lpkt 40-lkt 50

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
misacka
Příspěvky: 624
Registrován: sob lis 07, 2009 10:21 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: lpkt 40-mlkt 50

#31 Nový příspěvek od misacka »

pitrs píše: zdar jestli to budeš prodávat kolik bys za to chtěl?
Ahoj, tak 210 000 + DPH, jestli tě to zajímá, jak vypadá, se můžeš přijet podívat, teď děláme na Šumavě. Kdyžtak se můžem domluvit. :)

Uživatelský avatar
misacka
Příspěvky: 624
Registrován: sob lis 07, 2009 10:21 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: lpkt 40-mlkt 50

#32 Nový příspěvek od misacka »

pár fotek z minulého týdne :)
Přílohy
DSC01796.JPG
DSC01787.JPG
DSC01790.JPG
DSC01795.JPG
DSC01794.JPG

Žerik2
Příspěvky: 1862
Registrován: sob led 10, 2009 1:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: lpkt 40-mlkt 50

#33 Nový příspěvek od Žerik2 »

misacka píše:pár fotek z minulého týdne :)
To nedělaš dobře s tim drevem a s tim uvazkem zahaknutym v tom nose na rampovačce ja tak vozil dvojky a normalne se mi to z radlice vyrvalo a to jsem vozil po jedne a ty tam maš trojky nebo čtyřka a ješte takove macky

Uživatelský avatar
misacka
Příspěvky: 624
Registrován: sob lis 07, 2009 10:21 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: lpkt 40-mlkt 50

#34 Nový příspěvek od misacka »

Žerik2 píše:
misacka píše:pár fotek z minulého týdne :)
To nedělaš dobře s tim drevem a s tim uvazkem zahaknutym v tom nose na rampovačce ja tak vozil dvojky a normalne se mi to z radlice vyrvalo a to jsem vozil po jedne a ty tam maš trojky nebo čtyřka a ješte takove macky
no oni by snad chtěli všude samý vyvážečky nebo co, já to tak vozil poprvé, protože jsem to nemohl tahat po cestě, bylo tam asi 130 kubíků a navíc pěkná cesta, takže to moc neskákalo, tak snad nedostala tak zabrat

Žerik2
Příspěvky: 1862
Registrován: sob led 10, 2009 1:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: lpkt 40-mlkt 50

#35 Nový příspěvek od Žerik2 »

misacka píše:
Žerik2 píše:
misacka píše:pár fotek z minulého týdne :)
To nedělaš dobře s tim drevem a s tim uvazkem zahaknutym v tom nose na rampovačce ja tak vozil dvojky a normalne se mi to z radlice vyrvalo a to jsem vozil po jedne a ty tam maš trojky nebo čtyřka a ješte takove macky
no oni by snad chtěli všude samý vyvážečky nebo co, já to tak vozil poprvé, protože jsem to nemohl tahat po cestě, bylo tam asi 130 kubíků a navíc pěkná cesta, takže to moc neskákalo, tak snad nedostala tak zabrat
Jo tak to jo ale pokud to budeš chtit vozit takhle časteji tak si to radeji vejak vystuž je celkem pakarna to potom natlačit zpět

Maikl
Příspěvky: 31
Registrován: ned led 03, 2010 11:37 pm
Bydliště: Vyskovsko

Re: lpkt 40-mlkt 50

#36 Nový příspěvek od Maikl »

Zdravim vas borci!U VLS plumlov LS rychtarov sem delal 4 roky s slavnym LPKT-40.Po zkusenostmi UKT, LKT 81 T se kteryma byla radost tahat kdyz se ohlidnu zpet tak tohle byl muj posledni hrebik do rakve.Neco tak nepovedenyho a neodskousenyho sem jeste nevidel.Od radlice pocinaje po stit konce kdyby me to nebavilo v lese tak po prvnich zkusenostech s timto zgarbem bych praskl klickama polesnymu na stul.Co my sme toho musely predelat a kostrukcnich chyb odstranit na to nestaci ani prsty na rukach.Nadrz na hydrauliku kdyz praskla tak jak to rika ten Lubos v tom spotu ,,musis rozdelat cely lakatos ty p...o cely¨jednalo se o prasklinu cca3cm a oprava trvala ve trech tyden a pristup no na p....u,hrala se to hlavne hydraulika voda byla kolem 85c ale hydraulika 85-90c tak si asi umite predstavit tu pruznost ktera byla na zacatku sichty, profukovani chladicu byl efekt kratkodoby spise v tomto pripade kosmeticky krizky byly z V3Sky brzdovy trmeny ze Skody Rapid vodni chladic z LKT-81 T no kolikrat chlapy v dilne podotykaly jak nekdo mohl dat svoleni vyrobe a prodeji.Tahal sem s tim vsechno hlavne slabou hmotu do 40let a kdyz to ten skvost mi predavaly tak to melo delat za normy LKT a po tydnu tahani se dohodly ze bude lepsi za ty UKTckove z hlediska ekonomickeho.Spotreba se pohybovala v prumeru kolem 1,6 l nafty na kubik takze nebyl problem spalit za osmi hodinovou sichtu 40l nafty a na skladce bylo 20-30 kubiku hmoty a kamos ktere tam po me tahal s UKT 7245 (pro srovnani) za pul roku tak kdyz sem se ho ptal kolik tam spalil nafty tak rikal kolem petadvaceti litru nafty,tak tady vidite tu ekonomiku priblizovani toho zgarbu. Kdyz sem odesel z lesa tak po me to vzal kluk ktere s tim nikdy nedelal a tak mu to spravily a po dvou mesicich prislo rozhodnuti ze se to nevyplati to provozovatu VLS Plumlov tak to prodaly a muj nastupce sel k pile je tam do dnes.Tak pro ty kteri maji podobnou zkusenost s LPKT-40 vedi o cem tady pisu, jako mam takovych zazitku mohem vic s tim zgarbem ale nemuzu je tady vsechny prezentovat kdyz najdu nejaky fotky tak je tu zverejnim 8) jako neco velice nepovedenyho z ZTS Trstenna.......

jarmilajerabkov
Příspěvky: 14
Registrován: úte led 19, 2010 4:43 pm

Re: lpkt 40-mlkt 50

#37 Nový příspěvek od jarmilajerabkov »

zdar hosi rikate ze lpkt40 ma hydropojezdy to je ma i 50?

jarmilajerabkov
Příspěvky: 14
Registrován: úte led 19, 2010 4:43 pm

Re: lpkt 40-mlkt 50

#38 Nový příspěvek od jarmilajerabkov »

ta 50 co tu je na tech fotkach nema chybu hned bych ji bral chtel bych vedet jestli to ma motor 4kvalt a jestli to ma zelvu zajic?

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8745
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: lpkt 40-mlkt 50

#39 Nový příspěvek od Franta.cz »


Uživatelský avatar
misacka
Příspěvky: 624
Registrován: sob lis 07, 2009 10:21 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: lpkt 40-mlkt 50

#40 Nový příspěvek od misacka »

jarmilajerabkov píše:ta 50 co tu je na tech fotkach nema chybu hned bych ji bral chtel bych vedet jestli to ma motor 4kvalt a jestli to ma zelvu zajic?
hydropojezdy to nemá a je to 5kvalt, želva x zajíc tam je taky :)

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8745
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: lpkt 40-mlkt 50

#41 Nový příspěvek od Franta.cz »

No výrobce píše , že hydropojezdy to má.

Uživatelský avatar
misacka
Příspěvky: 624
Registrován: sob lis 07, 2009 10:21 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: lpkt 40-mlkt 50

#42 Nový příspěvek od misacka »

Franta.cz píše:No výrobce píše , že hydropojezdy to má.
no jestli se ptal na toho, co jsem sem hodil na fotkách, tak to je jiný lkt, než na tvým odkaze

Mišák 78
Příspěvky: 101
Registrován: pát pro 11, 2009 10:21 pm

Re: lpkt 40-mlkt 50

#43 Nový příspěvek od Mišák 78 »

misacka píše:
Franta.cz píše:No výrobce píše , že hydropojezdy to má.
no jestli se ptal na toho, co jsem sem hodil na fotkách, tak to je jiný lkt, než na tvým odkaze
Ahoj. Vy se toho zbavujete? Jaky to ma firemni oznaceni ten traktor???

Uživatelský avatar
misacka
Příspěvky: 624
Registrován: sob lis 07, 2009 10:21 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: lpkt 40-mlkt 50

#44 Nový příspěvek od misacka »

Mišák 78 píše:
misacka píše:
Franta.cz píše:No výrobce píše , že hydropojezdy to má.
no jestli se ptal na toho, co jsem sem hodil na fotkách, tak to je jiný lkt, než na tvým odkaze
Ahoj. Vy se toho zbavujete? Jaky to ma firemni oznaceni ten traktor???
ahoj, nezbavujem, budem ho potřebovat na dlouhý kusy :prace: dle leasingové smlouvy mlkt 52

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8745
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: lpkt 40-mlkt 50

#45 Nový příspěvek od Franta.cz »

Aha.Takže se ptal na LKT 50 a na fotkách je MLKT 52.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“