Hampír 4x4

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10028
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hampír 4x4

#376 Nový příspěvek od Ondras83 »

sferos píše:
sferos píše:Ahoj, tie čapy sa dajú z ramena vylisovať, ja som kedysi dávno vylisoval čapy obrúsil doraz a čapy som nalisoval do trubky a zavaril. Náprava prežila najprv káru pri stavbe na dlhé drevo, potom prvú pevnú vlečku a teraz po prerobení je na vyklápačke, akurát som spevnil trubku U-čkom a dorobil brzdy. http://www.nasetraktory.eu/forum/downlo ... &mode=view
Zle som pozeral a nečítal som všetko. Ty máš náboje Š-100 a ja mam Š-1203, tiež aj pneumatiky. Tvoje sú kapánek slabšie. Vladimír má pravdu. Ale pri normálnom zaobchádzaní udržia tiež dosť.
Cisternička parádna 8) :)
i 100vka e da vylisovat 8)

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Hampír 4x4

#377 Nový příspěvek od Leo »

Všechno nejlepší k narozeninám, hlavně zdraví, zdraví, zdraví, štěstí, pohodu, a ať se Ti kolego daří co nejlépe. :dovca: :dovca: :dovca:
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
buzičák
Příspěvky: 548
Registrován: stř kvě 06, 2009 2:18 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hampír 4x4

#378 Nový příspěvek od buzičák »

Tak jsem tu dlouho nebyl a nic moc se u mě nezměnilo. Ale přeci se něco změnilo nová přítelkyně jiné auto, dovolená práce kolem dvou baráku a zahrad, k tomu chodit do práce a jezdit po montáží atd. Hampír je tedy pořád stejný jako předtím jenom stím rozdílem že má více práce než předtím a já taky. Ale něco nového přeci u mě je stal se ze mě konečně táta 4.6.2017 se nám narodil kluk a jmenuje se Jan a vážil 3,95 Kg mám s toho moc velkou radost

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9526
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Hampír 4x4

#379 Nový příspěvek od Atlan »

jeje on zije. Tak to gratulujem :)
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Hampír 4x4

#380 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...ode mě taky velká gratulace !!!

Odpovědět

Zpět na „Stavíme traktor domácí výroby“