgerstberger
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 07, 2022 9:15 pm
Bydliště: Nový Hrozenkov

Re: Bielorus EO 2621

#6838 Nový příspěvek od Igorgerstberger »

:driver: ja jsem koupil reduktorovany startér od pana charvata a super věc doporučuji všem prodava veškeré náhradní díly

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Bielorus EO 2621

#6839 Nový příspěvek od Atlan »

Ked tam ma stary rozvadzcac tak snad staci dat dole pristrojovku co je vlastne najvecsi problem. A vytiahnut ovladacie tycky tam idu o kruzky, supatka sa nevyberaju. Tam nema co pokazit.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

kuaja
Příspěvky: 4
Registrován: ned bře 06, 2022 9:51 pm
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Bielorus EO 2621

#6840 Nový příspěvek od kuaja »

Atlan píše: úte bře 08, 2022 8:33 am Ked tam ma stary rozvadzcac tak snad staci dat dole pristrojovku co je vlastne najvecsi problem. A vytiahnut ovladacie tycky tam idu o kruzky, supatka sa nevyberaju. Tam nema co pokazit.
Jj.. je tam starý rozvaděč a nakonec to šlo docela dobře bez jeho vyndání :-)

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“