traktor zetra 805 tatra

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
lukasbs
Příspěvky: 57
Registrován: ned kvě 24, 2015 5:24 pm
Bydliště: Slovensko

traktor zetra 805 tatra

#1 Nový příspěvek od lukasbs »

zdravim vas potreboval bi som vasu pomoc ci nemate niekto nakres prirubi som ochotni za to aj zaplatit na tatru 805 a motor zetor a popripade nieake foto ako vizera upraveni zotrvacnik dakujem

Uživatelský avatar
pištabáger
Příspěvky: 393
Registrován: pát led 08, 2010 9:35 pm
Bydliště: Nitra

Re: traktor zetra 805 tatra

#2 Nový příspěvek od pištabáger »

Ahoj tak traktor pod názvom Zetra som doteraz mal ja. Motor Zetor 3011 som nahradil s motorom Opel
23 YDT je v testovacej fáze ale všetko nasvedčuje tomu že tam zostane,takže tým pádom aj názov Zetra sa zmení na TATRA 23.Teraz prerábam pérovanie prednej nápravy,po odskúšaní hodím info.Nákres priruby Zetor som určite mal,vyrezávali to vodným lúčom ale neviem či to najdem.

lukasbs
Příspěvky: 57
Registrován: ned kvě 24, 2015 5:24 pm
Bydliště: Slovensko

Re: traktor zetra 805 tatra

#3 Nový příspěvek od lukasbs »

diki nakres prirubi na zetor som nasiel tu a uz len dokreslim otvori na tatru

lukasbs
Příspěvky: 57
Registrován: ned kvě 24, 2015 5:24 pm
Bydliště: Slovensko

Re: traktor zetra 805 tatra

#4 Nový příspěvek od lukasbs »

Podarilo sa mi zohnat komplet upraveni motor zetor 40 aj spirubov za 500e fabik pital 500e len za upravu motora s prirubov :shock: to sa mi zdalo trochu vela

lukasbs
Příspěvky: 57
Registrován: ned kvě 24, 2015 5:24 pm
Bydliště: Slovensko

Re: traktor zetra 805 tatra

#5 Nový příspěvek od lukasbs »


lukasbs
Příspěvky: 57
Registrován: ned kvě 24, 2015 5:24 pm
Bydliště: Slovensko

Re: traktor zetra 805 tatra

#6 Nový příspěvek od lukasbs »

takto bi mohol vizerat :smich:

Obrázek

lukasbs
Příspěvky: 57
Registrován: ned kvě 24, 2015 5:24 pm
Bydliště: Slovensko

Re: traktor zetra 805 tatra

#7 Nový příspěvek od lukasbs »

Obrázek

Uživatelský avatar
Juro123
Příspěvky: 125
Registrován: stř lis 24, 2010 3:23 pm
Bydliště: okolie PE

Re: traktor zetra 805 tatra

#8 Nový příspěvek od Juro123 »

lukasbs píše:Podarilo sa mi zohnat komplet upraveni motor zetor 40 aj spirubov za 500e fabik pital 500e len za upravu motora s prirubov :shock: to sa mi zdalo trochu vela
Fábik sa nezdá :smich:

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: traktor zetra 805 tatra

#9 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Juro123 píše:
lukasbs píše:Podarilo sa mi zohnat komplet upraveni motor zetor 40 aj spirubov za 500e fabik pital 500e len za upravu motora s prirubov :shock: to sa mi zdalo trochu vela
Fábik sa nezdá :smich:
Pod toto by som sa nikdy nepodpísal na to zober jed.Nebudem ti písať koľko vlastne ten motor stal lebo by si si začal búchať hlavu o zem a to si buď istý že si ho preplatil
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: traktor zetra 805 tatra

#10 Nový příspěvek od Ondras83 »

s tou kapotou si to jeste rozmysli

Uživatelský avatar
pištabáger
Příspěvky: 393
Registrován: pát led 08, 2010 9:35 pm
Bydliště: Nitra

Re: traktor zetra 805 tatra

#11 Nový příspěvek od pištabáger »

lukasbs píše:Obrázek
Ahoj a ako bude vyriešená predná náprava? Ja som pri tom trojvalci mal tie polmesiace a vydržali 10 rokov chválabohu sa nič nestalo.Ten 4 valec je ťažší vyžaduje to opatrnú jazdu.

lukasbs
Příspěvky: 57
Registrován: ned kvě 24, 2015 5:24 pm
Bydliště: Slovensko

Re: traktor zetra 805 tatra

#12 Nový příspěvek od lukasbs »

Napravi budu odpruzene nechcem tie polmesiace

lukasbs
Příspěvky: 57
Registrován: ned kvě 24, 2015 5:24 pm
Bydliště: Slovensko

Re: traktor zetra 805 tatra

#13 Nový příspěvek od lukasbs »

Pod co bi si sa nepodpisal ? Ved je ten motor presne tak isto spraveni ako to robis ti vsak si mi ti hovoril ci neuvazujem nad motorom zo zetora a ze mi ho upravis za 500e
fabikmiroslav píše:
Juro123 píše:
lukasbs píše:Podarilo sa mi zohnat komplet upraveni motor zetor 40 aj spirubov za 500e fabik pital 500e len za upravu motora s prirubov :shock: to sa mi zdalo trochu vela
Fábik sa nezdá :smich:
Pod toto by som sa nikdy nepodpísal na to zober jed.Nebudem ti písať koľko vlastne ten motor stal lebo by si si začal búchať hlavu o zem a to si buď istý že si ho preplatil

lukasbs
Příspěvky: 57
Registrován: ned kvě 24, 2015 5:24 pm
Bydliště: Slovensko

Re: traktor zetra 805 tatra

#14 Nový příspěvek od lukasbs »

Ten motor bol pred tim na nete za 500 cca 2 mesiace dozadu a teras ho predaval majitel co bol u teba ci mu ho nezalozis, ze vraj si hovoril ze motor je dobre spraveni ,ale trocha ho zaskocilo ked si povedal ze ho zalozis a pretesnis podvozok vimenis loziska za 2000e tak to aspon on mne interpretoval

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: traktor zetra 805 tatra

#15 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Presne tak na tom traktory je dobré asi len podvozok aj ten je patrične dodrbany urezane pôvodne riadenie a kopec iných vecí.a tak isto to máš aj ty len troška inom prevedení ty máš rezané z vývojových hriadelí na zadnom diferaku a aj na rýchlostnej skryni a založíš tam taký motor ktory má už trošku iný krutak ako tie z osobakov.ale na to prídeš až časom keď ti hriadele zostanú bez dražok.V ieš ono konštruktéryT805 vedeli prečo sú také ako su a to bolo stavané na iný motor ale podaktorí nie.Tu cenu ti povedal zle 2800 euro a bude spravený na kľúč.Vieš všetci by chceli dobre lacno a kvalitne.Dobre už bolo, kvalitné alacno sa robilo za komančov
Naposledy upravil(a) fabikmiroslav dne pát zář 02, 2016 10:25 pm, celkem upraveno 2 x.
Dobre už bolo

Odpovědět

Zpět na „Stavíme traktor domácí výroby“