Na co si dát pozor u MT8-065?

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
trahere
Příspěvky: 34
Registrován: sob úno 29, 2020 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: Na co si dát pozor u MT8-065?

#16 Nový příspěvek od trahere »

Určitě založím téma.

Teď koukám na ty fotky a mám pocit, že tam chybí horní táhlo trojbodu - předpokládám, že vzhledem k tomu, že to je tříbodový závěs ISO 730, tak by tam mělo pasovat třeba toto https://www.agrozet.cz/e-shop/treti-bod ... 87545.html, ne?

Uživatelský avatar
Veteranista!
Příspěvky: 2416
Registrován: stř led 16, 2008 7:26 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Na co si dát pozor u MT8-065?

#17 Nový příspěvek od Veteranista! »

Vzhledem k tomu, že tam má fotku s lopatou, tak ten třebí bod určitě má, zkus se zeptat, třeba ti ho dá.
pak napiš co tam jsou za kola, já tam mám ještě originál a přemýšlím jaké dát jiné.
Nemám doma bordel, to je neuspořádané muzeum!

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Na co si dát pozor u MT8-065?

#18 Nový příspěvek od Milhauss »

To má výhodu,že tam někdo dal větší,ty origo jsou prý na prd. Trojbod je maličkost,záleží na nářadí co budeš mít,na origo trojůhelník je jeden,ale když máš jiné nářadí a nedáváš ho přes ten upínací trojůhelník,jsou potřeba klidně i dva různě dlouhé. Já mám jeden origo,jeden neorigo a hodil by se mi ještě jeden

Jo a ještě na motoru by měl být regulátor otáček nebo co to bylo,dost lidí ho vyhodilo. Tak po tom koukni,ať to máš origo,je zvrchu

Uživatelský avatar
trahere
Příspěvky: 34
Registrován: sob úno 29, 2020 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: Na co si dát pozor u MT8-065?

#19 Nový příspěvek od trahere »

Veteranista! píše:Vzhledem k tomu, že tam má fotku s lopatou, tak ten třebí bod určitě má, zkus se zeptat, třeba ti ho dá.
pak napiš co tam jsou za kola, já tam mám ještě originál a přemýšlím jaké dát jiné.
Díky, zeptal jsem se a snad se najde :ano:

Kola jsou nějaká větší, až ho budu fyzicky mít, tak založím to vlákno a zkusím to tam všechno popsat. Takhle jsem jen stihnul nafotit pár fotek, něco málo vyzkoušet a projet ho...
Milhauss píše:To má výhodu,že tam někdo dal větší,ty origo jsou prý na prd. Trojbod je maličkost,záleží na nářadí co budeš mít,na origo trojůhelník je jeden,ale když máš jiné nářadí a nedáváš ho přes ten upínací trojůhelník,jsou potřeba klidně i dva různě dlouhé. Já mám jeden origo,jeden neorigo a hodil by se mi ještě jeden

Jo a ještě na motoru by měl být regulátor otáček nebo co to bylo,dost lidí ho vyhodilo. Tak po tom koukni,ať to máš origo,je zvrchu
To je taky fakt, možná, že jich bude potřeba opravdu víc. Podle p. Šálkové je celý ten závěs kompatibilní s MT8-050, takže na to by měl jít určitě sehnat.

Díky, doufám, že o víkendu bude trochu času ho začít zkoumat, moc se na to těším :wink:

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Na co si dát pozor u MT8-065?

#20 Nový příspěvek od Milhauss »

Kola vypadají na nějaké 13ky z osobáku,většinou je tam dávali. Možná i 12ky z nějakého punta třeba. Třetích bodů je mraky,originál bude o štěstí třeba na bazoši,občas se tam ukáže. S mt8 050 je to dost totožné,dá se říct že celá prdel,bouda,tříbodový závěs,převodovka,brzdy, vše je stejné

Uživatelský avatar
trahere
Příspěvky: 34
Registrován: sob úno 29, 2020 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: Na co si dát pozor u MT8-065?

#21 Nový příspěvek od trahere »

Tak traktor je doma, nakonec i s tím táhlem, náhradními původními předními koly a závažím. Další pokračování v http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 5&t=110530 :ano:

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - TK, MT“