Nova stavba Miro

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
miroslavg496
Příspěvky: 50
Registrován: pon led 22, 2018 3:55 pm
Bydliště: Krásno nad Kysucou

Re: Nova stavba Miro

#31 Nový příspěvek od miroslavg496 »

Caute nema tu nikto nahodou foto vykyvu orednej napravy uaz alebo gaz Lebo nwm ci staci privart iba na jednu polovicu alebo to neak natiahnut ponad hrusku ked nechcem ist s tim moc vysoko

miroslavg496
Příspěvky: 50
Registrován: pon led 22, 2018 3:55 pm
Bydliště: Krásno nad Kysucou

Re: Nova stavba Miro

#32 Nový příspěvek od miroslavg496 »

Chlapy potrebujem radu Po dlhom case som sa us konecne dostal ku zlozeniu rozvodovky z v3s Len brzda tak ako som rozoberal a ukladal postupne ako som vytahoval s nej tak som to us nasiel rosipane as vsade Viete mibporadit? Potrebujem vedetie Hriadel co som skracoval je z predu velke valcekove lozisko doraz mu robi ozubenie na tej hriadeli z druhej strany z rozvodovky ide velke koleso potom ta spojka zase koleso a male valcekove lozisko ktore us dotiahnete maticou Ale ja by som potreboval vedie ci je medzi tim velkym loziskom a kolesom neaka podlozka alebo nie Lebo ked to takto nahadzem tak to koleso mi sucha o salku toho loziska A tak nwm ci tam nieco chba alebo ked sa to pritiahne tak to bude OK

miroslavg496
Příspěvky: 50
Registrován: pon led 22, 2018 3:55 pm
Bydliště: Krásno nad Kysucou

Re: Nova stavba Miro

#33 Nový příspěvek od miroslavg496 »

Us som stiahol aj prirucku a tam ta hriadel neni popisana ako ostatne tam je us komplet nastrojena Tak skusam este tu ked vy ste us vela prevodoviek mali rozobratych a prediskotovanych

miroslavg496
Příspěvky: 50
Registrován: pon led 22, 2018 3:55 pm
Bydliště: Krásno nad Kysucou

Re: Nova stavba Miro

#34 Nový příspěvek od miroslavg496 »

Caute kto tu ma motor peugeot aj s prevodouku? Nwm ako sa pohrat s radenim rychlosti Najjednoduchsie by bola prevodovka z nivy len je moc dlha

miroslavg496
Příspěvky: 50
Registrován: pon led 22, 2018 3:55 pm
Bydliště: Krásno nad Kysucou

Re: Nova stavba Miro

#35 Nový příspěvek od miroslavg496 »

Caute som sa us neak dopracoval ku spajaniu dielov do hromady len zmena je motor nebude Peugeot ale Avia chcem tam dat prevodovku z v3s len nwm ci tam zase netreba neco upravovat lamelu spojky alebo daco Lebo origo prevodovka a rozvodovku z v3s mi tam robi strasne vela miesta na spajanie kardanami Tak som sa rozhodol dat komplet V3s Poradte ak mate niekto podobne

miroslavg496
Příspěvky: 50
Registrován: pon led 22, 2018 3:55 pm
Bydliště: Krásno nad Kysucou

Re: Nova stavba Miro

#36 Nový příspěvek od miroslavg496 »

Neviete niekto nahodou z akej avie pasuje spojkova lamela na v3s Ze niektora pasuje ale nevedel mi povedat ze z akej

miroslavg496
Příspěvky: 50
Registrován: pon led 22, 2018 3:55 pm
Bydliště: Krásno nad Kysucou

Re: Nova stavba Miro

#37 Nový příspěvek od miroslavg496 »

Neviete aky hydromotor pouzit na navijak Gaz 66 Nemam vyvod na navijak Tak rizmyslam nad tim hydromotorom Ale nwm aky silny alebo co by mal mat Poradte ak niekto ma hydromotor na navijaku

Odpovědět

Zpět na „Stavíme traktor domácí výroby“