MF 70 4 takt motor

Vari, Terra, PF aj.

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
honza650
Příspěvky: 221
Registrován: úte bře 23, 2010 12:30 pm
Bydliště: Železný Brod

Re: MF 70 4 takt motor

#376 Nový příspěvek od honza650 »

tak mi teda vysvětlete , v čem je jinej motor MF od třeba Simsona , kterej má už přes 30 let napsaný v návodu ředění 1:50 s olejem , leju víc jak 10 let do MF 1:50 se Stihl červeným olejem a nic se neděje a pořád to jezdí a seká a nesmrdí , vlastně to tak leju do všech zweitaktů
Zetor 25A ( v neustálé rekonvalescenci ) https://mnojo.rajce.idnes.cz/Zetor_25/

Uživatelský avatar
jhamos
Příspěvky: 330
Registrován: úte lis 01, 2016 2:06 pm
Bydliště: Lomnice

Re: MF 70 4 takt motor

#377 Nový příspěvek od jhamos »

Ahoj,mam na mf 70 celé sečení na generálku a tak přemýšlím a bezprostovém sečení co se nabízí na Bazoši. Máte někdo zkušenosti jestli je to lepší? Láká mě tam absece druhého na odrabávání,prý není třeba,ale zase mam strach jestli se třeba více netupí nebo není náročnější na nerovnosti.
Seču s tím prakticky zbytky okolo louky a lesa.
Díky

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: MF 70 4 takt motor

#378 Nový příspěvek od Pavel »

kamarad ma uz leta mf predelanej na 4 tak a k tomu tohle seceni a je spokojenej ale mozna ji bude prodavat nabral dalsi louky a koupil za zetora rotacku mam se zeptat

Uživatelský avatar
jhamos
Příspěvky: 330
Registrován: úte lis 01, 2016 2:06 pm
Bydliště: Lomnice

Re: MF 70 4 takt motor

#379 Nový příspěvek od jhamos »

Předělanou na 4takt už jí mam dávno,to je super,to se nedá s původním motorem vůbec srovnávat... Jde mi jen o zkušenosti stím sečením,ale asi do něj půjdu. Co sem tak koukal,tak GO celého původního sečení vyjde skoro na stejný peníze jen v materiálu...

honzaPP
Příspěvky: 639
Registrován: sob bře 13, 2021 11:17 pm
Bydliště: HK nebo Rychnovsko

Re: MF 70 4 takt motor

#380 Nový příspěvek od honzaPP »

jhamos píše: stř kvě 10, 2023 8:02 am Láká mě tam absece druhého na odrabávání.........
Já toho teda s MF seču celkem hodně, ale nikdo mi neodhrabává. Čím seču vyšší trávu, tím je to lepší. Za emefkou zůstávají krásně dva řádky trávy......
Hinomoto N249

z4011be
Příspěvky: 1999
Registrován: úte pro 22, 2009 12:44 pm
Bydliště: Prachatice

Re: MF 70 4 takt motor

#381 Nový příspěvek od z4011be »

jestli ono nebude záviset na stavu a podobě porostu - vlastní zkušenost - když jsem sekal s lištovkou, tak nejlepší výsledek byl v případě polehlé nebo nakloněné trávy, která se brala proti. Ideál, bez odhrabování druhým. Ale když to byl porost, který je nakloněn vlevo, vpravo, tragický.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - jednoosé frézy“