Teleskopický nakladač

4x4, 6x6 apod

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Jakub Svoboda
Příspěvky: 1295
Registrován: pát bře 21, 2014 7:43 pm
Bydliště: Senec u Rakovníka

Re: Teleskopický nakladač

#106 Nový příspěvek od Jakub Svoboda »

Na předposlední fotce po zvětšení je vidět kardan schovaný pod jeklem.
Zetor 5611
Fendt F12HL
Bibošuv špalíčkovač v.č.278
Paletizační vidle do 3.bodu, PAJ 1V-sklopka, Nesené brány a smyk,
Fekál 3m3, Fahr KM22

Lumo
Příspěvky: 122
Registrován: stř dub 06, 2016 8:29 pm
Bydliště: Příbram

Re: Teleskopický nakladač

#107 Nový příspěvek od Lumo »

Pěkná práce a profesionální zpracování 8)

Lumo
Příspěvky: 122
Registrován: stř dub 06, 2016 8:29 pm
Bydliště: Příbram

Re: Teleskopický nakladač

#108 Nový příspěvek od Lumo »

A jak máš vyřešené to rameno budeš tam dávat kluzne desky a nebo to bude železo na železo???

Uživatelský avatar
Bémas
Příspěvky: 203
Registrován: ned bře 07, 2010 8:10 pm
Bydliště: Studénka-Vysočina

Re: Teleskopický nakladač

#109 Nový příspěvek od Bémas »

bastardtraktor píše:
Bémas píše:Děkuji,při mém tempu stavby stihnu ještě holku provdat,než to dodělám :smich:
Vypadá to moc dobře a udělal jsi velkej kus práce a né že ne.. Jen furt ani z fotek nechápu, jak je převeden točivý moment od motoru a té autopřevodovky, který je na straně směrem doprostřed. Jasneže ty redukčka z V3S je má jak vidět když je položená vstup exentricky na straně, ale furt ještě zbývá tak půl metru k výstupu z motoru. Máš prosím nejakou fotku zezhora, jak je to uspořádaný, nebo schema. Díky. A držím moc palce.
Na převodovce mám zavařený diff. a z něho jsem použil pravý vývod na poloosu,tam je krátkej kardan na rozvodovku.Tu jsem si udělal z dvou rozvodovek které jsem upravil a udělal z nich jednu.Používali se na liaz mtsp na pohon rozmetadla.
Obrázek

Uživatelský avatar
Bémas
Příspěvky: 203
Registrován: ned bře 07, 2010 8:10 pm
Bydliště: Studénka-Vysočina

Re: Teleskopický nakladač

#110 Nový příspěvek od Bémas »

Lumo píše:A jak máš vyřešené to rameno budeš tam dávat kluzne desky a nebo to bude železo na železo???
Sehnal jsem otěruvzdornej silon,taže rameno bude na obou koncích uložený v něm.Já to potom nafotím,zatím chci dát do provozu podvozek a pak až bude podvozek funkční,tak se vrhnu na rameno :prace:

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Teleskopický nakladač

#111 Nový příspěvek od bastardtraktor »

Bémas píše:
bastardtraktor píše:
Bémas píše:Děkuji,při mém tempu stavby stihnu ještě holku provdat,než to dodělám :smich:
Vypadá to moc dobře a udělal jsi velkej kus práce a né že ne.. Jen furt ani z fotek nechápu, jak je převeden točivý moment od motoru a té autopřevodovky, který je na straně směrem doprostřed. Jasneže ty redukčka z V3S je má jak vidět když je položená vstup exentricky na straně, ale furt ještě zbývá tak půl metru k výstupu z motoru. Máš prosím nejakou fotku zezhora, jak je to uspořádaný, nebo schema. Díky. A držím moc palce.
Na převodovce mám zavařený diff. a z něho jsem použil pravý vývod na poloosu,tam je krátkej kardan na rozvodovku.Tu jsem si udělal z dvou rozvodovek které jsem upravil a udělal z nich jednu.Používali se na liaz mtsp na pohon rozmetadla.
Aha, tak to je super jednoduchý, to je dobře. Prve jsem myslel, že takhle naležato je to redukčka z V3S ale je to jen to z Matesa. TAKŽE Ty řadíš jen v tý převodovce co je na tom motoru. Zbytek je převod do pomala + ty převody do pomala co jsou v nápravách V3S. To se mi líbí, že to není složitý.
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
michelink
Příspěvky: 629
Registrován: pon pro 03, 2007 8:34 pm
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Teleskopický nakladač

#112 Nový příspěvek od michelink »

čau jak jsi dopadl s tím knyplem.

Lumo
Příspěvky: 122
Registrován: stř dub 06, 2016 8:29 pm
Bydliště: Příbram

Re: Teleskopický nakladač

#113 Nový příspěvek od Lumo »

Tak jak postupujes ????

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4252
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: Teleskopický nakladač

#114 Nový příspěvek od pepa.traktor »

tady se práce zastavila ?

už to jezdí ?
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
Bémas
Příspěvky: 203
Registrován: ned bře 07, 2010 8:10 pm
Bydliště: Studénka-Vysočina

Re: Teleskopický nakladač

#115 Nový příspěvek od Bémas »

Práce se opravdu zastavila.Dám sem aktuální fotky a všiměte si jak je všechno zaprášené :vztek: Jinak udělal jsem soustavu chlazení.jsou to dva chladiče z felicie zasebou,tak doufám,že to uchladí.Další s čim si hraju jsou brzdy.Předělávám vzduch na hydrauliku.No snad to takhle bude fungovat.Jinak jen schnáním součástky,ale na stavbu není čas....
Obrázek
Obrázek

simir0
Příspěvky: 13
Registrován: pát zář 27, 2013 1:35 pm
Bydliště: Podolí

Re: Teleskopický nakladač

#116 Nový příspěvek od simir0 »

Ahoj, zatím žádný pokrok? :-)

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Teleskopický nakladač

#117 Nový příspěvek od vitex »

Dva chladiče to neuchladí,osobně jsem zkoušel na kombajnu Class Columbus.Nakonec jsem musel použít chladič z traktoru 1.UŘ.

Vruf
Příspěvky: 208
Registrován: úte říj 25, 2016 6:56 am
Bydliště: Liptal

Re: Teleskopický nakladač

#118 Nový příspěvek od Vruf »

Ahoj chtěl bych se zeptat na ty brzdy hydraulicke zda by jsi to nějak rozepsal co je potřeba k tomu. Ja mám mechanicke a je to docela na prd :D A kompresor jse mi tam nechce dávat.

Uživatelský avatar
koprkam
Příspěvky: 855
Registrován: úte zář 17, 2013 1:34 pm
Bydliště: Pv

Re: Teleskopický nakladač

#119 Nový příspěvek od koprkam »

Náhodou jsem narazil na tvůj stroj. Vypadá fakt pěkně, ale nemáš strach o to rameno? Něco podobnýho by se mi taky líbilo jenom pro můj účel bych potřeboval nosnost okolo čtyř a půl tuny. Vždy jsem ale ztroskotal na rameni, tam jsem nikdy nevěděl, jak to udělat. Přemýšlel jsem jestli použít rameno z UDS, potažmo rameno z jeřábu Ifa, nebo V3S. Jinak nic nebyl problém, převodovka 4ps160 z UNK, nápravy rába z DHčka, čili 4x4x4 nebo krabí chod, motor Z8401.1, kabinu z jeřábu, ale to rameno mě vždy odradilo. Pak jsme koupili čelňák na krystala, tak jsem to odložil. Ale fakt se mi líbí tvoje řešení.
Když něco nejde vem kladivo,
když to pořád nejde, vem větší kladivo
a když to ani pak nejde, přečti si návod.

Uživatelský avatar
Bémas
Příspěvky: 203
Registrován: ned bře 07, 2010 8:10 pm
Bydliště: Studénka-Vysočina

Re: Teleskopický nakladač

#120 Nový příspěvek od Bémas »

Po dlouhé době pár aktualit:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x4“