VARI Global IV XP200 + ANV 380 + hromada dalšího

Vari, Terra, PF aj.

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Sunco
Příspěvky: 2
Registrován: pát srp 02, 2019 9:41 am
Bydliště: Ruda 112

VARI Global IV XP200 + ANV 380 + hromada dalšího

#1 Nový příspěvek od Sunco »

Zdravím Vás pánové. Tak se tady taky pochlubím a přispěju svou troškou do mlýna. Na podzim minulého roku jsem se rozhodl pořídit malotraktor. Po všelikém zkoumání a shánění mouder po forech a kamarádech jsem dospěl k závěru, že MTF ani Hecht to nebude. Tak jsem si pořídil Varika. A musím říct, že to byla láska na první pohled. Jak je již psáno výše, mám Global s motorem XP200 a vozíkem ANV380 s předním zavažím 33kg a dvěma vyvažovacími srdíčky a k tomu jsem postupně dokoupil: NOVÉ: počítadlo Mth rotavátor KUK s radličkou, a třetí kolo TK01 k tahání klád. BAZAROVÉ jsem si pořídil obracák PO18, kultivátor AKY 356, brány ABR354, vnitřní závaží + další dvě srdíčka na přední vyvažovací nos. A na závěr, jelikož jsem potřeboval dopravovat polena od štípačky k místu uložení a jelikož tam mám v cestě dveře 80 cm a vozíkem neprojedu, zhotovil jsem si vlastnoručně tlačený vozík na otočných bantamech 70 cm široký a 1 m dlouhý. Uvezu na něm cca 0,6 metru mokrého buku, což je cca 250 kg materiálu. A zvládne to bez problémů moje žena, což svědčí o jednoduchosti vedení naloženého motokolečka.

Sunco
Příspěvky: 2
Registrován: pát srp 02, 2019 9:41 am
Bydliště: Ruda 112

Re: VARI Global IV XP200 + ANV 380 + hromada dalšího

#2 Nový příspěvek od Sunco »

Tady dám odkaz na mé album všemožných fotek týkajících se VARI a práce s ním:

https://sunco.rajce.idnes.cz/VARI

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - jednoosé frézy“