Rezisek od rezise

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Petřík
Příspěvky: 504
Registrován: pon lis 14, 2011 9:07 pm
Bydliště: Holešov

Re: Rezisek od rezise

#151 Nový příspěvek od Petřík »

rezis píše:Na předek mi chybí převodovka. Mikro měl předek zapnutý - pro video. Když ho má vyplý taky mě taky přetáhne. Jen to není tak markatní jak na videu, kde si se mnou kraje jak kočka s myší. Nicméně na asfaltu si ho táhnu za sebou a může mít zaplý i předek. Takže je to o pneumatikách.

Už se na tom pracuje :)
Obrázek

Obrázek

Obrázek
ahoj taky mam ty gumy jen BKT 8) 8) 8) 8)

Uživatelský avatar
Rendy9999
Příspěvky: 1642
Registrován: stř črc 04, 2007 12:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezisek od rezise

#152 Nový příspěvek od Rendy9999 »

Honzo ty 18tky se zahryznou a jedou ,ty 15,3 by byly tež super, záleží na vzoru šípu ,jinač průměr kola dělá taktež své.

Uživatelský avatar
kopr
Příspěvky: 2441
Registrován: sob srp 18, 2007 2:04 pm
Bydliště: Velké Výkleky

Re: Rezisek od rezise

#153 Nový příspěvek od kopr »

Pěkný pneu i traktor :) jaký je průměr kola 15.3 díky

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3939
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: Rezisek od rezise

#154 Nový příspěvek od rezis »

harijaro píše:tak tie pôjdu 8) majú aj redšie šípy ako tie mitasy. a s tými 15,3-kamy máš čo na pláne?!
Ony by se měly chovat naprosto jinak .- jsou to radiálky tak jsem zvědavý. Příští týden mi na ně přijdou disky. Pak bude zase video 8)
15.3" prodávám. Tak jak jsou obě za 6tis i s disky. Mají najeto to jedno video v podstatě :)
kopr píše:Pěkný pneu i traktor :) jaký je průměr kola 15.3 díky
Díky díky, ještě na tom je spousty práce :) hlavně nemám dořešen alternativní pohon který je v plánu...

Reálná výška
Obrázek

Obrázek
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3939
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: Rezisek od rezise

#155 Nový příspěvek od rezis »

Petřík píše:...
ahoj taky mam ty gumy jen BKT 8) 8) 8) 8)
O BKT jsem uvažoval pak se naskytly tyto. Podle foto bych se nedivil kdyby to byla jedna forma jak jsou si podobné.... :D Dával jsi tam duše? Případně jaké? A jak široký jsi nechal disk?
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3939
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: Rezisek od rezise

#156 Nový příspěvek od rezis »

Rendy9999 píše:Honzo ty 18tky se zahryznou a jedou ,ty 15,3 by byly tež super, záleží na vzoru šípu ,jinač průměr kola dělá taktež své.
Uvidíme. Měly by jet lépe. Ono to aspoň trochu poroste :)

A jsme zase u toho jak jsem stavěl malou zahradní sekačku ... už potřetí to nevyšlo :D
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Petřík
Příspěvky: 504
Registrován: pon lis 14, 2011 9:07 pm
Bydliště: Holešov

Re: Rezisek od rezise

#157 Nový příspěvek od Petřík »

rezis píše:
Petřík píše:...
ahoj taky mam ty gumy jen BKT 8) 8) 8) 8)
O BKT jsem uvažoval pak se naskytly tyto. Podle foto bych se nedivil kdyby to byla jedna forma jak jsou si podobné.... :D Dával jsi tam duše? Případně jaké? A jak široký jsi nechal disk?
my jsme vzali BKT protože byly v akci za 4400 a + DPH a duše jsem tam daval protože ty disky jsou s 9 tunky ( 11x18 myslim ) oni byly totiž vyhazané ve šrotě. byly na nich prasklé limce a ty jsem spravil (vyvařil s obou stran ) a opiskoval a nechal na nastřikat

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3939
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: Rezisek od rezise

#158 Nový příspěvek od rezis »

Petřík píše: my jsme vzali BKT protože byly v akci za 4400 a + DPH a duše jsem tam daval protože ty disky jsou s 9 tunky ( 11x18 myslim ) oni byly totiž vyhazané ve šrotě. byly na nich prasklé limce a ty jsem spravil (vyvařil s obou stran ) a opiskoval a nechal na nastřikat

Jo disky budou taky z 9ti tuny. jen musím počkat až se majitel vrátí z dovolené - jsem pořád nevěděl jestli jo nebo ne a on mi v mezičase odjel. :( Plánuji je o kousek zůžit. Jakou jsi tam dal duši?
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Petřík
Příspěvky: 504
Registrován: pon lis 14, 2011 9:07 pm
Bydliště: Holešov

Re: Rezisek od rezise

#159 Nový příspěvek od Petřík »

rezis píše:
Petřík píše: my jsme vzali BKT protože byly v akci za 4400 a + DPH a duše jsem tam daval protože ty disky jsou s 9 tunky ( 11x18 myslim ) oni byly totiž vyhazané ve šrotě. byly na nich prasklé limce a ty jsem spravil (vyvařil s obou stran ) a opiskoval a nechal na nastřikat

Jo disky budou taky z 9ti tuny. jen musím počkat až se majitel vrátí z dovolené - jsem pořád nevěděl jestli jo nebo ne a on mi v mezičase odjel. :( Plánuji je o kousek zůžit. Jakou jsi tam dal duši?
to nevim nechal jsem to obut v pneuservise tak nevim co tam dali jen to bylo mastné 8) 8)

Uživatelský avatar
Rendy9999
Příspěvky: 1642
Registrován: stř črc 04, 2007 12:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezisek od rezise

#160 Nový příspěvek od Rendy9999 »

Narveš tam duše 10,5x16 ,každe jine se vyžvýkají ,pláště jsou bezdušové .použivam je a co jsem nakoupil 18tky tak nevydržely a jsou tam zase ty 16tky :)

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3939
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: Rezisek od rezise

#161 Nový příspěvek od rezis »

Rendy9999 píše:Narveš tam duše 10,5x16 ,každe jine se vyžvýkají ,pláště jsou bezdušové .použivam je a co jsem nakoupil 18tky tak nevydržely a jsou tam zase ty 16tky :)
No právě jsem řešil co tam narvat. Cokoli tam dáš tak bude přeložené a pojde to. Jedině jak říkáš menší. Nebo to zkusit bez duší. Jen to ten disk asi bude jiný :(
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Uživatelský avatar
Rendy9999
Příspěvky: 1642
Registrován: stř črc 04, 2007 12:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezisek od rezise

#162 Nový příspěvek od Rendy9999 »

Na disku z 9ti tuny bude 280 roztahlé ,měl jsem je a uvažoval jako ty o zužení disku ,koupil jsem gumy o šířce 320 a problem vyřešen .

Uživatelský avatar
Lukibos
Příspěvky: 733
Registrován: stř črc 11, 2007 10:51 am
Bydliště: Polanka nad Odrou

Re: Rezisek od rezise

#163 Nový příspěvek od Lukibos »

8) pěkně jsi pokročil,vypadá to dobře. Já mám BKT, má o trochu jiný vzorek tak snad nedopadnu stejně jako ty, teda pokud ho někdy zprovozním :smich:
O kolik se ti to prodlouží a budeš točit reduktory at zachováš výšku?

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3939
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: Rezisek od rezise

#164 Nový příspěvek od rezis »

Lukibos píše:8) pěkně jsi pokročil,vypadá to dobře. Já mám BKT, má o trochu jiný vzorek tak snad nedopadnu stejně jako ty, teda pokud ho někdy zprovozním :smich:
O kolik se ti to prodlouží a budeš točit reduktory at zachováš výšku?
Díky díky, doufám, že pokročíš a budem dva podobné koncepce a přitom každý svým stylem 8)
s reduktory už nepootočí aní svatý. Ony jsou to radiálky takže zvednou by se to moc nemělo - počítám max 2cm což bych časem srovnal jinýma gumama i na předku. Co mě děsí už teď je nestabilita v náklonu... ale to je asi tím, že bejby raději ve svahu ujede bohem než by se škoprtlo takže si musím zvykat. Až to tam bude tak dám rozměry :)
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Uživatelský avatar
frgal
Příspěvky: 577
Registrován: úte lis 20, 2007 11:47 pm
Bydliště: Valašsko - u Vsetína

Re: Rezisek od rezise

#165 Nový příspěvek od frgal »

Řeším podobný problém. Mám na 050ce BKT 10/75x15,3 a záběr v lese je mizerný. Pár lidí mě radí zvětšit zátěž, ale já si myslím že je to v širokém a tvrdém šípu. Tvar není o moc odlišný od Mitasek, proto uvažuju o stejné záměně, jen rozměr 260/16 abych se vlezl do rámu. Dost by mě zajímalo o kolik se ti zlepší záběr, dej pak vědět.

Odpovědět

Zpět na „Stavíme traktor domácí výroby“