UKT Zetor

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Kaschmir
Příspěvky: 145
Registrován: úte bře 13, 2012 9:12 pm
Bydliště: Modrava
Kontaktovat uživatele:

Re: UKT Zetor

#166 Nový příspěvek od Kaschmir »

Michal Jankovic píše:Tak tady přidávám pár fotek crystalů

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Paráda,vysokej rampovač na crystálka je muj sen, jenomže jich právě bylo jako šafránu,takže sehnat ho je skoro nemožný,předělávat ho z majora se mi moc nelíbí,chtel bych to s origo podvázáním

Marek 6945
Příspěvky: 199
Registrován: stř dub 15, 2009 5:35 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: UKT Zetor

#167 Nový příspěvek od Marek 6945 »

Michal Jankovic píše:Jinak díky za přivítání :-)
tady ještě dávám foto 5511 s nástavbou foto jsem ukořistil od Přemka Horka ve Křtinách, prý to byl Popelkův osobní archiv

A taky ukážu svoji 7045 s kolesnou ještě před GO

Obrázek

Obrázek

Ta 5511 vypada hodne zajimave...kdo vi kolik by s tim utahla 6945 ono to vlastne nezveda traktor...a ty jsi mel tu tvoji kolesnu pres oje jako malou vlecku?? Spokojenost a nebo se s tim blbe pohybuje v porostu?? 8)

Uživatelský avatar
Michal Jankovic
Příspěvky: 64
Registrován: pon dub 14, 2014 8:43 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: UKT Zetor

#168 Nový příspěvek od Michal Jankovic »

Kaschmir píše:
Michal Jankovic píše:Tak tady přidávám pár fotek crystalů

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Paráda,vysokej rampovač na crystálka je muj sen, jenomže jich právě bylo jako šafránu,takže sehnat ho je skoro nemožný,předělávat ho z majora se mi moc nelíbí,chtel bych to s origo podvázáním
jj crystalácký ustrojení se blbě shání, vím tady v okolí pouze o 3 exempláříchkterý jsou takhle ustrojený, z toho ten jeden je v dezolátním stavu. Leda prijet a obkreslit a nechat svařit :-)
Zetor 8145 s TUN 40 a Zetor 7045 s TUN 40

Uživatelský avatar
Michal Jankovic
Příspěvky: 64
Registrován: pon dub 14, 2014 8:43 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: UKT Zetor

#169 Nový příspěvek od Michal Jankovic »

Marek 6945 píše:
Michal Jankovic píše:Jinak díky za přivítání :-)
tady ještě dávám foto 5511 s nástavbou foto jsem ukořistil od Přemka Horka ve Křtinách, prý to byl Popelkův osobní archiv

A taky ukážu svoji 7045 s kolesnou ještě před GO

Obrázek

Obrázek

Ta 5511 vypada hodne zajimave...kdo vi kolik by s tim utahla 6945 ono to vlastne nezveda traktor...a ty jsi mel tu tvoji kolesnu pres oje jako malou vlecku?? Spokojenost a nebo se s tim blbe pohybuje v porostu?? 8)
kolesnu mám jako vlečku za oj, pouzivam ji predevsim na listnace jak za 7045 tak za 8145, je to vyhoda s tim tahat netrpi tim tolik zadek traktoru. No s kolesnou utahnu tak o 2-5 kubiku vic, vyhoda je v tom ze balik zdvihnu vysoko. jinak do probirek to moc neni, blbě se tim couvá, tak se to řeší tak že se pusti štit a přiváže uvazkama a zdvihne, jinak na mytacky je to perfektini pomocnik, tady u nas s tim tahaji chlapy hodně, klidne ji mužu nafotit detajlnějš.
Zetor 8145 s TUN 40 a Zetor 7045 s TUN 40

Uživatelský avatar
Hrnecek
Příspěvky: 3162
Registrován: sob říj 25, 2008 4:01 pm
Bydliště: Vidlatá Seč

Re: UKT Zetor

#170 Nový příspěvek od Hrnecek »

8)
Taky jsem ji mel doma za 7745. V mytakach v celych delkach supr vec.. Ten Crystal je moc peknej...kolik jich tak Trebon nastrojila? Ja tady v sirokym dalekym okoli nevim ani o jednom :shock:
Lesoplundra všeobecná

Ňuňánek s Kvidem

Uživatelský avatar
Michal Jankovic
Příspěvky: 64
Registrován: pon dub 14, 2014 8:43 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: UKT Zetor

#171 Nový příspěvek od Michal Jankovic »

No tehdejší Lesní závody dostali tak 1-2 kusy Podniků SL bylo 7 a každej měl 10 - 15 závodů, tak jestli jich bylo max kolem250-500, předtím byli běžný 8011 s horskou vzpěrou a některé měli z Třeboně i rampovač ČR 10, kterej musím mimochodem říct že nemá chybu
Zetor 8145 s TUN 40 a Zetor 7045 s TUN 40

Uživatelský avatar
Hrnecek
Příspěvky: 3162
Registrován: sob říj 25, 2008 4:01 pm
Bydliště: Vidlatá Seč

Re: UKT Zetor

#172 Nový příspěvek od Hrnecek »

Michal Jankovic píše:No tehdejší Lesní závody dostali tak 1-2 kusy Podniků SL bylo 7 a každej měl 10 - 15 závodů, tak jestli jich bylo max kolem250-500, předtím byli běžný 8011 s horskou vzpěrou a některé měli z Třeboně i rampovač ČR 10, kterej musím mimochodem říct že nemá chybu
To je ten vysokej rampovac, co mas Ty? Co se daval na 69tky? Kuva, kxes tohle vsechno nastudoval? To pri ty diplomce 8)
Lesoplundra všeobecná

Ňuňánek s Kvidem

Marek 6945
Příspěvky: 199
Registrován: stř dub 15, 2009 5:35 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: UKT Zetor

#173 Nový příspěvek od Marek 6945 »

Michal Jankovic píše:
Marek 6945 píše:
Michal Jankovic píše:Jinak díky za přivítání :-)
tady ještě dávám foto 5511 s nástavbou foto jsem ukořistil od Přemka Horka ve Křtinách, prý to byl Popelkův osobní archiv

A taky ukážu svoji 7045 s kolesnou ještě před GO

Obrázek

Obrázek

Ta 5511 vypada hodne zajimave...kdo vi kolik by s tim utahla 6945 ono to vlastne nezveda traktor...a ty jsi mel tu tvoji kolesnu pres oje jako malou vlecku?? Spokojenost a nebo se s tim blbe pohybuje v porostu?? 8)
kolesnu mám jako vlečku za oj, pouzivam ji predevsim na listnace jak za 7045 tak za 8145, je to vyhoda s tim tahat netrpi tim tolik zadek traktoru. No s kolesnou utahnu tak o 2-5 kubiku vic, vyhoda je v tom ze balik zdvihnu vysoko. jinak do probirek to moc neni, blbě se tim couvá, tak se to řeší tak že se pusti štit a přiváže uvazkama a zdvihne, jinak na mytacky je to perfektini pomocnik, tady u nas s tim tahaji chlapy hodně, klidne ji mužu nafotit detajlnějš.
bylo by super kdyby jsi udelal nejake fotky..zajimalo by mne to :zapomel: a jenom pro upresneni ty s tim utahnes o 2.5 nebo 5 kubiku vic?? Ja sem blbec tak se radsi ptam....a co to dela kdyz jsi pritahoval balik treba zboku nevykulis kolesnu je ta stabilita dobra?? :)

Uživatelský avatar
Michal Jankovic
Příspěvky: 64
Registrován: pon dub 14, 2014 8:43 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: UKT Zetor

#174 Nový příspěvek od Michal Jankovic »

No dobrá zítra fotky dodám, stabilita během jízdy s nákladem je dobrá ale nemůžu tahat moc do boku nebo by se překulila, sice jí zvednu zase navijákem ale je to manevrovaní po pasece. No za 70tkou s ní utáhnu tak o 2 kubíky víc za crystalem sem s ní táhl o pět víc,
Zetor 8145 s TUN 40 a Zetor 7045 s TUN 40

Marek 6945
Příspěvky: 199
Registrován: stř dub 15, 2009 5:35 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: UKT Zetor

#175 Nový příspěvek od Marek 6945 »

S fotkama sak jak se ti podari :friends:

Uživatelský avatar
Michal Jankovic
Příspěvky: 64
Registrován: pon dub 14, 2014 8:43 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: UKT Zetor

#176 Nový příspěvek od Michal Jankovic »

Marek 6945 píše:S fotkama sak jak se ti podari :friends:
Tak tady zasílám moji kolesnu vzoru LZ Děčín, mám za to že podobný používaji i chlapy na Frýdlantu

Obrázek

Obrázek
Zetor 8145 s TUN 40 a Zetor 7045 s TUN 40

Uživatelský avatar
Michal Jankovic
Příspěvky: 64
Registrován: pon dub 14, 2014 8:43 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: UKT Zetor

#177 Nový příspěvek od Michal Jankovic »

Hrnecek píše:
Michal Jankovic píše:No tehdejší Lesní závody dostali tak 1-2 kusy Podniků SL bylo 7 a každej měl 10 - 15 závodů, tak jestli jich bylo max kolem250-500, předtím byli běžný 8011 s horskou vzpěrou a některé měli z Třeboně i rampovač ČR 10, kterej musím mimochodem říct že nemá chybu
To je ten vysokej rampovac, co mas Ty? Co se daval na 69tky? Kuva, kxes tohle vsechno nastudoval? To pri ty diplomce 8)
NN tohle je spíš vykoukaný z praxe a něco i od známejch který okolo strojů motaly (teď mám na mysli mechanizátora LZ). Na 69 se dával bud rampovač podobnej jako na crystala ale trošku jinej (obšas si ho na crystala někdo dal) viz porovnej si to s obrázkama. A nebo tyhle nízký rampovače co jsou na horním obrázku, ty se dávali i na některý 8011, možná seženu i fotku

Obrázek

Obrázek
Zetor 8145 s TUN 40 a Zetor 7045 s TUN 40

Marek 6945
Příspěvky: 199
Registrován: stř dub 15, 2009 5:35 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: UKT Zetor

#178 Nový příspěvek od Marek 6945 »

Dik za fotky te kolesny... 8)

honza88
Příspěvky: 268
Registrován: stř úno 13, 2013 9:15 am
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: UKT Zetor

#179 Nový příspěvek od honza88 »

ZETOR 6340 s pneu TRELLEBORG, rok 1998
Obrázek

honza88
Příspěvky: 268
Registrován: stř úno 13, 2013 9:15 am
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: UKT Zetor

#180 Nový příspěvek od honza88 »

honza88 píše:ZETOR 6340 s pneu TRELLEBORG, rok 1998
Obrázek
nevíte někdo o podobných zadních kolech na zetora?

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“