Oborávacie radličky

Vari, Terra, PF aj.

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
branoc
Příspěvky: 16
Registrován: pát črc 03, 2015 9:32 am
Bydliště: Brezno

Oborávacie radličky

#1 Nový příspěvek od branoc »

Zdravím,
vyrábal tu niekto podomácky oborávacie radlice a aj samotný nosič radličiek? Uvítal by som tu nejaký nákres s rozmermi.

Vopred dík.

otikdb
Příspěvky: 49
Registrován: úte úno 04, 2014 3:10 pm
Bydliště: Piešťany

Re: Oborávacie radličky

#2 Nový příspěvek od otikdb »

Nosic som si vyrabal sam. Nic zlozite. Postupoval som podla originalu a co dielna dala. Radlicky si radsej kup bud cez inzerat alebo ako ja v mountfielde. Ceno to vyslo urcite lepsie ako keby som to mal robit doma. A tych nervov. Doporucujem zvarat CO ckom. Ja som mal obluk a trochu sa mi nosic prehol a to som ho zvaral postupne. Vela stastia prajem

Uživatelský avatar
yjedli
Příspěvky: 53
Registrován: úte říj 18, 2011 5:50 pm
Bydliště: Třebíč

Re: Oborávacie radličky

#3 Nový příspěvek od yjedli »

Ahoj, myslis prooravaci, nebo hrobkovaci radlice? Hrobkovaci doporucuji koupit, napr. u JK-Kovo Sobotka, prooravaci na brambory jsem si delal sam. Dava se to budto do nosice radlicky, nebo pokud mas 2 tak do nosice hrobkovacich radlic.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Oborávacie radličky

#4 Nový příspěvek od Atlan »

hrobkovacia 40E ta sa kupovat neoplati
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Kumpy
Příspěvky: 70
Registrován: pát črc 06, 2018 10:00 am
Bydliště: Ilava

Re: Oborávacie radličky

#5 Nový příspěvek od Kumpy »

Ahoj, mohol by si mi ho prosim ta odfotit pripadne nejake zakladne rozmeri a z coho si vychadzal? Jokel alebo U-profil? ako si riesil uchytenie na traktor? Daval si ich do prede pred traktor alebo za traktor?

Dakujem.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - jednoosé frézy“