PA 50

Vari, Terra, PF aj.

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
kozel
Příspěvky: 195
Registrován: stř říj 22, 2008 2:33 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: PA 50

#166 Nový příspěvek od kozel »

Na vlecke mam dat oje pod celu dlzku korby alebo stzaci len tak do polovice??? a asi kolko cm by mala byt naprava za stredom vlecky aby to dotazovalo aj pa-cku?? :-/

Uživatelský avatar
Johny1490
Příspěvky: 2430
Registrován: stř srp 22, 2007 1:09 pm
Bydliště: UK

Re: PA 50

#167 Nový příspěvek od Johny1490 »

Na vlecke mam dat oje pod celu dlzku korby alebo stzaci len tak do polovice??? a asi kolko cm by mala byt naprava za stredom vlecky aby to dotazovalo aj pa-cku??
Kludne staci ojo z polky ..... a jak daleko napravu to zalezi od toho jak dlha bude cela vlecka ale staci ju dat kusek za polku to je jedno kolko v podstate cim viac tim viac bude dotazena packa

malotraktor
Příspěvky: 2034
Registrován: stř črc 04, 2007 7:00 am
Bydliště: 1

Re: PA 50

#168 Nový příspěvek od malotraktor »

Chapi už jsem to psal jinde, ale už je to trapné jak se vy dva snažíte udržet vaše téma pořád nahoře stálým přidáváním bezvýznamných příspěvků.
Nevěř všemu co si myslíš

Uživatelský avatar
josip
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv črc 05, 2007 12:07 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: PA 50

#169 Nový příspěvek od josip »

malotraktor píše:Chapi už jsem to psal jinde, ale už je to trapné jak se vy dva snažíte udržet vaše téma pořád nahoře stálým přidáváním bezvýznamných příspěvků.
a co forum je na pisanie nikto ta nenuti to citat :321:

kozel
Příspěvky: 195
Registrován: stř říj 22, 2008 2:33 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: PA 50

#170 Nový příspěvek od kozel »

Josip ma pravdu ale premna zamna ja sem pisat nemusim...... Proste som sa chcel vedet jak mam vlecku spravit aby som to za chvilu nemusel prerabat ze neni PA dotazena.

Uživatelský avatar
Johny1490
Příspěvky: 2430
Registrován: stř srp 22, 2007 1:09 pm
Bydliště: UK

Re: PA 50

#171 Nový příspěvek od Johny1490 »

Presne tak nemusime pisat nic mozem si pisat trebarz cez icq ale tak potom naco su tieto fóra ja myslim ze nato aby sa tu selico riesilo a mohli si to precitat aj ostatny a tim to mozno pomoze a myslim ze neriesime blbosti ale veci ktore su pomerne podstatne pri tychto strojoch... zato ze nemame postavene traktoriki z trabantov a octavii tak zato nemozeme pisat? no sak jako chces ja uz nebudem teda pisat aby ti to nevadilo :)

malotraktor
Příspěvky: 2034
Registrován: stř črc 04, 2007 7:00 am
Bydliště: 1

Re: PA 50

#172 Nový příspěvek od malotraktor »

Psát jako psát mně jen vadí ta vaše dětinská snaha udržet PA 50 pořád nahoře. Příspěvky typu "jedno kolo mi brzdí a druhé ani bohovi" jsou opravdu pro všechny moc důležité.
Nevěř všemu co si myslíš

Uživatelský avatar
Johny1490
Příspěvky: 2430
Registrován: stř srp 22, 2007 1:09 pm
Bydliště: UK

Re: PA 50

#173 Nový příspěvek od Johny1490 »

:321:

heathar
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 06, 2010 6:46 pm

Re: PA 50

#174 Nový příspěvek od heathar »

Nevíte prosím, kde se v okolí Brna dají sehnat nahradní díly na PA 50?

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: PA 50

#175 Nový příspěvek od Tom »

Pánové, co máte PAčko, potřeboval bych radu... Chci udělat z PA 50 a rotavátoru k ní okopávačku na brambory viz. http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 22&t=35464
Když jsem si s PAčkem před x lety naposledy hrál a snažil se ho zprovoznit, tak to nakopnout v pohodě šlo, ale i při maximálním nastavení otáček do nich ten motor nechce jít. Pořád si to brumlal v minimálních otáčkách. Nevíte, kde může být problém? Když jsem to zkoušel, tak jsem měl vyčištěný karburátor, sundaný filtr (tudíž nemohl být zasviněný) a výfuk byl sundaný i nasazený - rozdíl žádný. Zajímalo by mě, v čem může být problém... Mám tady ještě nějaké motory ze sekaček, tak v nejhorším bych předělal přírubu a spojku z toho Diamon motoru na tu Husquarnu, ale je to zbytečná práce, spíš bych se snažil přijít na kloub tomu originál motoru.
Díky moc za případné rady :)
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Motorista1
Příspěvky: 7
Registrován: čtv kvě 12, 2011 10:03 pm
Bydliště: Jihlava

Re: PA 50

#176 Nový příspěvek od Motorista1 »

Zdravím,
vlastním PA 50 s převodovkou USM 50 výrobce Lidrukov Bystřice p. Hostýnem od r. 1988 a nemohu si tohoto pomocníka vynachválit. Vlastním k tomu též veškerou dokumentaci a dílenskou příručku. Z tehdy vyráběného příslušenství mi chybí pouze lištová sekačka. Stal se mi podobný problem - motor nešel do otáček - toto bylo způsobeno tím, že klapka karburátoru se otevírá ne lankem plynu, nýbrž lanko plynu se odsune od dorazu klapky a slabonká pružinka, která je na osičce klapku posune do předu. Je to uděláno z toho důvodu, aby šel ubrat plyn pokud je motor vybaven omezovačem otáček jako Vari. Tato páčka je nešťastně vedena kolem benzinové hadičky, která ji neumožní pootočení. Protože též se tam někdo ptal na ND - já konkretně za tyto roky používání jsem potřeboval pouze startovací bubínek s pružinou a ten jsem koupil u p. Dostála tel. 519419502 - zahradní technika.com.

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: PA 50

#177 Nový příspěvek od Tom »

Motorista1 píše:Zdravím,
vlastním PA 50 s převodovkou USM 50 výrobce Lidrukov Bystřice p. Hostýnem od r. 1988 a nemohu si tohoto pomocníka vynachválit. Vlastním k tomu též veškerou dokumentaci a dílenskou příručku. Z tehdy vyráběného příslušenství mi chybí pouze lištová sekačka. Stal se mi podobný problem - motor nešel do otáček - toto bylo způsobeno tím, že klapka karburátoru se otevírá ne lankem plynu, nýbrž lanko plynu se odsune od dorazu klapky a slabonká pružinka, která je na osičce klapku posune do předu. Je to uděláno z toho důvodu, aby šel ubrat plyn pokud je motor vybaven omezovačem otáček jako Vari. Tato páčka je nešťastně vedena kolem benzinové hadičky, která ji neumožní pootočení. Protože též se tam někdo ptal na ND - já konkretně za tyto roky používání jsem potřeboval pouze startovací bubínek s pružinou a ten jsem koupil u p. Dostála tel. 519419502 - zahradní technika.com.
Díky, na to lanko mrknu. Nejsem si jist, jestli tam tu pružinku vůbec mám... Nebyla by nějaká fotka, na které by bylo vidět, jak to tam přesně má být? Díky ;-)
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Motorista1
Příspěvky: 7
Registrován: čtv kvě 12, 2011 10:03 pm
Bydliště: Jihlava

Re: PA 50

#178 Nový příspěvek od Motorista1 »

Zdravím, pokusil jsem se něco nafotit a též z katalogu list okopírovat. Na pravé straně sacího hrdla je vidět krátká páčka na které je tato slabá pružinka na pohyb klapky. Já musel vysokonapěťový kabel vést jinudy, aby neomezoval pohyb páčky a taktéž trochu palivovou hadičkum natočit.
Přílohy
PC040040.JPG

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: PA 50

#179 Nový příspěvek od Tom »

Motorista1 píše:Zdravím, pokusil jsem se něco nafotit a též z katalogu list okopírovat. Na pravé straně sacího hrdla je vidět krátká páčka na které je tato slabá pružinka na pohyb klapky. Já musel vysokonapěťový kabel vést jinudy, aby neomezoval pohyb páčky a taktéž trochu palivovou hadičkum natočit.
Díky, jestli bys sem dal i ten katalogový list, bylo by to parádní. Já mám katalog k převodovce a liště, ale k motoru ne. Takže pokud bys byl ochotný ten návod na motor třeba naskenovat celý, byl bych moc rád, moc by mi to pomohlo ;-)
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Motorista1
Příspěvky: 7
Registrován: čtv kvě 12, 2011 10:03 pm
Bydliště: Jihlava

Re: PA 50

#180 Nový příspěvek od Motorista1 »

Zdravím,
pošlu ještě dvě fotky, ale celý katalog nebo návod k používání mi nejde poslat, protože jsem ho okopíroval do formátu PDF a píše mi to, že takto to nelze poslat. Proto potřebuji nakopnout, jak toto udělat.
Přílohy
PC040040.JPG
PC040041.JPG

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - jednoosé frézy“