LKT 80

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 1880
Registrován: čtv kvě 15, 2014 10:31 am
Bydliště: doma

Re: LKT 80

#376 Nový příspěvek od stanik84 »

U LKT je jen osvědčení pracovního stroje, povinné ručení a maják na střeše...

Řadí se u toho jako u Zetora, jen máš zpátečku a jedničku na druhé straně. A 81ka má na rozvodovce vpravo vedle sedačky za ovládáním navijáku přídavné řazení (redukci)

pepikorliklocal
Příspěvky: 525
Registrován: pát kvě 24, 2013 10:49 pm
Bydliště: milevsko

Re: LKT 80

#377 Nový příspěvek od pepikorliklocal »

a co tohle z lkt 80 sem vymordoval spojku lamela mi ceý 3roky smrděla jak prase a přitlačak i setrvak maj na sobě takový vlasový praskliny jedna vedle druhý setkal se nekdo s takovim aušusem

Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 1880
Registrován: čtv kvě 15, 2014 10:31 am
Bydliště: doma

Re: LKT 80

#378 Nový příspěvek od stanik84 »

Úplně normální... Můžeš to ale přetočit, jestli se ti to nezdá. Ale nezapomeň o to co se ubete dosedací plocha pro lamelu vzit i dosedaci plochu pro pritlacak. Jak se u 80ky vyndavala převodovka? Na tohle zlatá 81ka...

pepikorliklocal
Příspěvky: 525
Registrován: pát kvě 24, 2013 10:49 pm
Bydliště: milevsko

Re: LKT 80

#379 Nový příspěvek od pepikorliklocal »

no vono je to i do hloubky a i na setrvaku tak to voboji asi vyhodim,řikam si jestli ta lamela nesmrděla že to bylo hrubý skusim to nafotit
no prevodovku sem vyndal kabinou poprvý cca 9hprace včetně cesty tam a zpět pro centralu vořezat plech kol převodovky ,demontaž vzduch ovladani navijaku,topení,klíma :D ,no kdo tohle da dohromady :pistol:

NNTOB
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 27, 2020 6:13 pm
Bydliště: Rožňava

Orsta LKT80

#380 Nový příspěvek od NNTOB »

LKT 80 s orstou z LKT 81. Prerábalo sa riadenie pretože s orstou z LKT 80 sa už nedalo rady a nikde to nechceli ani nevedeli to opraviť.
Pri jazde hádže zadok LKT do strán a keď náhodou vojdem do odrážky alebo na kameň tak mi hodí zadok do stany a niekde mi nedrží tlak si myslím. Nemá tú stabilitu... Kúpilo sa nové čerpadlo predné, nový hydraulický valec, nová kocka aj hadice takže komplet všetko ale napriek tomu to robí. Tak nevieme či sa má nastaviť na kocke tlak. Preto by som sa chcela opýtať či by ste nevedeli poradiť kde by mohla pretrvávať tá chyba.
Orsta - LAG B 500-2 175 Bar.
Ďakujem vopred za odpoveď.

Uživatelský avatar
daniber
Příspěvky: 194
Registrován: pát srp 24, 2007 10:48 pm
Bydliště: Český Ráj

Re: LKT 80

#381 Nový příspěvek od daniber »

Zdravím, na 80ce mi odchází brzdič. Hůř to brzdí a začal přez něj utíkat vzduch. Nevíte někdo z čeho pasuje? Mates?

Uživatelský avatar
harijaro
Příspěvky: 3448
Registrován: ned pro 26, 2010 11:16 am
Bydliště: Štiavnik

Re: LKT 80

#382 Nový příspěvek od harijaro »

Možno aj v3s. Hoď foto

Uživatelský avatar
daniber
Příspěvky: 194
Registrován: pát srp 24, 2007 10:48 pm
Bydliště: Český Ráj

Re: LKT 80

#383 Nový příspěvek od daniber »

Už máme. Je to dvouokruh LIAZ.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“