Malej John deere

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
LSPetras
Příspěvky: 121
Registrován: pon bře 10, 2014 5:55 pm
Bydliště: Znojmo

Malej John deere

#1 Nový příspěvek od LSPetras »

Čauvec, traktoristi
po nevycházením s otcem a touze si postavit vlastní traktor jsem se rozhodl se do toho přes zimu vrhnout
bohužel kola co jsem měl nakoupeny zvětšení a vylepšení Ketora už si tam otec nasadil i s pracovními světly takže mě zbyla jen redukční převodovka z Ara a možná přední kola z multiny ale ty asi nevyužiji

Na traktor bych chtěl nějakej jednoduchej motor, asi bych nejradši kdyby byla k sehnání slavia 4s90A, Avia nebo v krajním případě nějaký auto, ford nebo tak něco
nápravy: Zadní V3S s koly buď 24" nebo už 28" ale spíš 24"
Přední Aro nebo něco takového a 16" kola

převodovka asi Avie a redukční ta z Ara, ale to se uvidí co seženu podle toho se taky budou plány měnit

Zatím toho teda moc nemám ale postupně budu shánět a vymýšlet doufám že do jara už i něco zkompletuju

a chtěl bych Vás poprosit pokud by jste někdo něco takového měl doma a chtěl se toho zbavit tak se ozvěte

Uživatelský avatar
DODOTRAK
Příspěvky: 1020
Registrován: ned lis 02, 2008 10:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Malej John deere

#2 Nový příspěvek od DODOTRAK »

Nazdar ak chceš zadok V3S a kola 24 a predok Aro a ostatne ešte nevieš tak pozri na Járov traktor http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 13&t=53702 toto konštrukčne riešenie nemá podla mňa chybu videl som ho na živo a uplne na parádu mašinka.

Uživatelský avatar
LSPetras
Příspěvky: 121
Registrován: pon bře 10, 2014 5:55 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Malej John deere

#3 Nový příspěvek od LSPetras »

čau, Jarův traktor mám prozkoumanej snad celej, teda aspon tema, je to parádní traktor, tato kombinace věcí se mi líbí ale záleží jestli a za kolik je seženu, uvidíme časem, do jara bych na něm chtěl začít pracovat, nedávno jsem začal chodit do práce tak se musím trochu dostat do normálně peněžního stavu nebo jak to nazvat :( :smich:

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10027
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Malej John deere

#4 Nový příspěvek od Ondras83 »

Některy díly, který by se ti mohli hodit mám, ozvi se mi do SZ

Odpovědět

Zpět na „Stavíme traktor domácí výroby“