olej zatekava na Blok motora MT8

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
bonndd12345
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 17, 2019 6:00 pm
Bydliště: Zborov

olej zatekava na Blok motora MT8

#1 Nový příspěvek od bonndd12345 »

zdravim potreboval by som poradit mam horsku kosačku MT8 046,všimol som si že na strane bloku tam kde končia rurky , končia rebra chladiace valcov a začina blok sa hromadi olej , nevedel som s kade to tešie , ale potom som dal dole fyfuk a naľtartoval som ho a ked som pridal tak mi z vyfukoveho potrubia vypluva taka čierna mazlava hmota ako olej , dal som skontrolovat tlak v vstrekovačoch , lebo mohlo to ist aj o naftu , ked je chyba v dizach ale tlak bol dobri , dizi boli ok, tak asi to bude olej , neviem či už su opotrebovane stierecie kružky?? alebo?? poradte mi prosim ,,, dakujem lebo cez vyfuk mi olej nevyteka , takže asi sa dostava von cez tesnenie vyfukoveho potrubia a ide na valce ,

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5456
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: olej zatekava na Blok motora MT8

#2 Nový příspěvek od thovt »

Těsnění a o okroužky mají zasebou nějaké desetíletí https://eshop.agroad.cz/eshop-sada-tesn ... 2s90a.html
Muže být povolená hlava pak teče olej všude , když se to děje vžádném případě nedotahovat hlavu,
musí se sundat hlava vyčistit, jak se poníčí lícovaní.
Zdvihací tyčiky které jsou v trubičkách se nesmí zaměnit ani otočit, jsou duté a přivádí olej na ventily.
Je tam hodně okroužků.
Mohou být zapečené pístní kroužky je vzduchem chlazený motor trpí na zapečení pístních kroužků.
Vše si vyfoť ať do dáš dohromady. Případně si vytvoř na internetu fotogalerii.
Dotaz a obrázek je kolikrát lepší než tísíc slov.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - TK, MT“