hecht 7100

Vari, Terra, PF aj.

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
olin
Příspěvky: 989
Registrován: ned črc 08, 2007 11:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: hecht 7100

#316 Nový příspěvek od olin »

vašík píše: pon črc 18, 2022 10:23 pm Tak vítej, mám ho 5 roků a co jsem nezkurvil já ... tak jezdí bez problému. Tím že přetěžuji vozík tak praskají sváry na oji. 8)
Oj stejně uvažuji časem předělat. Navíc chci předělat i sedačku. Na můj vkus je moc nízko a tvrdá, tak tam chci dát ze zahradního traktoru a zvednout ji o 10-15 čísel.
Dál uvažuji udělat dopředu místo nárazníku závěs na nářadí a dát těžká kola z Vari.
Dejte mi na to pár lidí a já to udělám.....
PRSKAVEC

kkubu
Příspěvky: 9
Registrován: ned bře 20, 2022 8:48 pm
Bydliště: Mělník

Re: hecht 7100

#317 Nový příspěvek od kkubu »

Mě zrovna minulý víkend můj Hechtor dost pomohl se sklizní brambor. Nešlo to úplně hladce, ani plně osazená kola z Vaří nejsou dost těžká, aby neproklouzla. Ale když jsem trochu zatlačil, tak jen s originál hrobkovací radlicí vyhnal brambory z řádků. Loni jsem to dělal vidlemi celý víkend a to mi ještě pomáhaly děti. Letos jsem to zvládl sám za jedno dopoledne.

Obrázek

kkubu
Příspěvky: 9
Registrován: ned bře 20, 2022 8:48 pm
Bydliště: Mělník

Re: hecht 7100

#318 Nový příspěvek od kkubu »

Na jaře jsem k němu s dopomocí spíchnul něco jako kombinátor, který by mi pomohl brzdit velkou tažnou sílu kultivátoru s radličkami v plné šířce. Nefunguje tak jak jsem si představoval, že mě uveze, ale s trochou obratnosti se na tom dá jezdit jak na koloběžce. Hlavní je, že kultivátor už nejede zběsile dopředu a že si za ním hned neušlapu rigol vlastníma botama.

https://drive.google.com/file/d/1XbLfgS ... p=drivesdk
https://drive.google.com/file/d/1XduW2x ... p=drivesdk

Prostě první level na odzkoušení. Do budoucna bych chtěl zkusit přidělat sklápěcí kola, která by kombinátor nadnášela a tak by snad mohlo dojít i na plnohodnotnou jízdu v sedačce.

Uživatelský avatar
olin
Příspěvky: 989
Registrován: ned črc 08, 2007 11:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: hecht 7100

#319 Nový příspěvek od olin »

To si ale snad dělají prodejce s výrobcem ze zákazníků legraci. Taková vůle jako je na oji vozíku už se nedá ani nazvat zemědělskou vůlí! Už jsem to nevydržel a musel jsem ten zmetek poupravit, aby se dal vozík normálně používat bez rizika utržení paží při rozjezdu.
https://youtu.be/amkuX1XlF8Y
Dejte mi na to pár lidí a já to udělám.....
PRSKAVEC

jean
Příspěvky: 2969
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: hecht 7100

#320 Nový příspěvek od jean »

To bolo schvalne, aby si lepsie kopiroval teren :typek: po kolkych rokoch sa to tak vycvachtalo?

Uživatelský avatar
olin
Příspěvky: 989
Registrován: ned črc 08, 2007 11:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: hecht 7100

#321 Nový příspěvek od olin »

jean píše: stř srp 24, 2022 7:48 pm To bolo schvalne, aby si lepsie kopiroval teren :typek: po kolkych rokoch sa to tak vycvachtalo?

To bylo z výroby. Vozík jsem přivezl před měsícem. Sice 4 roky starý, ale nikdy nepoužitý.
Dejte mi na to pár lidí a já to udělám.....
PRSKAVEC

jean
Příspěvky: 2969
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: hecht 7100

#322 Nový příspěvek od jean »

Fíha, to nie je moc dobrá reklama pre checht. Ja som ten vozík videl v predajni a páčilo sa mi, jak je to masívne. Zjavne len na pohľad...

Uživatelský avatar
olin
Příspěvky: 989
Registrován: ned črc 08, 2007 11:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: hecht 7100

#323 Nový příspěvek od olin »

jean píše: stř srp 24, 2022 9:16 pm Fíha, to nie je moc dobrá reklama pre checht. Ja som ten vozík videl v predajni a páčilo sa mi, jak je to masívne. Zjavne len na pohľad...

Já tomu vozíku nemůžu absolutně nic vytknout. Pouze ta oj, která se z nepochopitelných důvodů prodává samostatně stála za vyliž kapsu.
Jinak je stejný jako ANV400 a liší se pouze v detailech. Proti ostatním vozíkům na trhu však má však podstatně větší brzdové bubny, což je jeho veliká výhoda.
Dejte mi na to pár lidí a já to udělám.....
PRSKAVEC

nabocklish
Příspěvky: 1891
Registrován: ned úno 28, 2010 8:10 pm

Re: hecht 7100

#324 Nový příspěvek od nabocklish »

Ahoj, vetřu se sem s dotazem, třeba mi poradíte, třeba je to shodné.
Koupil jsem si pásový dempr hecht 2950. A začal mě trochu zlobit pojezd. Od začátku jsem se rozjížděl naložený na půl plynu na trojku. No asi to není úplně košér, motor o tom neví, ale ostatní asi trpí.
Teď je situace taková, že naložený se na trojku do kopce buď nerozjede nebo hrozně pozvolna. Na dvojku jak kdy. A na jedničku to bere v pohodě.
Zatím jsem do toho nehrábl a ani moc nechci, protože je to ještě v záruce. Spíš se chci zkušenějších jestli tato závada směřuje spíš k variátoru? nebo ke směrovým spojkám nebo...?
Děkuji za případnou odpověď

jean
Příspěvky: 2969
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: hecht 7100

#325 Nový příspěvek od jean »

Kolesovy hecht ma spojku riesenu napnutim remena od motora. Trosku to presmykovalo aj nove. Skus pozriet, ci to ma pasak rovnako a ci nie je zodrany remen.

Uživatelský avatar
Veteranista!
Příspěvky: 2416
Registrován: stř led 16, 2008 7:26 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: hecht 7100

#326 Nový příspěvek od Veteranista! »

Kolový dempr ma taky misto spojky napinani klinaku
Nemám doma bordel, to je neuspořádané muzeum!

Uživatelský avatar
mino74
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 26, 2022 7:11 pm
Bydliště: Topolčany

Re: hecht 7100

#327 Nový příspěvek od mino74 »

Zdravým.Potreboval by som poradiť.Hecht 7100 my spravil kotrmelec.Nešlo potiahnuť štartovaciu šnúru.Vo válci bol olej.Vičistil som všetko,vyfúkal.Naštartoval som,ale jemne mi striela do výfuku a vo volnobehu lapá po dychu.Poradili by ste my ako by som závadu odstránil?...či treba vimeniť sviečku,motorový olej alebo ako na to...

vašík
Příspěvky: 1848
Registrován: pon kvě 18, 2009 3:34 pm
Bydliště: u Jaroměře

Re: hecht 7100

#328 Nový příspěvek od vašík »

Zkus vyměnit svíčku,je dost choulostivej na kvalitu svíčky.

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5432
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: hecht 7100

#329 Nový příspěvek od thovt »

Svíčka , vzduchový filtr, nádrž je čistá? , karburátor sundat plovákové víčko můžou být usazeniny.
Olej dle co doporučuje prodejce.
Olej ve válci jaké množství tam bylo ?

Uživatelský avatar
mino74
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 26, 2022 7:11 pm
Bydliště: Topolčany

Re: hecht 7100

#330 Nový příspěvek od mino74 »

oleja tam asi tak za hrsť,skusim zajtra ten olej vymeniť do motora a sviečku až v pondelok kupim,v podstate som to iba rozobral vyfukal a nič viac potom naspať zložil,nenastavoval som nič,všetko je povodne ako bolo...

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - jednoosé frézy“