Hampír 4x4

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10028
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hampír 4x4

#361 Nový příspěvek od Ondras83 »

nekur, uschne ti

Uživatelský avatar
buzičák
Příspěvky: 548
Registrován: stř kvě 06, 2009 2:18 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hampír 4x4

#362 Nový příspěvek od buzičák »

Ondras83 To nevadí že uschne stejně ho momentálně nepotřebuju když žádnou slečnu nemám a když kouřím už skoro 23 roků tak se s tím blbě přestává.
Tak v rámci rehabilitace se polehku něco dělá a kdo mi poví co to bude komponenty jsou takové to Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10028
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hampír 4x4

#363 Nový příspěvek od Ondras83 »

jj, presne tohle budu ted taky delat, komponenty tak mam, jen nejak nemam chut...jeste pockam, az se vic zazelena trava, mohla by ta susina od jisker z brusky chytnout

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Hampír 4x4

#364 Nový příspěvek od Leo »

Ahoj marode, tak ručička je už dobrá? Šetři ji, ještě ji dlouho budeš potřebovat.
Jakou budeš dávat nápravu na cisternu? Dívám se na to oko u oje, dej ho radši otáčivé, bude to dost těžké s vozíkem, aby ti to nezvedlo traktor na velkým hrbu. Nevadí, že traktor bude má otáčivý závěs, je lepší mít tam větší vůli do zlomů. Tak to děláme doma, každý vlečka měla otáčivý oko, a bylo to poznat ve velkých zlomech, kdy se kroutil závěs i oko. Závěsy na traktorech máme taky otočné.
Kolik toho vykouříš, že jsi se dal na pěstování tabáku? Měl jsem kolegu, který kouřil dvě krabičky denně, a jak se cigarety hodně zdražili, tak ho to odnaučilo kouřit. Prvně to zkusil naráz, ale absťák byl tak silný, že musel začít znovu kouřit, podruhé začal postupně snižovat počet cigaret, až přestal kouřit a neměl problémy.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4809
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Hampír 4x4

#365 Nový příspěvek od imaginaro »

taky znám jednoho co začal kouřit to elektronicky pero a dnes už ho cigára vůbec neberou a ani to elektronicky co má furt v kapse už ani vevytahuje.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10028
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hampír 4x4

#366 Nový příspěvek od Ondras83 »

muj tata prestal ze dne na den...ale dost pribral

Uživatelský avatar
buzičák
Příspěvky: 548
Registrován: stř kvě 06, 2009 2:18 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hampír 4x4

#367 Nový příspěvek od buzičák »

Čau Leo na ruku si dávám moc velký pozor ale doma si to dělám polehku a když začne pobolívat tak třeba tři hodiny odpočinu a pak zase něco po štrachám . Tak do nemocnice do ČB už jezdit nemusím jen když budu s tím mít nějaké komplikace a už mi povolili po domluvě s ortopedem od 8 září jít do práce mistr se domluvil s ředitelem že mě dá na stálo na paličák na cnc plasmu a plamen no prostě řekl že na dílně mu sem houby platný tak že půjdu tam že si přivezu materiál destou a na vindavání velkých kusu je tam jeřáb tak sem jim řek že to skusím tam konec koncům sem tam chodil na záskok a nebo když museli ject obě mašiny tak uvidím jak mě to tam bude bavit když sem zvyklí léta bít na dílně a jezdit po montážích .

Náprava na cisternu je samo robo náboje kol Škoda 100 s přední nápravy čepy nábojů ořezaná orovnané na soustruhu a přivařené na desky a pak na silnostěnej jeckl 45x45 aktuální stav je nyní viz foto :Obrázek Obrázek Obrázek

Leo díky za připomínky k tomu oku to oko je otáčivé to mě napadlo hned když nám prozatím jenom spodní závěs a ke všemu pevný a strejda mě říkal že když bude potřebovat že si přijede zapůjčit cisternu a na zetoru je spodní závěs taky na pevno ale ještě jednou dík za připomínky jistota je jistota tady by si to měl vidět na fotkách : Obrázek Obrázek

Chlapi a k tomu kouření jste hodný že se mě snažíte přesvědčit aby přestal kouřit no možná někdy přestanu už jsem jednou s tím přestal 2 měsíce sem nekouřil a pak na zábavě do mě šili ať si jednu zapálím a to byla velká chiba no co holt asi na to nemá přestat kouřit . Kouřím tak krabičku denně a tabák jsem zkusil pěstovat jen ta ze zvědavosti jestli to půjde vůbec kouřit a když mě to nebude šmakovat tak s pěstování tabáku končím a možná i s cigaretama vždyť nejlacinější cigarety stojí už 80 Kč a to už je palba.

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10028
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hampír 4x4

#368 Nový příspěvek od Ondras83 »

nemas vic fotek ty napravy? ja mam naboje z 1203jky, mam na to i kola a pneu, tak to chci pouzit (mam kola 195/65r15 at se to tolik nebori)

Uživatelský avatar
buzičák
Příspěvky: 548
Registrován: stř kvě 06, 2009 2:18 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hampír 4x4

#369 Nový příspěvek od buzičák »

Ondras83 Tak sem tě udělal nějaké fotky té nápravy ale nevím jestli na tom něco uvidíš a jestli tě to vůbec :friends: pomůže
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Ten čep té náboje je kté desce přivařen z venku jak je vidět na fotce a byli ta 4 díry tak tam jsem udělal děrové sváry a zabrousil a do té desky jsem ve středu udělal 20 mm díru a tam sem udělal taktéž pořádný svar ale to není vidět protože to je schované v tom jecklu bohužel když jsem dělal tu nápravu jsem za poměl dělat foto dokumentaci ale já se zkusím polepšit snad něco stoho pochopíš tovíš nejsem žádný spisovatel .
A stav k dnešnímu dni je takoví viz foto akorát už jsem to nedodělal protože mě chyběli šrouby , podložky a matky tak sem se na to vykašlal a šel domu a zítra v poledne o vycházkách se musím vypravit do Blatné na nákup .Obrázek

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10028
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hampír 4x4

#370 Nový příspěvek od Ondras83 »

jj dik :) tohle mi staci, chci to udelat nejak takhle taky...akorat jsem si to vcera vytaha vsechno ven a pak jsem mel nejaky bolesti do bricha a vecer jsem zvracel,, takze jsem vcera od 3 hodin neudelal nic, ale dneska je mi uz lip, tak na to asi vlitnu :)

Uživatelský avatar
sferos
Příspěvky: 1635
Registrován: stř říj 22, 2008 11:54 am
Bydliště: H.Srnie

Re: Hampír 4x4

#371 Nový příspěvek od sferos »

Ahoj, tie čapy sa dajú z ramena vylisovať, ja som kedysi dávno vylisoval čapy obrúsil doraz a čapy som nalisoval do trubky a zavaril. Náprava prežila najprv káru pri stavbe na dlhé drevo, potom prvú pevnú vlečku a teraz po prerobení je na vyklápačke, akurát som spevnil trubku U-čkom a dorobil brzdy. http://www.nasetraktory.eu/forum/downlo ... &mode=view

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10028
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hampír 4x4

#372 Nový příspěvek od Ondras83 »

jj, jdou vylisovat, dneska jsem na to koukal

ja jsem to na hulvata navaril do velkyho jeklu, vyztuzil plochacema a je hotovo :)

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Hampír 4x4

#373 Nový příspěvek od Vladimír2 »

Obrázek

...pěkná práce , příteli ! Nezapomeň udělat podpěru oje . Ta kola toho budou mít až nad hlavu . Docela mě vytáčelo , že pokaždé , když jsem chtěl odjet , bylo některé kolo prázdné . A tak jsem sehnal plná kola a je klid...

Uživatelský avatar
sferos
Příspěvky: 1635
Registrován: stř říj 22, 2008 11:54 am
Bydliště: H.Srnie

Re: Hampír 4x4

#374 Nový příspěvek od sferos »

sferos píše:Ahoj, tie čapy sa dajú z ramena vylisovať, ja som kedysi dávno vylisoval čapy obrúsil doraz a čapy som nalisoval do trubky a zavaril. Náprava prežila najprv káru pri stavbe na dlhé drevo, potom prvú pevnú vlečku a teraz po prerobení je na vyklápačke, akurát som spevnil trubku U-čkom a dorobil brzdy. http://www.nasetraktory.eu/forum/downlo ... &mode=view
Zle som pozeral a nečítal som všetko. Ty máš náboje Š-100 a ja mam Š-1203, tiež aj pneumatiky. Tvoje sú kapánek slabšie. Vladimír má pravdu. Ale pri normálnom zaobchádzaní udržia tiež dosť.
Cisternička parádna 8) :)

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10028
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hampír 4x4

#375 Nový příspěvek od Ondras83 »

tata dal na svou kubikovku 16tky z gaze, co jsme meli likvidovat a je to parada...ja mam zatim klasiku z oktavky (jedno unese asi 631kg) ale chci dat taky Cckovy pneu z dodavky...klasicky oktaviacky 15tky jsou naprd...obzvlast tyhle 14tky 8) (14tky se daji sehnat taky z dodavky :) )

Odpovědět

Zpět na „Stavíme traktor domácí výroby“