Koupě pasoveho mini bagru

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#331 Nový příspěvek od vitex »

Já mám o řád nižší než má Fizz,dal jsem za něj 350 000,-Kč.Je po repasi a budu ho prodávat za stejnou cenu,za kterou jsem koupil.Bohužel až za několik let.Potřebuji vykopat sklep a udělat plot ve svahu.Poté bude volný.Ale tak dlouho asi čekat nebudeš.

martin.mikusek
Příspěvky: 62
Registrován: ned lis 13, 2022 9:15 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#332 Nový příspěvek od martin.mikusek »

To ne:) Snad jen porad kde tak dobre koupit:)

martin.mikusek
Příspěvky: 62
Registrován: ned lis 13, 2022 9:15 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#333 Nový příspěvek od martin.mikusek »

A o rad nizsi znamena jaky typ? Uplne se v tech radach nevyznam.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#334 Nový příspěvek od vitex »

Cat 301.6C nebo tak nějak?Nevím jestli se nepletu.

Fizz
Příspěvky: 7940
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#335 Nový příspěvek od Fizz »

Nemá roztahovací pidvozek, myslím že nemá rexroth hydrauliku, rychloupínac s hydraulikou, máš plovoucí polohu radličky?

Jak jsem psal dost pochybuju že některý na bazaru má třeba nový ložisko otoče, můj měl trošku vůli najednou křap a kabina se hrkala jak hovado. Oprava kilo, k tomu pastorek otoče byl už omackamy atd.

350 od vitexa je dobrá cena, já bych ale s úzkým podvozkem nechtěl. V těch bočních naklonech je to hodně velký rozdíl. Ty malý bagry jsou na to dost citlivý.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#336 Nový příspěvek od vitex »

Kdo si to má všechno pamatovat co tam je a není.Musel bych se mrknout.

martin.mikusek
Příspěvky: 62
Registrován: ned lis 13, 2022 9:15 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#337 Nový příspěvek od martin.mikusek »

https://stroje.bazos.sk/inzerat/147069259/cat-3018c.php


Na slovensku 301.8c za v prepoctu neco malo pres 300 tisic :/

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#338 Nový příspěvek od vitex »

Tak už startuj a jeď se na něj mrknout.Zkontroluj vůle atd.a hned ho odvez.

fikejz
Příspěvky: 6108
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#339 Nový příspěvek od fikejz »

Jak to je s těmi mth? Někdo psal, že je spousta bagrů registruje na více řídících jednotkách a ne všude to jde přepsat. Tedy by mělo jít stočené počítadlo přes diagnostiku odhalit, nebo ne?
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#340 Nový příspěvek od vitex »

Osobně si myslím,že to dokáže jen servisák.Všechno mají zaheslované.

Fizz
Příspěvky: 7940
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#341 Nový příspěvek od Fizz »

martin.mikusek píše: úte úno 21, 2023 6:46 pm https://stroje.bazos.sk/inzerat/147069259/cat-3018c.php


Na slovensku 301.8c za v prepoctu neco malo pres 300 tisic :/
Tak jed, co ti brani?





Asi podle stroje a data výroby, je to úplně nevypovídající, znám bagry který jsou v pár tisících na sračku, a pak jsou treba 15tis mth a jsou jak nový.

Mam tu ještěrku 43tis mth, servisaci valí oči, a druhým dechem ti řeknou že je lepší jak vetsina do 10tis co řeší, přepsání mth je stejně složitý jako editace buňky v Excelu, nějaká "kontrolní" paměť není...
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

martin.mikusek
Příspěvky: 62
Registrován: ned lis 13, 2022 9:15 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#342 Nový příspěvek od martin.mikusek »

Brani mi, ze cekam na penize a prijde mi to podezrele levne, ale kdovi:) No ideal je mit penize v kapse jak najde neco zajimavho hned vyrazit. Ja uz ty inzeraty projizdim kazdy den uz tak tri tydny a uz mi z toho jde hlava kolem... Vlastne hledam predcasne:)

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#343 Nový příspěvek od vitex »

Nic ve zlým,ale bagr na Tebe za tu cenu čekat nebude.Zajeď si na prohlídku a s prodávajícím se snad domluvíš.

Uživatelský avatar
mape
Příspěvky: 1464
Registrován: pon dub 04, 2011 1:53 pm
Bydliště: Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#344 Nový příspěvek od mape »

Jak tu řešíte ty motohodiny tak mám dojem že to je údaj nic neříkající..... Pokud je to 2005 rok..... A to odhaduju.... A má 4000 motohodin tak je to divný....
Bagry co by měli tak málo za tak dlouhou dobu by byli jak nové.....
I ten co ho má.na doma a myslí si že s ním dělá minimálně tak něco naběhá .... Bere se to pak na každou hovadinu co je třeba prizvednoit a podobně.....
Koupě bagru je vždy loterie....
Může to být v pohodě a taky tam můžeš zahucet dalších 150 tisíc ani nemrknes.....
Můj znamej co to přivezl z Německa v pěkným stavu si s tím dělal jen na vlastní stavbě a pak začal různé kšefty a.prwsne jak je řečeno....
Ložisko Otoce, jeden pojezd, pásy, sem tam nějaký čep a pouzdro, praskléj kozlík, nějaká elektronika , a ono je to tuhle 10 tam 20.....
Ale to je prostě úděl těchto strojů......
Další věc je přístup.....
Nejhorší jsou právě stroje co si někdo koupí na stavbu a pak pošle dál..... Tam je jistota že s tím nikdo nic nedělal a nic neřešil a kolikrát ani olej nevyměnil protože je to na rok a proč to řešit....
Taky překupníci ..... Už někdo řešil případ že prodaval stroj a Borec přijel ,zaplatil ,naložil a ještě než odjel z místa tak už byl stroj v inzerci o 50 dražší :wink: :wink: ...... když jsem sháněl stroj tak jsem to sám zažil...... Objevil se bagr za zajímavé nízkou cenu a za týden ten samy o 50 více na jiném místě Republiky.....
Přeju šťastný výběr......
už žádné domadělané stroje. mám už jen své mazlíčky
Avia D60 Turbo E3
unc 060
Kobelco SK30
Westvood 1300
Vlastnoručně vyrobený dvouosak vlek nebrzděný

Fizz
Příspěvky: 7940
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#345 Nový příspěvek od Fizz »

Pěkně shrnuto.

Bagr není jen o čepech a hadicích. Navíc ty stroje rozhodně nejsou předimenzovaný, hydraulika reálně zvládá víc než bagr fyzicky. A bagr jde do sraček tak nejak celkově, predstava ze precepuju a mám repas je mimo. Kdo nemaze cepy, určitě nemaze lozisko, ani nemění náplně v pojezdech atdatd ...
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“