Agzat prosba

Vari, Terra, PF aj.

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
AdamJurk
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 18, 2017 9:26 pm
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Agzat prosba

#1 Nový příspěvek od AdamJurk »

Zdravím Páni
Mal by som na vás veľkú prosbu o základné rady pre začiatočníka nakoľko nie som od fachu strojárskeho. Prelúskal som už nejaké príspevky na fórach, ale mám z toho už celkom guláš tak dúfam, že tu niekoho tým neurazím. Prevádzkujem Agzat štvrtú sezónu. Nakoľko som kupoval nový stroj a neobhospodarujem s ním moc veľký pozemok ( cca 200m2 Orba+kultivátor) nerobil som na ňom bohužiaľ ešte údržbu. Bolo by už určite na čase namazať náboje kolies a vymeniť prevodový olej, a tak by som sa vás chcel spýtať aké používate mazivo na náboje. V papieroch je písaný tuk V2 nuž ten som na debilníčku menom googel nenašiel.
Druhá otázka je na názor ohľadom karburátora na PA 100. Dočítal som sa, že súčastné náhrady stoja za nič. Mám už druhý nakoľko mi prvý odišiel už po dvoch sezónach. Zaujímalo by ma v skratke, čo na nich odchádza keďže ten prvý mal odrobené strašne málo a či má význam zháňať nejaký starý repasovaný origo Jikov.
Tak tiež by ma zaujímal názor na drtič konárov. Pokukujem po niečom obdobnom. Na nete som našiel origo agzat a taifun. Ak niekto má podeľte sa prosím o názor. Veľmi pekne ďakujem za každý názor

Uživatelský avatar
Kumpy
Příspěvky: 70
Registrován: pát črc 06, 2018 10:00 am
Bydliště: Ilava

Re: Agzat prosba

#2 Nový příspěvek od Kumpy »

Ahoj neviem ci uz nie neskoro ale tak ti napisem, ja pouzivam klasicku kupenu vazelinu, dam si ju do dekalamitky, pretoze na nabojoch mas maznice a namazem, mazem aj bager takto a vsetko je ok. Na original STARY jikovacky karburator mam len dobre slova. ja mam stary repasovany nakompletku a je toparada. Taktiez pouzivam ajsamozrejme motor PA 100, zakial ide nieje dovod na zmenu. Momentalne som GO celeho motora. Ide ako novy. Neviem odkial si ale mozem ti dat kontakt na jedneho pana ktory sa venuje opavam a mozem ti ponuknut len kladne recenzie. Pan byva v Udici pri Povazskej Bystrici.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - jednoosé frézy“