Re: stavba traktoru 4x4

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3944
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: stavba traktoru 4x4

#46 Nový příspěvek od rezis »

Davos píše:potrebuju poradit muzu mit rozvodovku z v3S tu stim delsim vivodem na predni nahon aso jeto ta novesi m2.chci se zeptat jestli se da pouzit na traktor jaky je rozdil mezi touhle rozvodovkou a tou starsi ktero tady pouzivaji vsichni na sve stroje. nerad bych neco koupil a pak mito lezelo pod sopo
Nepoužívá se, protože má rychlejší silniční převod. Ono pak moc nevyužiješ cestovní rychlosti neboť to bude letadlo. Už s klasickou je to hodně rychlé.
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Davos
Příspěvky: 71
Registrován: sob říj 05, 2013 6:33 am
Bydliště: prerov

Re: stavba traktoru 4x4

#47 Nový příspěvek od Davos »

no kdyz sem se dival naty rychlosti tak mam pocit ze ten silnicni prevod se pouzije malo kdy. nevi te jestli se daji pouzit ozubeny kola z klasiky do m2 kdyby nedej boze neco odeslo. chlapi vas nazor brat ju nebo pockat .

Davos
Příspěvky: 71
Registrován: sob říj 05, 2013 6:33 am
Bydliště: prerov

Re: stavba traktoru 4x4

#48 Nový příspěvek od Davos »


Davos
Příspěvky: 71
Registrován: sob říj 05, 2013 6:33 am
Bydliště: prerov

Re: stavba traktoru 4x4

#49 Nový příspěvek od Davos »

tak dnes sem se po hodne dlouhe dobe dostal k traktoru . chtel sem konecne obut novi gumi ale peknej vimr.. oni se delali dva rozmery disku na furgona jeden 16 a druhej bezdusak 17,5. a zmim stestim mam ty veci a naty nedoastanu pneu 7,5 -16. veskera praca s prevarovanim disku v pr. kdybi nekdo vedl o diskoch z furgona ale 16 dejte vedet dik

Uživatelský avatar
Eagle
Příspěvky: 92
Registrován: stř led 02, 2013 4:59 pm
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: stavba traktoru 4x4

#50 Nový příspěvek od Eagle »

No tak s těma diskama jsem měl uplně stejný problém. Přišel jsem na to, až při obouvání pneu. :vztek:

steny
Příspěvky: 96
Registrován: stř úno 04, 2009 1:43 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: stavba traktoru 4x4

#51 Nový příspěvek od steny »

rezis píše:
Davos píše:potrebuju poradit muzu mit rozvodovku z v3S tu stim delsim vivodem na predni nahon aso jeto ta novesi m2.chci se zeptat jestli se da pouzit na traktor jaky je rozdil mezi touhle rozvodovkou a tou starsi ktero tady pouzivaji vsichni na sve stroje. nerad bych neco koupil a pak mito lezelo pod sopo
Nepoužívá se, protože má rychlejší silniční převod. Ono pak moc nevyužiješ cestovní rychlosti neboť to bude letadlo. Už s klasickou je to hodně rychlé.
Nemusíš se bát ji použít,mám ji na Drtikolu a pohodě.Cestovní rychlosti skoro nepužívám.Mám les kde musím tahat dřevo k cestě do prudkého kopce a zvládá to dobře a to ještě nemám zapojenou uzávěrku.ahoj

Davos
Příspěvky: 71
Registrován: sob říj 05, 2013 6:33 am
Bydliště: prerov

Re: stavba traktoru 4x4

#52 Nový příspěvek od Davos »

tak semi zadarilo mam 4 kola z furgona za litr slivovice

Odpovědět

Zpět na „Stavíme traktor domácí výroby“