TZK výměna motoru z auta atp...

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
palobobo
Příspěvky: 1903
Registrován: ned říj 11, 2015 7:44 pm
Bydliště: malacky

Re: TZK výměna motoru z auta atp...

#31 Nový příspěvek od palobobo »

Neviem ako to vychdza financne ale co tak dajaky dvoj alebo trojvalec z japonca?

Uživatelský avatar
25k
Příspěvky: 952
Registrován: sob pro 03, 2011 10:43 pm
Bydliště: Sobotka

Re: TZK výměna motoru z auta atp...

#32 Nový příspěvek od 25k »

palobobo píše:Neviem ako to vychdza financne ale co tak dajaky dvoj alebo trojvalec z japonca?
jsme ten motor dostali za vyndání z auta tak že tak no a slyšeli vrčet všechno cajk

Uživatelský avatar
beemer
Příspěvky: 25
Registrován: čtv pro 12, 2013 8:54 pm
Bydliště: v dílně

Re: TZK výměna motoru z auta atp...

#33 Nový příspěvek od beemer »

Ten pan v tom videu pouzil setrvak z fabie,ale je to zbytecne moc prace a neni to na muj vkus uplne koser reseni-musi se prevrtavat diry na kliku a prehodit venec na druhou stranu,na VW 1.6d/Tz4K je idealni setrvak z podelne ulozenych 1.9tdi koncernovych motoru,ma stejne roztece der na kliku,venec na spravne strane a prumer lamely je 230mm.Starter pasuje z VW Crafter.Ja si ten motor zrovna montuju do TK,tak to momentalne vsechno resim.

Uživatelský avatar
25k
Příspěvky: 952
Registrován: sob pro 03, 2011 10:43 pm
Bydliště: Sobotka

Re: TZK výměna motoru z auta atp...

#34 Nový příspěvek od 25k »

beemer píše:Ten pan v tom videu pouzil setrvak z fabie,ale je to zbytecne moc prace a neni to na muj vkus uplne koser reseni-musi se prevrtavat diry na kliku a prehodit venec na druhou stranu,na VW 1.6d/Tz4K je idealni setrvak z podelne ulozenych 1.9tdi koncernovych motoru,ma stejne roztece der na kliku,venec na spravne strane a prumer lamely je 230mm.Starter pasuje z VW Crafter.Ja si ten motor zrovna montuju do TK,tak to momentalne vsechno resim.
Parada to jsem rad nemate treba facebook ze by ta domluva byla lepsi a vice info co jste pouzil a co je potreba sehnat

Uživatelský avatar
beemer
Příspěvky: 25
Registrován: čtv pro 12, 2013 8:54 pm
Bydliště: v dílně

Re: TZK výměna motoru z auta atp...

#35 Nový příspěvek od beemer »

Na facebook jsem zapomnel heslo,ale rad se podelim se zkusenostma tady,kdyz to pomuze ostatnim.

Uživatelský avatar
25k
Příspěvky: 952
Registrován: sob pro 03, 2011 10:43 pm
Bydliště: Sobotka

Re: TZK výměna motoru z auta atp...

#36 Nový příspěvek od 25k »

beemer píše:Na facebook jsem zapomnel heslo,ale rad se podelim se zkusenostma tady,kdyz to pomuze ostatnim.
Dekuji a muzete i nejake foto teda motor jsem vzal radsi cely i s prevodovkou se vsim tak ze co je potreba sehnat jineho a z ceho abych zacal shanet :) a pak tu prirubu nejak no

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5431
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: TZK výměna motoru z auta atp...

#37 Nový příspěvek od thovt »

palobobo píše:Podla mna napasovat tam motor aj z prevodovkou je nezmysel. Tak ako na videu len motor a urobit medziprirubu a na motor mozno dat spojku z TKcka
TZ-4k-14 chybí redukované rychlostní stupně jako sůl.
Na sazeč česneku je to potřeba.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - TK, MT“