Koupě pasoveho mini bagru

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mape
Příspěvky: 1464
Registrován: pon dub 04, 2011 1:53 pm
Bydliště: Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#226 Nový příspěvek od mape »

Já to chápu..... V lese je to mazec...
Taky dělám občas s bagrem lesní cesty a Potoky.....
Ale i tak se dá fungovat bez újmy.....
Já jsem možná divnej ale mě přijde blbost ničit stroj tím že budu hlava nehlava dělat a jezdit .....
Ale je to můj názor.....
Třeba dělal jsem cestu ve srazu.... Ten co to dělal přede mnou a nedodělal tak jel a držel se v tom srazu jen tak tak... Pořád se tam otáčel aby se radlickou mohl dát do roviny...
No divadlo hrozný.... Při pojíždění se musel pořád opírat protože se tam neudržel.
Já jsem tam najel a jednom směrem jsem si dělal cestičku aby tam bagr normálně stal rovně a pak jsem zpět teprve dělal šířku cesty....
Časově jsem byl asi o hodinu pomalejší ale nekurvil jsem to tam otáčením na fleku a bagrovanim do strany kam stejně ten Bagr neudrzis a musis brát menší sponu....
Podle mě je to vždycky na tom co v tom sedí.

Tak nějak řeším jestli si fakt nekoupím svůj stroj..... Teď nová 301 je fakt dobrá a i přímo v zastoupení mi řekli že si to lidi hodně chválí....
Čekám na financování..... Skončí mi alimenty tak bych ty peníze přesměroval jinam. :smich:
Dokonce když vidím rozdíl mezi 301 a 302 tak by to bylo i dobrý vzít hned 302.... tam je problém akorad v tom že už nemá stahovací podvozek a třeba teď co jsem 3 dny kopal celkem intenzivně tak se hodil...
Je ale přecejen trochu lepší na kopání jímek a využití by bylo široké..... Jen mám obavy že si stejně budu muset dal půjčovat toho nejmenšího.... A pak nastává otázka jestli nezacit tím nejmenším nebo přecejen nesahnout po té 301....
Docela dilema.....
80 % věci co potřebuju kopat okolo mých akci je na toho nejmenšího 300.9 protože se tam většinou větší nevejde nebo je tam zbytečného ohledně financí....
A teď babo rad.
Už jsem přemýšlel prodat unc a koupit 301 ale zase to unc je stroj kterej má to využití hodně široké a navíc mi přijde že to je k tomu pásáku dobrej doplněk do strojového parku...
už žádné domadělané stroje. mám už jen své mazlíčky
Avia D60 Turbo E3
unc 060
Kobelco SK30
Westvood 1300
Vlastnoručně vyrobený dvouosak vlek nebrzděný

Fizz
Příspěvky: 7929
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#227 Nový příspěvek od Fizz »

Ti poradím, musíš mit vše. :)

Tuhle jsem mel na stavbě multikaru, cabstara, i minikontik, všechny dělaly a prohodit nešly.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
mape
Příspěvky: 1464
Registrován: pon dub 04, 2011 1:53 pm
Bydliště: Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#228 Nový příspěvek od mape »

Jojo....kdybys tam vzal pořádnej náklaďák tak tam nemusíš mít 3 malé..... :D :D :D
už žádné domadělané stroje. mám už jen své mazlíčky
Avia D60 Turbo E3
unc 060
Kobelco SK30
Westvood 1300
Vlastnoručně vyrobený dvouosak vlek nebrzděný

Fizz
Příspěvky: 7929
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#229 Nový příspěvek od Fizz »

Právě, to je samej MAN, TATRA, a couvni s tím do 2metry široký mezery.

Se žluťákem, jsem boural halu, v klidku, pomalu, to bylo keců kolik tun je potřeba. Jo ale je to celý podsklepený, aha?

K tématu, aktuálně přemýšlím zda nepořídit powertilt, jeto v ceně dvou až tří naklápěcích svahovek. Furt se nejak nemůžu rozhoupat.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
mape
Příspěvky: 1464
Registrován: pon dub 04, 2011 1:53 pm
Bydliště: Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#230 Nový příspěvek od mape »

Já to mám s Avii to samé...
Ta se taky vejde skoro všude....
Teď budu mít delší na rozvoru o 20 cm a kontejnery o 40 cm a trnu hrůzou zda to nebude už omezující.... Ale zase lepší rejd tak to pořád tak trochu vyvažuje.....
S tím bagrem je to to samé.... Už jsem se vícekrát přesvědčil že i méně je někdy více.
Přestože je jasný že velký bagr udělá více práce za kratší dobu.....
už žádné domadělané stroje. mám už jen své mazlíčky
Avia D60 Turbo E3
unc 060
Kobelco SK30
Westvood 1300
Vlastnoručně vyrobený dvouosak vlek nebrzděný

Fizz
Příspěvky: 7929
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#231 Nový příspěvek od Fizz »

Cabstar má venkem 183cm. A hlavně je nizkej. Multikara 135 šířkou projede.

Mě se bagr vyřešil sám, jo využil bych 302.5, ale už je to horší s převozem atd, no svýho žlutaka jsem nechal precepovat, celkově dost vyinvestoval, a najednou má ty limity kousek dál, hlavně je s tim pohodovejsi a rychlejší - přesnější práce.

Nemáte nekdo svahovku se zadním břitem? Jaká je s tim práce?
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
mape
Příspěvky: 1464
Registrován: pon dub 04, 2011 1:53 pm
Bydliště: Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#232 Nový příspěvek od mape »

V půjčovně ji mají a beru si ...
Myslím že je to dobrý ... Hlavně to prodlužuje její spodní rovinu a dobře se s tím pak hladí a "utahuje" a dorovnává od překážky.

Můj názor a zkušenost...
už žádné domadělané stroje. mám už jen své mazlíčky
Avia D60 Turbo E3
unc 060
Kobelco SK30
Westvood 1300
Vlastnoručně vyrobený dvouosak vlek nebrzděný

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8571
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#233 Nový příspěvek od bourač »

Obrázek
je to vhodné jako hračka pro velkého kluka? nebo je to úplně naprd :-/
https://www.sbazar.cz/malotraktorysilesia1
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20809
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#234 Nový příspěvek od ota »

Bourači, až se na ten bagr pojedeš podívat do Kolína, tak se u mě koukej stavit! Je to odtamtud ke mě asi 25 km. Tady je odkaz do Kolína na ten bagr stejnej co máš na fotce. https://stroje.bazos.cz/inzerat/1287882 ... ypadlo.php
Prodejce je upovídenej a povoďí Tě po place a ukáže kde co. Já už tam byl jen tak kouknout. A on hned tak jdeme a helejte tady je tohle tohle .... Ani mě nepustil ke slovu. Prej co scháním a já nevěděl zrovna co si vymyslet, tak jsem řekl že vrták na minibagr. Má jich tam mrtě a hned mě je ukazoval. Lžíce, bagry, nakladače, dempry no zakecal jsem se tam na slušnou dobu! :vysmech:

ITS
Příspěvky: 6229
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#235 Nový příspěvek od ITS »

S těmito bagry se roztrhl pytel. Nabízí to Aliexpres a několik prodejců v ČR. Dokonce jsou fotografie, jak to přijde balené v překližkovo-jeklové bedně. Jediné, co je u tohoto stroje těžko překousnutelné, je ten jednoválec, který dělá příšerný randál. To by mě sousedi vynesli v zubech.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8571
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#236 Nový příspěvek od bourač »

asi přijela loď z východu plná bagříků :smich:
ta moje fotka je zas odněkud z Ostravy, pán chtěl před pár dny 115tis, už to opravil na 125, asi je o ně rvačka.
Já když mám potřebu tak si tyto hračky půjčuju v Boleslavi od Boelsu.
Chtěl sem napsat Ježíškovi ale chudák bagr by musel bydlet před barákem na mrazu, ani takovej se mi už nikam nevejde.
Jestli ta loď přijela z Taiwanu (made in china) tak bych do něj šel, jestli z pevninské číny (made in PRC) tak :tyty:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20329
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#237 Nový příspěvek od vitex »

Za ty prachy?Bohužel neznám parametry stroje.Můj CAT je na mrazu pořád a stál mě 300 litrů.

543
Příspěvky: 106
Registrován: pon dub 09, 2018 4:33 pm
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#238 Nový příspěvek od 543 »

Ak chcem vymenit kovove pasy za gumove . Treba tam nieco menit este ,alebo jednoducho len z. zhodit a g.nasadit ?

Uživatelský avatar
harijaro
Příspěvky: 3450
Registrován: ned pro 26, 2010 11:16 am
Bydliště: Štiavnik

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#239 Nový příspěvek od harijaro »

Zdravím chlapi. Má niekto z vás skúsenosti s takýmto bagrom?! A čo hovoríte na cenu?!

JardaCNC
Příspěvky: 2354
Registrován: pát čer 14, 2013 11:24 pm
Bydliště: Kyjov

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#240 Nový příspěvek od JardaCNC »

Ne stakovym bagrem nemám žádné zkušenosti a o ceně se raději nebavím. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“