AGZAT Honda GSV 190 - Kosacka RKT 710

Vari, Terra, PF aj.

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
molitan
Příspěvky: 11
Registrován: pon zář 21, 2015 2:18 pm
Bydliště: SK

AGZAT Honda GSV 190 - Kosacka RKT 710

#1 Nový příspěvek od molitan »

Ahojte,

prosim Vas v com moze byt problem ked sa mi bubon prestava tocit asi tak v 45 - 50 cm trave - zelena travnata luka. Remen sa nepretaca - cize ten je asi dost nasponovany.

Vyzera to ako keby smykala spojka. V nej som dnes menil celuste za nove ale stale to robi. Podla prezentacnych videi by ta kosacka mala v pohode kosit aj metrovu travu.

Motor si myslim ze mam dobre vyladeny ... pekne drzi volnobeh a reaguje na pridavanie, ktore ked pridam naplno zapina aj pekne sytic ked sa pozriem z boku motora na pruzinku.

Viete poradit nejaky merac otaciek aby som si bol isty ze to ma motor fakt max otacky koli spojke?

Dakujem za rady. Pripadne moze to byt tym ze hlavny remen je silno nasponovany?

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5432
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: AGZAT Honda GSV 190 - Kosacka RKT 710

#2 Nový příspěvek od thovt »

Ahoj
a co nože na bubnu máš je ostré a spravně namontované k sekaní už jsem viděl že měl někdo obráceně.
Když vjíždíš do trávy buben se musí točit.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: AGZAT Honda GSV 190 - Kosacka RKT 710

#3 Nový příspěvek od DYK »

Tak pokud jede pojezd a zastavuje se jen buben , tak spojka asi nesmyka. Já bych to viděl na ten řemen a vše okolo něho. Není projetá a není řemen na dně řemenice? Kosí se vždy na plný plyn, bez sytiče a jde cítit na páčce, kdy se přiřazuje sytič. Motor na 3600ot/min. Nebo dobře, 3500 stačí.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - jednoosé frézy“