Přestavba PF-62 na 63D

Vari, Terra, PF aj.

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Přestavba PF-62 na 63D

#106 Nový příspěvek od chobotek »

To já bych ze demontáž přimlouval. Kdoví kolik bude karbonu v kanálech, aby to tam nevypadalo takto:
Obrázek
Všimněte si zubu v HÚ. Kolem nuly ještě chytá, pod nulou je lepší kýbl, jinak se člověk moc nadře. Motor po GO chytá vždy. Musím počkat na větší zimu.
Naposledy upravil(a) chobotek dne pon led 28, 2013 8:54 pm, celkem upraveno 1 x.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Přestavba PF-62 na 63D

#107 Nový příspěvek od DYK »

Ano, z tohodle pohledu to má něco do sebe.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

brichatec
Příspěvky: 57
Registrován: ned dub 11, 2010 12:57 pm
Bydliště: Humpolec

Re: Přestavba PF-62 na 63D

#108 Nový příspěvek od brichatec »

Je to hlava bez předkomůrky takže starty budeš mít solidní.Jak píše chobotek viděl jsem taky u kámoše jak polévá hlavu horkou vodou párkrát pohoupne až si vrzne tryska a potom se do toho trochu opře a motor blafe .Já zatím u své mašiny musím žhavit.Mám tam žhavicí svíčku .

Uživatelský avatar
Ladislav Bém
Příspěvky: 214
Registrován: sob říj 23, 2010 8:41 am
Bydliště: Štěpkov

Re: Přestavba PF-62 na 63D

#109 Nový příspěvek od Ladislav Bém »

chobotek píše:To já bych ze demontáž přimlouval. Kdoví kolik bude karbonu v kanálech, aby to tam nevypadalo takto:
Obrázek
Všimněte si zubu v HÚ. Kolem nuly ještě chytá, pod nulou je lepší kýbl, jinak se člověk moc nadře. Motor po GO chytá vždy. Musím počkat na větší zimu.
Tak to je mazec ,to teda čumím :shock: ,no tak to jí schodím určitě 8)

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Přestavba PF-62 na 63D

#110 Nový příspěvek od chobotek »

Nebo shoď výfuk, tam je to vidět taky. A vyčistit to jde kousem tvrdého dřeva s pístem v HÚ, aby ten bordel nenapadal dovnitř. Záleží, jak se ti v tom bude chtít vrtat. Když už budeš mít hlavu dole, shoď i válec, zkontroluj jestli nejsou zapečené kroužky, do kliky nalej naftu a nech to den tak. Pak to vypusť šroubem ze spodu na skříni. Když ten motor vydrbeš, dá se přejít na olej M6AD. Ten tolik nekarbonuje, on se totiž nespaluje a lítá ven z výfuku. Pak jde o to, co s tím strojem budeš dělat. Ty černé tečky na zelenině nejsou nic moc.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
Ladislav Bém
Příspěvky: 214
Registrován: sob říj 23, 2010 8:41 am
Bydliště: Štěpkov

Re: Přestavba PF-62 na 63D

#111 Nový příspěvek od Ladislav Bém »

chobotek píše:Nebo shoď výfuk, tam je to vidět taky. A vyčistit to jde kousem tvrdého dřeva s pístem v HÚ, aby ten bordel nenapadal dovnitř. Záleží, jak se ti v tom bude chtít vrtat. Když už budeš mít hlavu dole, shoď i válec, zkontroluj jestli nejsou zapečené kroužky, do kliky nalej naftu a nech to den tak. Pak to vypusť šroubem ze spodu na skříni. Když ten motor vydrbeš, dá se přejít na olej M6AD. Ten tolik nekarbonuje, on se totiž nespaluje a lítá ven z výfuku. Pak jde o to, co s tím strojem budeš dělat. Ty černé tečky na zelenině nejsou nic moc.
Dělám jen kousek brambor a jinak spíš tak jezdím na dřevo nebo ke včelám,tak ten olej mi nevadí.

Uživatelský avatar
Ladislav Bém
Příspěvky: 214
Registrován: sob říj 23, 2010 8:41 am
Bydliště: Štěpkov

Re: Přestavba PF-62 na 63D

#112 Nový příspěvek od Ladislav Bém »

:help: :help: Chlapy problém,chcu se zeptat,stane se něco když nahřejem švajcem sundanou hlavu,abych vytočil ten držák knotu???

romus145
Příspěvky: 3676
Registrován: úte srp 18, 2009 10:32 am
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Přestavba PF-62 na 63D

#113 Nový příspěvek od romus145 »

je zarezlá nebo co? :friends:
Věrný člen agresorů.com

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Přestavba PF-62 na 63D

#114 Nový příspěvek od Tom »

Nespěchej na to... dej tomu chvilku čas. Červená brzdovka, jemně nahřívat PB nebo horkovzduškou (bohatě to stačí) poklepávej po tom držáku ať se závit uvolní a on půjde ;-) Jestli je to možné (nevím, jak to přesně vypadá) tak tu hlavu otoč a nalij tu brzdovku do ní - aby mohla působit déle. Taky pomáhá WD 40, Coca Cola (ne Kofola)...
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
Ladislav Bém
Příspěvky: 214
Registrován: sob říj 23, 2010 8:41 am
Bydliště: Štěpkov

Re: Přestavba PF-62 na 63D

#115 Nový příspěvek od Ladislav Bém »

romus145 píše:je zarezlá nebo co? :friends:
zarezlá ne,ale nějáká p.ča to tak dorvala,že je to tak na zalomení,bejvalej majitel to přej nepoužíval,jezdil jen od jara do podzima.

Uživatelský avatar
Ladislav Bém
Příspěvky: 214
Registrován: sob říj 23, 2010 8:41 am
Bydliště: Štěpkov

Re: Přestavba PF-62 na 63D

#116 Nový příspěvek od Ladislav Bém »

Tom píše:Nespěchej na to... dej tomu chvilku čas. Červená brzdovka, jemně nahřívat PB nebo horkovzduškou (bohatě to stačí) poklepávej po tom držáku ať se závit uvolní a on půjde ;-) Jestli je to možné (nevím, jak to přesně vypadá) tak tu hlavu otoč a nalij tu brzdovku do ní - aby mohla působit déle. Taky pomáhá WD 40, Coca Cola (ne Kofola)...
dík za rady,zejtra to prubnu a uvidí se,knotů mám na 20 let,tak bych byl rád,aby to bylo ok :)

Uživatelský avatar
Ladislav Bém
Příspěvky: 214
Registrován: sob říj 23, 2010 8:41 am
Bydliště: Štěpkov

Re: Přestavba PF-62 na 63D

#117 Nový příspěvek od Ladislav Bém »

Ještě jedna věc,včera když byl motor dole,byl volnej setrvák na klice,tak jsem matku dotáhl a zajistil tím plíškem.Včera jsem s tím chvilu blbnul po zahradě a dneska když jsem startoval,tak bylo cítít že je ten setrvák asi zas volnej.Blbec jsem si ale nezkontroloval klínek a zobáček na tom zajišťovacím plechu.Blbá hlava trpí celí tělo :pistol: Tak se budu muset hlídnout zas do vnitř :'(

Uživatelský avatar
Ladislav Bém
Příspěvky: 214
Registrován: sob říj 23, 2010 8:41 am
Bydliště: Štěpkov

Re: Přestavba PF-62 na 63D

#118 Nový příspěvek od Ladislav Bém »

Tak kámoš dovezl v sobotu PF-62 ze Žďáru,za 12 i s károu,radlama a sulkou,nedržela volnoběh,tak jsem byl dneska štelovat karbec a trošku jsme popili :D ,chytá na drc a ani nikam nestřílí,hold se od voka zadařilo :smich:

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Přestavba PF-62 na 63D

#119 Nový příspěvek od Tom »

Podařilo se ti uvolnit ten držák doutnáku?
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
Ladislav Bém
Příspěvky: 214
Registrován: sob říj 23, 2010 8:41 am
Bydliště: Štěpkov

Re: Přestavba PF-62 na 63D

#120 Nový příspěvek od Ladislav Bém »

Tom píše:Podařilo se ti uvolnit ten držák doutnáku?
Hlavu mám dole,ale ješte nedovezli kyslík do práce,tak snad to do pátku ztihnu,jinak olej a podobně nepomohlo

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - jednoosé frézy“