Motor Sič (мотор сич)

Vari, Terra, PF aj.

Moderátor: DYK

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Motor Sič (мотор сич)

#1 Nový příspěvek od DYK »

Jen bych se zeptal, vozí a prodávají se zde jednoosáky MTZ? Třeba 09H apod.


práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
scuderia
Příspěvky: 285
Registrován: sob zář 25, 2010 9:29 pm
Bydliště: olomouc

Re: Motor Sič (мотор сич)

#2 Nový příspěvek od scuderia »

Zatím nevozí,ale jestli ho někdo chce,můžu to zkusit navrhnout.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Motor Sič (мотор сич)

#3 Nový příspěvek od DYK »

Nevím, jestli dovoz ala individuálka je to, co budou lidé vyhledávat, protože automaticky s tím vyvstane otázka a co servis a ND? Jde mi o to, že to je jeden z mála jednoosáků, který má celkem slušnou převodovku i portálky, tedy jen ozubená kola bez šneku. Jo a diferenciál s uzávěrkou. Teď teda je otázka co na to cena, ale mohlo by to být zajímavý. Plus teda nějaký ten adaptér. Zrovna pluh nevypadá špatně a má záběr tuším 20cm. I nesený rotavátor k tomu je.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
scuderia
Příspěvky: 285
Registrován: sob zář 25, 2010 9:29 pm
Bydliště: olomouc

Re: Motor Sič (мотор сич)

#4 Nový příspěvek od scuderia »

Ted jsem s nim o tom telefonoval -řekl že jich pár objedná.Ale bude je muset homologovat.Přibližnou orientační cenu budu vědět v průběhu dvou dní.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Motor Sič (мотор сич)

#5 Nový příspěvek od DYK »

Počkej - jak homologovat? Víš co to stojí? Tudy cesta nepovede!!! Já si cenil toho stavu jak to je z fabriky. Nemá to ani páku "mrtvý muž" ale zato to má normální vícelamelovou spojku v oleji slušnej vývoďák a ty ozubený kola v převodovce včetně hrušky a difu, jsou snad stejný objemově jak z TKčka. Je to zase jednou "kus železa". No a když homologovat, pak co s aktivním příslušenstvím? To si teda fakt nedovedu představit. Ale třeba tím slovem homologace myslel něco jiného - méně časově a finančně náročného. Já se omlouvám že ti s tímto hned od začátku kazím téma k jinému stroji a chceš-li, smažu to.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
scuderia
Příspěvky: 285
Registrován: sob zář 25, 2010 9:29 pm
Bydliště: olomouc

Re: Motor Sič (мотор сич)

#6 Nový příspěvek od scuderia »

Aby nepřišel akreditaci dovozce-musí být vše homologováno a schváleno se štemplem ministerstva.
Budou to zkoumat ze všech stran -hlavně jestli je to bezpečné,jestli to kouři a hlučnost jestli vyhovuje.Zkušebna za to prý veme okolo 170litrůNo a jestli se to bude aspon trochu prodávat ,tak se to časem zaplatí.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Motor Sič (мотор сич)

#7 Nový příspěvek od DYK »

Já si myslím, že toho ke zkoumání je daleko víc. Tento strojek patří do větší výkonové kategorie a jestli se nepletu, tak by v případě puštění řídítek obsluhou měl stroj zastavit a případně odpojit pohon náhonové hřídele. Nesmí však zhasnout, protože prý při opětovném startu vznikají vyšší zplodiny. S motorem asi nebude problém, je tam Honda GX 270 nebo co. Leda by se nějak uhrál rok zavedení do výroby, ale mám zase jen tušení, že to nikoho nezajímá, stroje dodané "OD" musejí mít to a to. Já na ty Euro pravidla, nesmyslné pravidla kašlu. Je to jako by s tím dělali jen lidé z blázinců, nesvéprávná paka. A pokud to někoho "kousne" ať se podívá do zrcadla při hledání viníka. No, uvidíme co se tam u vás podaří a za kolik to bude na pultě. Moc cenového prostoru zde stejně není.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
scuderia
Příspěvky: 285
Registrován: sob zář 25, 2010 9:29 pm
Bydliště: olomouc

Re: Motor Sič (мотор сич)

#8 Nový příspěvek od scuderia »

To dopadne ok.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Motor Sič (мотор сич)

#9 Nový příspěvek od DYK »

Tak tento Jednoosák je prezentován na Techagru, mám k dispozici telefonní číslo na českého "prodejce" i příslušenství. Cena, jak jsem z debaty pochopil, protože jsme se bavili jen rusky je 1.000 euro za jednoosák asi s naftovým jednoválcem. Nejsem si tou prodejní cenou jistý, tak mě neberte za slovo. http://tnp.motorsich.com/catalog/14-Motobloki/
http://www.motorsich.com/eng/products/land/
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Motor Sich (мотор сич)

#10 Nový příspěvek od mastnacek »

Zajimaly by me ceny prislusenstvi... :)

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Motor Sich (мотор сич)

#11 Nový příspěvek od mastnacek »

https://www.youtube.com/watch?v=Auoi0NT ... tY32S3HEfQ

Tohle by se me hodilo mit do tydne doma, mamca uz chce sazet ranni bandory.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Motor Sich (мотор сич)

#12 Nový příspěvek od DYK »

Toto je přesně ten strojek, adaptér ale bude výroba majitele Yurie Serbina. Dneska jsem znovu navštívil jejich stánek s znovu útočil na cenu a s jednoválcem dieselem 9 koní by to mělo dát ronou tisícovku eur, což je teda cena bezkonkurenční. Nelze ale od toho očekávat homologaci, nedej bože provoz po komunikacích a bezpečnostní prvky ala EU což není nic podstatného. Zato to má klasickou vícelamelovou spojku v oleji, prostě jako motorka. Každopádně odkazují se v ším na nějakého Kirila v Praze plus telefonní číslo.
PS: Musím napsat, na to jsem předtím zapomněl, na ten jednoosák na výstavišti mě upozornil Tom, sám bych ho asi neobjevil. Já to teď jen rozvíjím.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Motor Sich (мотор сич)

#13 Nový příspěvek od mastnacek »

Pokud se za tim clovek nedusi jako za starou slavii, tak me homologace nezajima. Stejne tak provoz na silnici, mam vsechno za barakem. Akorat to asi horko tezko bude nekde oficialne prodavat a servisovat ne? Leda cernota. Koukal jsem jeste na videa s tim pripravkem na brambory a prijde me ze to dela dost nizkej hrobek. Mozna to pak projizdenim nahrne vic?

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Motor Sich (мотор сич)

#14 Nový příspěvek od DYK »

Servis a sklad ND bude nebo už je nevím přesně v Českých Budějovicích. Vypadá to na legální prodej. Je třeba si uvědomit, že firma Motor Sich je výrobcem motorů pro L 159, takže žádný "ruský zámečniství" to nebude.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Motor Sich (мотор сич)

#15 Nový příspěvek od mastnacek »

No s tema letadlama bych krotil optimizmus ( to nemyslim zle ). Mercedes ma taky svoji Ackovou? radu ktera stoji pomerne za prd a pritom dela jinak kvalitni auta, stejne tak ostatni automobilky. Ale i tak se me masiiina libi. Ale ja bych do ni ted asi nesel. Co jsem ma tjcku posunul portaly, tak je to uplne jiny kafe co se tyka ovladatelnosti. Ted potrebuju honem vychytat neco na vysazeni brambor, jinak me to zase bude muset udelat znamej trakarem.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - jednoosé frézy“