lkt 82

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
kladivo
Příspěvky: 25
Registrován: stř led 26, 2011 6:55 pm

Re: lkt 82

#46 Nový příspěvek od kladivo »

děláme max 12m to by měla zvládnout a když ne tak to vemu navijákama a na krátko to do klambaku zvedne nikdy bych nepřibližoval se dřevem v ruce bud v lanech nebo klembák Tome jakou fotku by jsi chtěl

Uživatelský avatar
TomikKouril
Příspěvky: 4457
Registrován: úte lis 27, 2007 4:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: lkt 82

#47 Nový příspěvek od TomikKouril »

kladivo píše:děláme max 12m to by měla zvládnout a když ne tak to vemu navijákama a na krátko to do klambaku zvedne nikdy bych nepřibližoval se dřevem v ruce bud v lanech nebo klembák Tome jakou fotku by jsi chtěl
Já bych si přál,jestli mužu toho Jelena a taky valtru,ale to bude zajímat všechny kluky.A dej to prosím do party z lesa,když to pujde.Jinak jsi asi první,co slyším,že je nespokojenej s Valtrou.U nás ji taky maj N111 a taky Pfanzlty a spokojenost.
UKT Landini Vision 105 plus navijáky Igland 2-6 tun

Uživatelský avatar
Hrnecek
Příspěvky: 3162
Registrován: sob říj 25, 2008 4:01 pm
Bydliště: Vidlatá Seč

Re: lkt 82

#48 Nový příspěvek od Hrnecek »

Já bych si přál všechno nafotit 8) :friends:
Lesoplundra všeobecná

Ňuňánek s Kvidem

Uživatelský avatar
Lesák88
Příspěvky: 2216
Registrován: pon říj 05, 2009 6:05 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: lkt 82

#49 Nový příspěvek od Lesák88 »

první nespokojenej??? já spíš znám míň spokojenejch... :(

kladivo
Příspěvky: 25
Registrován: stř led 26, 2011 6:55 pm

Re: lkt 82

#50 Nový příspěvek od kladivo »

pokusím se vám to zítra nafotit na johnu mám natočeno za 3 roky 6000 hodin a bez jediné závady a na valtře je 150 hodin a už mě půl roku stojí na dvoře bral jsem jí hlavně kvůli světlosti a že má 100% uzávěru předku to je hrozně znát ty somosvory u johna to mě nějak neokouzlilo jinak jsem na valtru taky slyšel jenom chválu hold jsem trefil na nějakého zmetka

Uživatelský avatar
TomikKouril
Příspěvky: 4457
Registrován: úte lis 27, 2007 4:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: lkt 82

#51 Nový příspěvek od TomikKouril »

kladivo píše:pokusím se vám to zítra nafotit na johnu mám natočeno za 3 roky 6000 hodin a bez jediné závady a na valtře je 150 hodin a už mě půl roku stojí na dvoře bral jsem jí hlavně kvůli světlosti a že má 100% uzávěru předku to je hrozně znát ty somosvory u johna to mě nějak neokouzlilo jinak jsem na valtru taky slyšel jenom chválu hold jsem trefil na nějakého zmetka
Uf.Za 3 roky 6 tis mth??Tak to ho pěkně honíte.Jinak kdyby se tě ta Valtra nelíbila,klidně muže stát u mě doma.Jen bych ji okukoval a nejezdil.
UKT Landini Vision 105 plus navijáky Igland 2-6 tun

Žerik2
Příspěvky: 1862
Registrován: sob led 10, 2009 1:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: lkt 82

#52 Nový příspěvek od Žerik2 »

[quote="kladivo"]s tou valtrou mám velké problémy mám to nový mlátí v motoru jako svině meli to rozebrané a řekli že jeto v pořádku nesmysl při otáčkách nad 2000 si myslím že mě píst podá ruku a o nástavbě ani nemluvím budeme to vracet ale než proběhne soud to bude chvíli trvat a proto pokukuju potom lkt 82 nevíš jakou má maximální rychlost nikde jsem to nenašel[/ uote]
ta 82 jede tak 27-28 ale už na tech 18 kolech ale nema rada daleke přejezdy cca nad 30 km pak se v hydropojezdu hřeje olej když jedeš furt na plny plyn proto je lepši ji na cestě nehonit jezdit třeba na pul plynu když jedeš dalkovou

Uživatelský avatar
bmlesnatechnika
Příspěvky: 60
Registrován: pát říj 30, 2009 1:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: lkt 82

#53 Nový příspěvek od bmlesnatechnika »

Žerik2 píše:
kladivo píše:s tou valtrou mám velké problémy mám to nový mlátí v motoru jako svině meli to rozebrané a řekli že jeto v pořádku nesmysl při otáčkách nad 2000 si myslím že mě píst podá ruku a o nástavbě ani nemluvím budeme to vracet ale než proběhne soud to bude chvíli trvat a proto pokukuju potom lkt 82 nevíš jakou má maximální rychlost nikde jsem to nenašel[/ uote]
ta 82 jede tak 27-28 ale už na tech 18 kolech ale nema rada daleke přejezdy cca nad 30 km pak se v hydropojezdu hřeje olej když jedeš furt na plny plyn proto je lepši ji na cestě nehonit jezdit třeba na pul plynu když jedeš dalkovou
Presne to co pises je tiez dovod preco sme so sauer danfoss vymysleli ten novy typ hydrostatu. Nemusis ho tak namahat na dlhych presunoch. Jdes 30km/h na 1800 otacok, menej sa hreje aj olej.

Žerik2
Příspěvky: 1862
Registrován: sob led 10, 2009 1:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: lkt 82

#54 Nový příspěvek od Žerik2 »

bmlesnatechnika píše:
Žerik2 píše:
kladivo píše:s tou valtrou mám velké problémy mám to nový mlátí v motoru jako svině meli to rozebrané a řekli že jeto v pořádku nesmysl při otáčkách nad 2000 si myslím že mě píst podá ruku a o nástavbě ani nemluvím budeme to vracet ale než proběhne soud to bude chvíli trvat a proto pokukuju potom lkt 82 nevíš jakou má maximální rychlost nikde jsem to nenašel[/ uote]
ta 82 jede tak 27-28 ale už na tech 18 kolech ale nema rada daleke přejezdy cca nad 30 km pak se v hydropojezdu hřeje olej když jedeš furt na plny plyn proto je lepši ji na cestě nehonit jezdit třeba na pul plynu když jedeš dalkovou
Presne to co pises je tiez dovod preco sme so sauer danfoss vymysleli ten novy typ hydrostatu. Nemusis ho tak namahat na dlhych presunoch. Jdes 30km/h na 1800 otacok, menej sa hreje aj olej.
tak to je dalši přijemna zprava ohledně tehle mašiny je vidět chlapi že se nenudite a furt něco vymyšlite 8)

Uživatelský avatar
bmlesnatechnika
Příspěvky: 60
Registrován: pát říj 30, 2009 1:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: lkt 82

#55 Nový příspěvek od bmlesnatechnika »

este je treba ten napad trosku dotiahnut - uvazujeme nad inu rozvodovkou (napr z 80ky). ucinnost by sa mala zdvyhnut potom na nejakych 85%, co je slusne, ked si zoberes ze manual ma ucinost 90-95% ale to len ked v danej rychlosti maximalne vyuzivas potencial motoru - to znamena ze mas seslapnuty plyn na nejakej rychlosti a otacky ti ani nestupaju ani neklesaju. Skoda len ze Saueraci uz lifruju ten napad (v podobe produktu) niekam na zapad :/ a my z toho nic...

Žerik2
Příspěvky: 1862
Registrován: sob led 10, 2009 1:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: lkt 82

#56 Nový příspěvek od Žerik2 »

bmlesnatechnika píše:este je treba ten napad trosku dotiahnut - uvazujeme nad inu rozvodovkou (napr z 80ky). ucinnost by sa mala zdvyhnut potom na nejakych 85%, co je slusne, ked si zoberes ze manual ma ucinost 90-95% ale to len ked v danej rychlosti maximalne vyuzivas potencial motoru - to znamena ze mas seslapnuty plyn na nejakej rychlosti a otacky ti ani nestupaju ani neklesaju. Skoda len ze Saueraci uz lifruju ten napad (v podobe produktu) niekam na zapad :/ a my z toho nic...
dalši vylepšeni jen tak dal 8) s tatkou mame i takovou myšlenku co dat na tu předni napravu dat nekde ke středu podobny brzdič jak ma Welte a brzdit to tam misto tech pistnic

kladivo
Příspěvky: 25
Registrován: stř led 26, 2011 6:55 pm

Re: lkt 82

#57 Nový příspěvek od kladivo »

no abych pravdu řekl tak těch přejezdů mám docela dost a ten nový hydrostat je už v základní výbavě?co mě potom hrozí?odchází ten pojezd nebo se jenom hřeje olej? nešel by tam tedy vrazit nějaký chladič?tak to je potom lepší se na hydro vykašlat a dát tam klasickou převodovku asi je pořád stejná nebo jí nějak zdokonalili?a jak by se chovala v kombinaci stou rukou?to je asi blbost co?

kladivo
Příspěvky: 25
Registrován: stř led 26, 2011 6:55 pm

Re: lkt 82

#58 Nový příspěvek od kladivo »

nevíte jaký je ten zetoráckej motor v lkt 82?

trikko
Příspěvky: 3157
Registrován: ned črc 11, 2010 2:15 pm
Bydliště: TN kraj

Re: lkt 82

#59 Nový příspěvek od trikko »

V 82 neni zetoracki motor je tam cummins :friends:
Šibaj, furman, kone bičom, ak si dobrým pohoničom...

kladivo
Příspěvky: 25
Registrován: stř led 26, 2011 6:55 pm

Re: lkt 82

#60 Nový příspěvek od kladivo »

a je ten motor v railu

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“