Koupě pasoveho mini bagru

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
Fizz
Příspěvky: 7926
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#151 Nový příspěvek od Fizz »

Pokud vyloženě nedrhnes na vsech stranách tak se tam vejdeš v 90% i stim co mam já nebo sniper.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9037
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#152 Nový příspěvek od Sniper »

mape: a čím jsem tě nakopl? ;-)
Jojo tyhle kuchyňské bagry mají taky svoje, dělal jsem s jedním 800kg a nakládal multikaru, takový super krompac s lopatou, mě se líbí každý stroj, když se umí správně využít 8)
Tak přemýšlej, uvažuj a sháněj :)
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
mape
Příspěvky: 1464
Registrován: pon dub 04, 2011 1:53 pm
Bydliště: Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#153 Nový příspěvek od mape »

Nakopl tím že si pořídil stroj s největším ramenem v této třídě....a viditelně dobře.

Fizz můžu ti říct že už jsem se 2x otáčel do půjčovny vrátit 301 a vzít tohle....
Jednou se nevešlo na výšku a podruhé to neprojelo na šířku. Jednou jsem ho dokonce potřeboval vysadit asi 2m vysoko. Tak jsem ho provázal na paletu a tu napíchl UNC... Vlezl do kontejneru a natáhl na auto a pak z kontejneru jsem ho unc vyzvedli jam potřebovali.... Najdu foto.... Byla to docela groteska.... Ale ty práce co tam udělal to i zákazník čuměl.... To co od dělal krumpáčem 2 dny tak já měl tímhle mrnousem za hodinku... A to jsem to při dvojím přehození i naložil na auto za plotem. ....
Všechno má svoje použití a užití.
A hlavně stojí to pak korun na den a vezme to litr nafty za hodinu.
už žádné domadělané stroje. mám už jen své mazlíčky
Avia D60 Turbo E3
unc 060
Kobelco SK30
Westvood 1300
Vlastnoručně vyrobený dvouosak vlek nebrzděný

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9037
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#154 Nový příspěvek od Sniper »

Taky ty nervy od vánoc :-/ ale jo, jsem spokojený a moc 8) tak ti přeji hodně štěstí při výběru 8)
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9037
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#155 Nový příspěvek od Sniper »

Tak co bagrysti ;-) nějaké nové ďury? :smich:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
mape
Příspěvky: 1464
Registrován: pon dub 04, 2011 1:53 pm
Bydliště: Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#156 Nový příspěvek od mape »

Bazén .... 6,5x4.... 2m hluboká.+ Jímka 2,5x2,5 1,7 m hloubky
Kopano cat 301.8 + odvoz unc +Avia na vedlejší parcelu. Nebylo tam vůbec žádný místo.... Hrozná práce a ještě u toho je zakopána neobetonovana nádrž na dešťovou vodu takže ani nebylo kde pořádně stát.
Ale dobře placená. Asi proto že to nikdo nechtěl udělat. :D
Dělal jsem to sám cca 1,5 dne.
Obrázek
Fotka před štěrkovánim. Vše se tam musí vozit buď damprem nebo unc ale to už má problém s šířkou.
už žádné domadělané stroje. mám už jen své mazlíčky
Avia D60 Turbo E3
unc 060
Kobelco SK30
Westvood 1300
Vlastnoručně vyrobený dvouosak vlek nebrzděný

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9037
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#157 Nový příspěvek od Sniper »

No pěkná akce :prace: 8)
Já zatím jen škrábu drn, už se těším, až se zaryju pěkně do hloubky :ano: zatím je to jen takové šolichání :-/
Ale už se ty kšefty začínají sbírat, tak možná ušák i něco vydělá :)
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20778
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#158 Nový příspěvek od ota »

Jo s tím bagříkem to tak je. Okolí zjistí, že ho doma máš a pozvolna chodí zájemci o begrování. Mám 1,5 t Kubotu starýho dědulu mechanickýho a dělám mrtvolu. Jó bagr, asi nemám. :vysmech: Manželka by nadávala, nebo není čas na bagrování a tak. Tuhle kanál, bazén, výkop. Nedělám vůbec kšefty. Akorát třeba sousedovi, nebo pro bráchu. Ono by se nasbíralo. Naposledy u souseda na zahrádce. Zajet mezi stromy k plotu a vedle zahrádky. Mimoosou vše do boku bagrovat. Chtěl rozsázet bez poškození trs stromů. On naházel a vysázel asi na 3m čtverečný 30 stromú. Vyflajznul se na to a teď to chtěl z boků odbagrovat a že vyvalíme postupně bokem stromy a rozsázíme. Šel jsem víc jak 120 cm do hloubky a podbagrovával pod kořeny. Ty stromy nad 10 cm průměr kmenu jsme rovnou vypustili. A vybrali ty slabší. On tam měl samé běžně volně nerostoucí stromy. Proto je chtěl vybrat nepoškozený. No místo žádný. Všude cosi překáželo a asi 5 cm vedle pásů zahrádka s cibulí, mrkví a tak. Kvičel jako čuně, abych mu nerozválcoval cibule! Nezkurvili jsme nic. Po vybrání stromů díra jak pro bazén. Nakonec jsem mu vše naházel spátky a radličkou pozahrnoval. Celkem se to i přejeťím pásama utužilo. On jen hrabkama přehrábnul a pohodil trávou. A když to bylo hotové, vzpoměl si, že na dně výkopu zapoměl tu prťavou zahradnickou lopaťičku! Že seru ti na to, celé to zase přebagrovat kvůli ní. No kvičel že to byla jeho nejmilejší lopatka a že si půjčí detektor. No ale myslím že najde starou belu, bo je tak 120 cenťáků hluboko.
Takže akcička na celé odpoledne s dobrým koncem, všechny vybrané a přesazené stromy jdou.
Jo jak jsem tu kdysi psal, manželka že tady bych chtěla tuhle kytku, stromeček. No počkej dojdu pro bagr a jdeme na to! Cože, však máš rýč! Kdo by se jebal rýčem, když tuhle stojí bagr! :vysmech:

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9037
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#159 Nový příspěvek od Sniper »

Pěkná akce :smich: 8) :friends:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9037
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#160 Nový příspěvek od Sniper »

Tak dneska první defekt :-/ :smich:

Obrázek

Jinak to dělá úžasnou práci 8)

Obrázek

Obrázek
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#161 Nový příspěvek od Shrek »

:shock: Si o nejakej hrebik pichnul pas :-/
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20305
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#162 Nový příspěvek od vitex »

:smich:

Jiřin
Příspěvky: 1281
Registrován: úte zář 11, 2007 9:29 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#163 Nový příspěvek od Jiřin »

Pri praci stoji bokem, beztak si tam do pojezdu natlacil nejaky kamen.

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9037
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#164 Nový příspěvek od Sniper »

Kamen ani ne, ale on už byl volnější a já se vrtěl na malé, nerovné ploše a nepohlidal si to :-/
Alespoň jsem si to natrénoval :prace: a za 15 min se jelo dal 8)
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Koupě pasoveho mini bagru

#165 Nový příspěvek od Shrek »

Pac se nemas tocit po pasech, ale pres lzici, ne jak tank jeden rajcak dopredu a druhej do zadu :-)
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“