Warynski K 406 A1

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
Mildano
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 13, 2015 10:03 am
Bydliště: Český Těšín

Re: Warynski K 406 A1

#31 Nový příspěvek od Mildano »

Ahoj. Taky jsem cca 1 rok a pul majitelem k406. Potreboval bych vysvetlit par veci. Je nekdo ochoten mi poradit? Jinak mám taky ohlodanou hrusku na predni naprave. Takze jede
Jen 4x2. Jde nejak jednoduse vyndat hrusku ven?

Skoky
Příspěvky: 1
Registrován: pát čer 04, 2021 5:17 pm
Bydliště: Malacky

Re: Warynski K 406 A1

#32 Nový příspěvek od Skoky »


honzauta píše: čtv pro 13, 2018 10:20 pm Mám bratříčka tvého bratra, 408 na pásech bláťácích 80 cm. Je to můj v pořadí již druhý stejný bagr. Po 10 letech jsem se rozhodl zase vyhrabat nějaké rybníky. Já tedy zase vybral Wariňáka s motorem Zetor/Ursus, je to pro mne lepší kvůli servisu. Kromě podvozku by vše ostatní mělo být stejné.


ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Na fotkách je taky menší brácha Yanmar Vio30
Zdravim neviem či vám to pride ale mam taky isty bager ale je lanovy a vrhaci , chcem vás poprosit kde zhanate nahradne diely .este raz pekne dakujem .

Ouch
Příspěvky: 1
Registrován: stř lis 10, 2021 8:26 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Warynski K 406 A1

#33 Nový příspěvek od Ouch »

Ahoj všichni,
naskytla se mi možnost koupit Waryňáka 406 s motorem zetor. Ve stavu šrot a i za cenu šrotu. Jediné co prý před odstavením před 10ti lety bylo omezující prý byla pojezdová spojka někde dole. Prý se při delší jízdě hrozně hřála. Při běžném pojíždění ti bylo ale v pořádku. Chtěl bych se zeptat zda je to normální, nebo to mám nějak řěšit?

Jinak vše fungovalo, ale tekl chladič, motor hulí černě a 10 let - možná i déle, stojí venku na dešti.

Díky

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“