Zapojení vyvážečky k Zetoru 7745

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
paveljh1
Příspěvky: 5
Registrován: stř říj 31, 2018 5:37 pm
Bydliště: Jindřichův Hradec

Zapojení vyvážečky k Zetoru 7745

#1 Nový příspěvek od paveljh1 »

Ahoj všichni, neměl by jste prosím někdo foto, jakym způsobem máte zapojenou vyvážečku k traktoru? Jedná se mi především o zapojení na Zetor URI. Na vyvážečce budu mít kardan a samostatné čerpadlo. Díky moc za jakoukoliv pomoc

Uživatelský avatar
Širon
Příspěvky: 1162
Registrován: čtv led 26, 2017 5:23 pm
Bydliště: Nedaleko Jihlavy

Re: Zapojení vyvážečky k Zetoru 7745

#2 Nový příspěvek od Širon »

No a máš to na zapojení do horního, či spodního závěsu? Předpokládám že do spodního, tak asi že agrozávěs není tak nízko jako u krystala a spousta lidí s ním jezdí. Po čase přijdeš na to co ti nevyhovuje třeba světlost a tak a uděláš si něco jinýho,třeba do etáže vanu s koulí,či čepem tak aby jsi si nevadil s kardanem. Já mám čerpadlo přímo na traktoru ,protože dvě hadice se ohnou líp než kardan, a jsou bezúdržbové,je to teda další vopruz při odpojování,váha a podobně. Popiš víc jak často budeš odpřahat a kde budeš jezdit, fungovat ti to bude tak jako tak jen si to udělat tak aby ti to vyhovovalo.
Zetor 3011,8011,Yanmar 215d,Valtra N113, 2x sekací traktůrek,Palms10D 5.72 +klembank ,Honda XLV 650 Transalp,Honda XR125L,simson s51enduro,čtyřkolka 250ccm čína, 3x kára domaděl, mulčovač Deleks135cm,štípačky.....

radovann
Příspěvky: 549
Registrován: ned zář 09, 2007 10:28 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení vyvážečky k Zetoru 7745

#3 Nový příspěvek od radovann »

Co budeš mít za vyvážečku ?

Fantomas
Příspěvky: 30
Registrován: pon pro 10, 2018 11:20 am
Bydliště: Horna Dolná

Re: Zapojení vyvážečky k Zetoru 7745

#4 Nový příspěvek od Fantomas »

Ja mám do horného a velka spokojnosť

Uživatelský avatar
Barty6945
Příspěvky: 216
Registrován: úte úno 16, 2010 2:31 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zapojení vyvážečky k Zetoru 7745

#5 Nový příspěvek od Barty6945 »

Já mam Z7245 s vyvážecím vlekem palms 112. Zapojené to mám v agroháku, čerpadlo na vyvoďáku, plně elektro joysticky. Přepínam skoro jen v zimě pokud se dělá zimní údržba. Za 15 minut to mám zapojené. Kdysi za Z6945 jsem měl starou vyvážečku v horním závěsu, nebylo to ideální, stejně tak i kardan ( dost hlučné a naprd při lámání)

Fantomas
Příspěvky: 30
Registrován: pon pro 10, 2018 11:20 am
Bydliště: Horna Dolná

Re: Zapojení vyvážečky k Zetoru 7745

#6 Nový příspěvek od Fantomas »

Ja agrohák moc nechvalim vzdy na nom visím.

paveljh1
Příspěvky: 5
Registrován: stř říj 31, 2018 5:37 pm
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Zapojení vyvážečky k Zetoru 7745

#7 Nový příspěvek od paveljh1 »

Tak jsem pořídil silový agrohák :) musím to nějak dát dohromady - bylo mi řečeno, že klasický agrohák by mohl praskat. Jinak čerpadlo budu mít přímo na vývoďáku. Tak snad se mi podaří to spojit....

radovann
Příspěvky: 549
Registrován: ned zář 09, 2007 10:28 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení vyvážečky k Zetoru 7745

#8 Nový příspěvek od radovann »

Co to bude ? Dej nějaké foto !!!

Fantomas
Příspěvky: 30
Registrován: pon pro 10, 2018 11:20 am
Bydliště: Horna Dolná

Re: Zapojení vyvážečky k Zetoru 7745

#9 Nový příspěvek od Fantomas »

horny zaves Obrázek

Uživatelský avatar
jafi
Příspěvky: 1507
Registrován: úte bře 08, 2011 10:50 pm
Bydliště: namestovo

Re: Zapojení vyvážečky k Zetoru 7745

#10 Nový příspěvek od jafi »

V prirucke od Zetoru výrobca tvrdi, ze jednoose vleky by sa mali zapajat do spodneho tiahla, pripadne agrohaku. Asi to maju nejako overene, mozno lepsie zatazuje v spodnom a ma podstatne lepsie jazdne vlastnosti, neviem.
Zetor 3011
Zetor 7245 HS

Fantomas
Příspěvky: 30
Registrován: pon pro 10, 2018 11:20 am
Bydliště: Horna Dolná

Re: Zapojení vyvážečky k Zetoru 7745

#11 Nový příspěvek od Fantomas »

Do tiahla možes dat tak malu káru. Agrohák je na fekál a rozmetadlo koli ich konštrukcii. Mne agrohák vytiahlo spomedzi tých dvoch kameňov čo ho držia. ked ti tlačí dole je to ok ale ak sem tam aj hore je zle. Novšie agroháky su asi už lepšie konštruované.

Fantomas
Příspěvky: 30
Registrován: pon pro 10, 2018 11:20 am
Bydliště: Horna Dolná

Re: Zapojení vyvážečky k Zetoru 7745

#12 Nový příspěvek od Fantomas »

Obrázek. 6ton a uz sa s tym neda jazdit čo to tak hupe s traktorom az sa bojim ze daču rupne v portaloch. staci male nerovnosti a idem 4ka na volnobehu.

pavel sk
Příspěvky: 12735
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Zapojení vyvážečky k Zetoru 7745

#13 Nový příspěvek od pavel sk »

To mas zapojene v agrohaku??? Lebo to je podla mna najlepsie pripojenie co moze byt pre jednoosak alebo karu s tandemovou napravou. Ked si vezmes dnesne nove tahane stroje ci su to zberacie vozy, cisterny, rozmetadla, velkoobjemove vleky a pod., tak sa väcsina robia prave do dolneho zavesu. Prave ze v hornom zavese to s traktorom mava este viac. Na taky traktor ako je na obrazku je 6 ton nic. Dvojosu klasicku vyklapaciu vlecku taham samozrejme v hornom etazovom zavese, ale a ten vzdy pustam nizsie, aby som tahovo dotazil traktor kedze u takejto supravy neni nakladom ciastocne dotazeny traktor. Doma mame vlecku tiez do dolneho zavesu a ver ze sa snou hybem v kopcoch lepsie a stabilnejsie.

Fantomas
Příspěvky: 30
Registrován: pon pro 10, 2018 11:20 am
Bydliště: Horna Dolná

Re: Zapojení vyvážečky k Zetoru 7745

#14 Nový příspěvek od Fantomas »

Ano v agroháku. Viem že nove su do agroháku ale asi su dlhšie a mohutnejšie. S týmto naložením sa s tým velmi zle jazdí. Ale ked dám 3t tak super. Na 5 tone takleto veci neriešim tam je komfort uplne inde.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“