Traktor pod pr.jm."BOLEK1"(zatím ještě na houbách)

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jurin
Příspěvky: 507
Registrován: stř črc 04, 2007 5:26 pm
Bydliště: Olomouc

#31 Nový příspěvek od Jurin »

Souhlasím,není nad VSkovou nápravu.
Když se práce nedaøí,odeber se k lékaøi!

Uživatelský avatar
Fido
Příspěvky: 122
Registrován: ned črc 22, 2007 12:02 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#32 Nový příspěvek od Fido »

Jak pokraèuješ ze stavbou traktùrku??? :prace: :)

Uživatelský avatar
cookv
Příspěvky: 34
Registrován: čtv srp 09, 2007 10:34 pm
Bydliště: Vizovice
Kontaktovat uživatele:

#33 Nový příspěvek od cookv »

Fido píše:Jak pokraèuješ ze stavbou traktùrku??? :prace: :)
Zatím pomalu rozebírám a zjišuji stav dílù potøebných ke stavbì. Na poloosy mám sehnány nové ložiska a gufera. Ve ètvrtek jsem od Jurina dovezl pøevodovku 1:1/1:3. Je plnì funkèní jen bude potøeba ji rozebrat vyèistit popøípadì vymìnit co bude špatnìjší, pøetìsnit a nalit olej a bude OK. Èlovìk musí být trpìlivý a najít si èas. Naplno to rozjedeme ale až bude horší poèasí a pøes zimu, zatím je plno jiných starostí kolem domu,topení na zimu atd......
8) Jinak Jurin je borec. Co ukazuje na fotkách je velmi skvìlé ale pokud to èlovìk vidí v reálu tak mu hodnì závidí jeho šikovné ruce. Betelný stroj. Až se objeví nìkdy na srazu tak vám spadne èelist a urèitì vyhraje nìkterou z kategorií 8)

Uživatelský avatar
Jurin
Příspěvky: 507
Registrován: stř črc 04, 2007 5:26 pm
Bydliště: Olomouc

#34 Nový příspěvek od Jurin »

Jejda díky za chválu,dal sem si na tom hodnì záležet.Výsledky se dostavily tak jsem moc rád.Jakmile to uvedu do pohybu tak sem vložím video a na sraz urèitì taky pojedu,nechcu si to nechat jen pro sebe.
Když se práce nedaøí,odeber se k lékaøi!

Uživatelský avatar
cookv
Příspěvky: 34
Registrován: čtv srp 09, 2007 10:34 pm
Bydliště: Vizovice
Kontaktovat uživatele:

#35 Nový příspěvek od cookv »

Takový dotaz spíše "akademický".Dostala se ke mì informace, že by se snad dala celkem jednoduše udìlat uzávìrka na diferáku 1202-3. Máte s tím nìkdo nìjakou praxi? :chytry: Já myslím že to je blbost, ale rád se pouèím pokud tomu je tak.

Uživatelský avatar
Lars
Příspěvky: 1095
Registrován: úte črc 03, 2007 10:58 pm
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

#36 Nový příspěvek od Lars »

cookv píše:Takový dotaz spíše "akademický".Dostala se ke mì informace, že by se snad dala celkem jednoduše udìlat uzávìrka na diferáku 1202-3. Máte s tím nìkdo nìjakou praxi? :chytry: Já myslím že to je blbost, ale rád se pouèím pokud tomu je tak.
na starým foru to nìkdo popsal a mìl to i s fotkama. ale nevim kdo to byl
kurva už dvakrát jsem to uřizl a furt je to krátký!!!!!

Uživatelský avatar
cookv
Příspěvky: 34
Registrován: čtv srp 09, 2007 10:34 pm
Bydliště: Vizovice
Kontaktovat uživatele:

#37 Nový příspěvek od cookv »

Ješì jednou prosím zalovte v pamìti jestli jde ten diferák z 1202-3 uzavírat a jak. Já se ho chystám rozhodit ale pokud už nìkdo ví jak to tecnicky provést poraïte.

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

#38 Nový příspěvek od Ondras83 »

no, tak k tý nápravì z oktávky-máme ji na zadku a ve pøedu je jen diferák spojenej s trabantem- no zadek, porád v zátahu, než jsme pøišli na to jak vyztužit zkracovaný poloosy (byli v pùlce rozøíznutý, udìlanej závit, zašrobovaný do sebe a zavaøený, pak sem vymyslel pøes takovou výztuhu-OK, no pak táta sehnal poøádnýho soustružníka, takže máme origo poloosu a je na potøebnou délku udìlanej novej kužel-vše funguje OK) no a diferák.... tak s tim nebyl problém nikdy, samozøejmì, když nemáš plnou fùru døíví a nekopneš tam za 2 plnej plyn, pustíš spojku, že se rozjíždíš po zadních, to vydrží asi fakt jen ta V3S, jinak prostì ty nápravy z oktávky OK, nebyl s nima žádnej problém, jen chce vychytat to zkrácení poloos jinak praskaj, tøeba i pøi orbì, když se pøibrzdilo kolo aby to nehrabalo, tak najednou køup, a jelo se jen s pøedkem :D, ale teï OK, jako že se Ondra Kulhánek jmenuju :D

Uživatelský avatar
6911
Příspěvky: 935
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:09 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Traktor pod pr.jm."BOLEK1"(zatím ještì na houb

#39 Nový příspěvek od 6911 »

Pavel M461 píše:Obrázek
koukám že to kozel vždy jistí z dálky :D :D

:D :D :D nechybi tady nahodou jeste neco? :vysmech: :vysmech: :vysmech:

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

#40 Nový příspěvek od Ondras83 »

cookv píše:Ješì jednou prosím zalovte v pamìti jestli jde ten diferák z 1202-3 uzavírat a jak. Já se ho chystám rozhodit ale pokud už nìkdo ví jak to tecnicky provést poraïte.
jj jde to na 100%, ale musíš udìlat díru do manžety, pak vysoustružit nìjakej kroužek a udìlat trn, já nevim jak se to dìlá, to ví táta, ale strejc má uzávìrku na volze (na traktroru :D)

Odpovědět

Zpět na „Stavíme traktor domácí výroby“