CASE 695 SM

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
miras82
Příspěvky: 3
Registrován: čtv črc 26, 2018 10:04 pm
Bydliště: Jihlava

CASE 695 SM

#1 Nový příspěvek od miras82 »

Čau,

pořídil jsem si na zahrádku traktorbagr CASE 695 SM. Je to rok 2002. Stává se mi, že i když mám přepínač na krabí chod nastaven pouze na přední nápravu - zadek je zamčen, tak při rejdování začne ujíždět zadní náprava. Už to je vlastně pravidlo. A i při použití krabího chodu se zadní náprava oproti přední rozchází. Nevíte někdo kde by mohl být problém? Díky.

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5432
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: CASE 695 SM

#2 Nový příspěvek od thovt »

Proč zadek zamykáš jestli to dobře chápu uz.dif.

miras82
Příspěvky: 3
Registrován: čtv črc 26, 2018 10:04 pm
Bydliště: Jihlava

Re: CASE 695 SM

#3 Nový příspěvek od miras82 »

Uzávěrku ne.

Je to verze s velkými koly vepředu. Takže máš na výběr tři možnosti řízení. 1, přední nápravá zatáčí - zadní náprava pevná. 2, přední kola točí levá - zadní pravá(přední a zadní kola se natáčí protiběžně - malý poloměr otáčení). 3, přední kola točí levá - zadní kola točí levá (krabí chod, kdy se kola na obou nápravách natáčí na jednu stranu).

peyrak
Příspěvky: 1238
Registrován: sob bře 15, 2014 5:45 am
Bydliště: Rychnovsko

Re: CASE 695 SM

#4 Nový příspěvek od peyrak »

řekl bych že je to vlastnost těchto strojů, my s tím na 4CX problém nemáme, ale kamarád měl tyhle Case 2 a oba to dělali skoro od nova a servis mu řekl, ať se s tím naučí žít, další co tu měl Fermeca dokonce za jízdy skončil v příkopě, protože si zadek najednou vzpoměl a hodil plnej rejd doprava, ten si tam pak udělal mechanické blokování té nápravy a na přejezdy tam strkal čep, aby se to neopakovalo

miras82
Příspěvky: 3
Registrován: čtv črc 26, 2018 10:04 pm
Bydliště: Jihlava

Re: CASE 695 SM

#5 Nový příspěvek od miras82 »

Problémy začaly až po 14820mth. :)
Jednou to uhne doprava pak zase doleva. Jestli nepropouští ventil v rozvaděči mezi nápravama.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“