Proton

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ad Peter
Příspěvky: 431
Registrován: pon led 04, 2016 7:43 pm
Bydliště: Brežany

Re: Proton

#211 Nový příspěvek od Ad Peter »

Mala by byť. Ved kombinujem riešenia od najlepsich. Pre istotu som este nedokoncil zopar klucovych veci ako plyn a pripojenie baterie. Lebo by som sa uz len vozil. Snažim sa cim viac dokončiť aby som mohol ist po C-ckove znacky. Vecer som este pozvaral cast konštrukcie jednej male vlecky ktora bude na gulu. Ale dosiel mi drôt v CO2. taže som skoncil v polke. dalsie foto dam vecer. Preto bol aj traktor vonku lebo bol cas pozametat a popratat. strasne vela odpadu po zemi som mal.

Toreto
Příspěvky: 5995
Registrován: stř říj 22, 2008 4:48 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Proton

#212 Nový příspěvek od Toreto »

Ešte daj do pretu tie širšie gumy a bude to dobre. Na tom v3s navijku budeš robit volne odvijanie?

Uživatelský avatar
Ad Peter
Příspěvky: 431
Registrován: pon led 04, 2016 7:43 pm
Bydliště: Brežany

Re: Proton

#213 Nový příspěvek od Ad Peter »

myslis 10,75/15,3. mam ich aj disky. idu na vlecku. su o 3 cm mensie na obvode ako tieto taze uvidim, ale ten diferak je na nich slaby. volne odvijanie uz mam spravene pofotim to a dam potom. Lutujem ze som podkladal teflonom to koleso lepsie by bolo ulozenie ako to ma jeden na fore(osustruzene..). ak bude zaujem prekopirujem to sem.

Uživatelský avatar
Ad Peter
Příspěvky: 431
Registrován: pon led 04, 2016 7:43 pm
Bydliště: Brežany

Re: Proton

#214 Nový příspěvek od Ad Peter »

Stavba pokracuje. som sa rozfotografoval s mobilom veci ktore robim a tych fotiek je strasne vela tak vyberam uz iba fotove veci. Spravil som malu vlecku za gulu. cca 2 metre tam vojdu. Dalej pre toreta foto ako funguje volnbezka. ja ju mam ovladanu vzduchom. brzdu na navijak som si pravil cez rucnu. uz je namontovana dodatocne dofotim. Male video ako trubka truby. menil som flase na co2 tak som si povedal prečo by som to nevyskusal. Skusam este aj spinac na ventilator . Avia ma v zaklade vrtulu tu som odpomntoval a na chladic dal saharu z 1,9. uzasny ma tah. bude vacsi tepelny spad tym padom vedsia ucinost a snad avia motor prestane dymit. Ak mate nejaku skusenost alebo napad k tomu sem s tym. dalej som pocas tyzdna dorobil spodny vodiaci valec na lano. https://youtu.be/79xJzsqMtVU
https://www.youtube.com/watch?v=79xJzsq ... e=youtu.be
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Ad Peter
Příspěvky: 431
Registrován: pon led 04, 2016 7:43 pm
Bydliště: Brežany

Re: Proton

#215 Nový příspěvek od Ad Peter »

chcel som okopirovat speru z tun40 ale nedostal som sa k nejakej ktoru by som zmeral preto som si podla fotiek z netu spravil vlastnu. co poviete. kreslim v creu i ked mam radsej inventor ale tam sa tak dobre roviny neposuvaju ...este treba dokoncit.
Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Ad Peter
Příspěvky: 431
Registrován: pon led 04, 2016 7:43 pm
Bydliště: Brežany

Re: Proton

#216 Nový příspěvek od Ad Peter »

Dnes prva cast zvarena Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Proton

#217 Nový příspěvek od Atlan »

Ten zvar vyzera podozrivo.
Stehujes to na preskacku a robis kratke zvary a cakas kym to ochladne? Lebo z toho budes mat paragraf.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Ad Peter
Příspěvky: 431
Registrován: pon led 04, 2016 7:43 pm
Bydliště: Brežany

Re: Proton

#218 Nový příspěvek od Ad Peter »

Je to 8 mm a ine su 12 mm. 6mm platne. To nepokruti. Toto je 3 vrstva zvaru. A idem pokial je to este teple nech nespravim krehky spoj. Dnesna praca. Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Toreto
Příspěvky: 5995
Registrován: stř říj 22, 2008 4:48 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Proton

#219 Nový příspěvek od Toreto »

8)

peter bendr
Příspěvky: 2512
Registrován: pát bře 25, 2011 11:02 am
Bydliště: Sk

Re: Proton

#220 Nový příspěvek od peter bendr »

Pekna praca bude to parada 8)

Uživatelský avatar
Ad Peter
Příspěvky: 431
Registrován: pon led 04, 2016 7:43 pm
Bydliště: Brežany

Re: Proton

#221 Nový příspěvek od Ad Peter »

Dnes sme boli nakupovat. Naprava z 5 tonky 130€ a piest 123/xx/900 za 100. Velmi dobra cena. ma este jeden.Je od popradu taze kto chce druhy nech napise poslem cislo
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
harijaro
Příspěvky: 3450
Registrován: ned pro 26, 2010 11:16 am
Bydliště: Štiavnik

Re: Proton

#222 Nový příspěvek od harijaro »

Čo budeš robiť s piestom?! Vyklápačku?!

Uživatelský avatar
Ad Peter
Příspěvky: 431
Registrován: pon led 04, 2016 7:43 pm
Bydliště: Brežany

Re: Proton

#223 Nový příspěvek od Ad Peter »

na vyklapacku mam 2 majlere/kypere z 9 tonky vlecky ked niekto bude chciet jeden mu predam potom co ho vyskusam ci netecie. druhy mam iba ako rezervu. ten pojde bud na podkop ked mi jara1303 posle vykresy(priorita čislo1) mam este 5 ine mensie piesty a jeden som kupil za 8E zo zberu93/40/500 skrivena piestna tyc. možem ho skratit tam kde je rovna alebo ju vymenim za novu. na nete nova stoji 70€. A pouzitie čislo 2 je stiepacka. alebo niekde inde sa najde. dnes predavam jeden piest na riadenie dvojcinny(obojstranny) už ma majitela v pondelok posielam. mam aj hrebenove riadenie a ine ktore budem predavat len nie su na nete. prevodovka 1202 prevodovka 4kvalt....

Toreto
Příspěvky: 5995
Registrován: stř říj 22, 2008 4:48 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Proton

#224 Nový příspěvek od Toreto »

už to behá?

Uživatelský avatar
Ad Peter
Příspěvky: 431
Registrován: pon led 04, 2016 7:43 pm
Bydliště: Brežany

Re: Proton

#225 Nový příspěvek od Ad Peter »

Pisem bakalarku. Nemam cas dokoncit.

Odpovědět

Zpět na „Stavíme traktor domácí výroby“