Zetro Proxima 110 plus ENERGO 1

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ČendaSklo
Příspěvky: 59
Registrován: pon říj 01, 2007 3:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Zetro Proxima 110 plus ENERGO 1

#1 Nový příspěvek od ČendaSklo »

Tak tohle je moje nová pracovní hračka:-) omlouvam se za horší kvalitu fotek, je to jen z mobilu
Přílohy
Fotografie-0066.jpg

Uživatelský avatar
ČendaSklo
Příspěvky: 59
Registrován: pon říj 01, 2007 3:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetro Proxima 110 plus ENERGO 1

#2 Nový příspěvek od ČendaSklo »

tak nějaké další foto:-)
Přílohy
Fotografie-0068.jpg

Uživatelský avatar
ČendaSklo
Příspěvky: 59
Registrován: pon říj 01, 2007 3:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetro Proxima 110 plus ENERGO 1

#3 Nový příspěvek od ČendaSklo »

a další foto:-)
Přílohy
Fotografie-0079.jpg
Fotografie-0078.jpg
Fotografie-0077.jpg
Fotografie-0074.jpg
Fotografie-0073.jpg
Fotografie-0072.jpg
Fotografie-0071.jpg
Fotografie-0070.jpg
Fotografie-0069.jpg

Uživatelský avatar
FandaP
Příspěvky: 3469
Registrován: ned bře 15, 2009 4:15 pm
Bydliště: Chrudim

Re: Zetro Proxima 110 plus ENERGO 1

#4 Nový příspěvek od FandaP »

Energo znamená co?

Ať slouží, vypadá takto dobře. 8)

Uživatelský avatar
ČendaSklo
Příspěvky: 59
Registrován: pon říj 01, 2007 3:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetro Proxima 110 plus ENERGO 1

#5 Nový příspěvek od ČendaSklo »

http://peli.cz/energo.htm Energetická nástavba ENERGO-01 na UKT (univerzální kolový traktor) je určena zejména pro potřeby energetických společností při výstavbě, obnově a opravách uvedených zařízení – sloupy, kabelové vedení, zemní práce apod. Základním prvkem nástavby je speciální hydraulicko-vzduchový naviják s vlastním hydraulickým okruhem, stabilizační vzpěra a teleskopická věžička s kladkou. Součástí nástavby je čelní nakladač s nakládací lopatou nebo vidlemi. Nástavba se montuje na UKT vybavené přední hnanou nápravou o výkonu 80 – 120 hp.

Uživatelský avatar
FandaP
Příspěvky: 3469
Registrován: ned bře 15, 2009 4:15 pm
Bydliště: Chrudim

Re: Zetro Proxima 110 plus ENERGO 1

#6 Nový příspěvek od FandaP »

Aha. Díky. 8)

Uživatelský avatar
ČendaSklo
Příspěvky: 59
Registrován: pon říj 01, 2007 3:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetro Proxima 110 plus ENERGO 1

#7 Nový příspěvek od ČendaSklo »

http://www.zetormorava.cz/zetormorava/4 ... E-AGREGACE tady sem našel na stránkách mitrengy fotky mmího trakturku:-) tak tu aspon teda neco přidám, at to tu tak není mrtví....omlouvám se že je to odkazem, ale ty fotky mi nejdou stáhnout do PC.

Uživatelský avatar
TomikKouril
Příspěvky: 4457
Registrován: úte lis 27, 2007 4:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetro Proxima 110 plus ENERGO 1

#8 Nový příspěvek od TomikKouril »

Zdá se mě to,nebo máš na poslední fotce nastříkaný i gumy na těch diskach????....jestli jo,tak to je opravdu šílené :zly:
UKT Landini Vision 105 plus navijáky Igland 2-6 tun

Uživatelský avatar
ČendaSklo
Příspěvky: 59
Registrován: pon říj 01, 2007 3:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetro Proxima 110 plus ENERGO 1

#9 Nový příspěvek od ČendaSklo »

Mno jo no...mi sme totiž s chlapam přijeli do té firmy co vyraběla tu nástavbu ještě den před předávkou a na tom traktoru nebylo skoro nic našrubovaný, Další den mechanici přiznali že tam byli do 1 do rana. Takže když to člověk umývá vafkou tak lítá bahno i s barvou. Letos sem toho moc v zimě nenajezdil, ale čekám že po příští zimě to bude jak liška. Ty ráfky jsou zesilovaný a mají kritky ventilku+na jednom zadním kole naviják na starý dráty (na těch fotkách je hozenej v lopatě), takže to pak taky přestříkavali oni. V praxi sem to ještě neskoušel, ale bude to určitě dobré ulehčení práce když to všecko nebudem muset motat růčo.

Uživatelský avatar
ČendaSklo
Příspěvky: 59
Registrován: pon říj 01, 2007 3:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetro Proxima 110 plus ENERGO 1

#10 Nový příspěvek od ČendaSklo »

Nejvyšší čas to moje téma zase oživit :-) traktůrek pořád slouží, všechno funguje jak má (když má člověk dost velký kladivo...) Teď ale řeším takový malý problém. Děláme velkou stavbu sloupů vysokého napětí v Jeseníkách a já, jako univerzální voják s univerzálním strojem, budu na závěr všechno uklízet (z dřevěných sloupů odřezávat betonové patky a železo ze špiček). No a to všecko velkou motorovou flexu s 350 kotoučem. Vždycky jsem ji vozil v kabině, když bylo potřeba, ale bylo to jenom příležitostně a v kabině to stojí za houby. Teď toho bude asi víc a na dýl. A protože je to hodně podobné motorové pile a stou máte hodně zkušeností. Jak by jste ji svařily držák? Přece jenom je to mašina za nějakých 35 tisíc a nechci ji někde ztratit...to bych poslouchal ještě deset let. Říkal jsem si, že dobrý místo by mohlo být nad levou zadní zástěrkou, případný držáček bych mohl navařit na ochranný rám a našrubovat na pletivo zadního okna.

J.A.Y.
Příspěvky: 1979
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:24 pm
Bydliště: Okr. Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetro Proxima 110 plus ENERGO 1

#11 Nový příspěvek od J.A.Y. »

já bych to viděl na bednu, kvůli počasí, že

Uživatelský avatar
ČendaSklo
Příspěvky: 59
Registrován: pon říj 01, 2007 3:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetro Proxima 110 plus ENERGO 1

#12 Nový příspěvek od ČendaSklo »

Jasný...to není blbej nápad, ale ta bedna by byla hoodně velká a ja to vždycky na konci šichty dávám do auta služebního a taky to musím co chvilku používat. Ted máme mezi sloupy jenom nějakých 50m...jinak flexu máme štýlku, něco takového http://www.stihl.cz/Produkty-STIHL/Rozb ... -500i.aspx Přemýšlel sem jestli by na pletivo stačil nějaký háček našroubovat a flexu věšet a nebo jestli svařit nějaky koš...v tom místě jsou zrovna zadní světla tak to nemůže být úplně zaskládané. Než vjedu na cestu samozřejmě flexu hodím do auta (no ale vždycky to taky pravda nebude). Možná světla posunu o kousíček vedle nebo dodělám nahoře kabiny ještě jedny jak to mají třeba popeláři. Ono ten zadní rám je už docela dost ověšený vším možným co musí být po ruce. http://www.zetormorava.cz/fotky525/foto ... 11-006.jpg http://www.zetormorava.cz/fotky525/foto ... 11-005.jpg

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8745
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Zetro Proxima 110 plus ENERGO 1

#13 Nový příspěvek od Franta.cz »

Udělej si bednu dopředu na lžíci.

Uživatelský avatar
Širon
Příspěvky: 1162
Registrován: čtv led 26, 2017 5:23 pm
Bydliště: Nedaleko Jihlavy

Re: Zetro Proxima 110 plus ENERGO 1

#14 Nový příspěvek od Širon »

Zdar , no hlavně taky aby to bylo po ruce.Nevím jak to vychází výškově u těch zadních kol,ale věšet toho mazlika nějak vysoko+ usazovat ho do koše,nevím no. V terénu můžeš stát třá nějak nakloněnej ,nebo ti vejde za kolo díra ,rozpluha,nebo tak a už jsi vo dvacet níž a dávat pilu nad hlavu a tisknout se na kolo či blatník vod blata nevím ,nevím.
Nevyšel by se držák někam na kabinu ze předu? Za nápravu někam nad nádrž? Třeba né,ale tady by nevadil navijákům a ostatní technologii a pila by byla na očích. Te´d když to píšu tak si uvědomuju že máš čelák ,tak tam asi taky nic. To jsem to měl radši smazat než poslad takovou neradu. :zapomel:
Zetor 3011,8011,Yanmar 215d,Valtra N113, 2x sekací traktůrek,Palms10D 5.72 +klembank ,Honda XLV 650 Transalp,Honda XR125L,simson s51enduro,čtyřkolka 250ccm čína, 3x kára domaděl, mulčovač Deleks135cm,štípačky.....

Uživatelský avatar
ČendaSklo
Příspěvky: 59
Registrován: pon říj 01, 2007 3:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetro Proxima 110 plus ENERGO 1

#15 Nový příspěvek od ČendaSklo »

Bednu určitě ne, na tak velkou nemám místo a potřebuji tu flexu vozit spíš příležitostně. Ted to bude třeba týden a pak zase měsíc nic. A demontáže nejraději dělám s peletizačními vidlemi, takže cokoliv na lžíci je pasé. Mně už lžíci na dílnách rovnali i švajcem, takže by na nic ani nevydrželo. Spíš by mně, pro inspiraci, zajímalo jak na lesákoch vozíte motorovky? Na foru sem asi jediný co nekácí stromy, ale sloupy a potřebuje na to flexu sebou :-)

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“