ROBI 55

Vari, Terra, PF aj.

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
VasekP
Příspěvky: 175
Registrován: pát zář 19, 2014 10:26 am
Bydliště: Praha-Mladá Boleslav

Re: ROBI 55

#91 Nový příspěvek od VasekP »

Pokud se rozdělává motor, je dobré si připravit dvě gufera 17x28x7 a vyměnit je. V tomto motoru jsou obyčejná levná, takže se vyplatí je vyměnit i praventivně.
Zetor 50S, Zetor Crystal 8011, vlastní výroba 4x2 s hydraulikou a motorem 45k

enginelover
Příspěvky: 1
Registrován: pon zář 26, 2022 3:06 pm
Bydliště: Nitra

Re: ROBI 55

#92 Nový příspěvek od enginelover »

Preplavovalo ti valec palivom,lebo na novych karburatoroch už niesu trysky s priemerom 0.75mm ale 0.86mm Dava to velmi vela paliva už na volnobehu určite nieto ešte po otvoreni škrtiacej klapky,vyhod zo stareho trysku a daj do toho noveho, i ked osobne si myslim,že stary karburator prečistiť a bude fungovať lepšie ako novy,nove sa ťažko nastavuju.

monhartmilan99
Příspěvky: 1
Registrován: čtv pro 21, 2023 12:19 pm
Bydliště: Usti Nad Labem

Re: ROBI 55

#93 Nový příspěvek od monhartmilan99 »

Zdravím mám dotaz, mám Robi 55 čistil jsem karburátor a po namontování mi pořád protýká. Nevíte čím to je díky?

honzaPP
Příspěvky: 663
Registrován: sob bře 13, 2021 11:17 pm
Bydliště: HK nebo Rychnovsko

Re: ROBI 55

#94 Nový příspěvek od honzaPP »

Máš tam origo karburátor s tím otevíráním paliva na šroubek? Když tak hoď fotku. A protýká to i když ten šroubek zavřeš? Nebo to protýká za provozu když to máš otevřené? Tohle pouštění paliva je tam vyřešený úplně na nic. Když to utáhnu tak nic neteče, ale jakmile s tím jdu dělat a otevřu benzín, tak plovák normálně zavře, ale benzín teče kolem tohohle šroubku. Protože s tím skoro nedělám tak jsem se na to vykašlal, ale bude to tam vymletý. Pochybuju že by tam O kroužek. Chtěl jsem si dát otevírání paliva přímo na hadičku a tenhle šroubek zaslepit a pak by z toho nic neteklo.
Hinomoto N249

Uživatelský avatar
CBS
Příspěvky: 2362
Registrován: pon úno 16, 2009 1:37 pm
Bydliště: Levice

Re: ROBI 55

#95 Nový příspěvek od CBS »

Jedna možnosť je že máš deravý plavák. Druhá že sa s tým niekto hral a zdeformoval zavesenie plaváku. A tretia, že ti netesní ihlový ventil.
Zhoď dole obal plaváku a skús, či ti zatvára prítok benzínu, keď rukou nadviheš plavák. Prípadne či zatvára ihlový ventil, keď ho stlačíš prstom.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - jednoosé frézy“