Bubin 4x4x4

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Bubin 4x4x4

#166 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...už kopeš brambory ..? Jaká je úroda na druhém břehu Moravy..?

gastly
Příspěvky: 1210
Registrován: úte úno 23, 2010 9:21 pm
Bydliště: Postoupky 76701 Krom

Re: Bubin 4x4x4

#167 Nový příspěvek od gastly »

Na zahradě mám ty na rychlou spotřebu, ty jsou v pohodě. Pěkný a je jich dost. Na uskladnění mám 2a v družstvě a tam se teprv uvidí.

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Bubin 4x4x4

#168 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...nějak to tu zanedbáváš . Chybí zpráva o výnosu všech komodit... :smich: Chci se zeptat ,máš relé žhavení , nebo mačkáš čudlík ..? Případně jak dlouho 1 ,2 , 3 , 4 ,5.... :smich:

gastly
Příspěvky: 1210
Registrován: úte úno 23, 2010 9:21 pm
Bydliště: Postoupky 76701 Krom

Re: Bubin 4x4x4

#169 Nový příspěvek od gastly »

Mám relé a žhaví to zhruba 5-8 sekund, jak kdy. nažhavím zastartuju, znova nažhavím a chytne.
Erteple nic moc -2a/ neceléch 5g. Ale už sou ve sklepě. Ti co to nestihli minulou nedělu 8.9 tak maj peška.Ajnšto slovy klasika chčije a chčije. V pondělí sem pomohl jezedákom se založením polního hnojiska a navezl jim zhruba dvě až tři tuny napůl shnilé vojtěšky. Zásoby do jara máme a na rok se uvidí. Pepa.

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Bubin 4x4x4

#170 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...tak co , podělané..? Děda říkával : " Ještě zabít čuníka a vypálit a je podělané...

gastly
Příspěvky: 1210
Registrován: úte úno 23, 2010 9:21 pm
Bydliště: Postoupky 76701 Krom

Re: Bubin 4x4x4

#171 Nový příspěvek od gastly »

Řepa roste, tento týden ju chcu schovat,tak příští možu poorat. Prasátko je v plánu na půlku prosinca. Jenom stym pálením nevím jak to dopadne. Pepa.

Uživatelský avatar
traktorfanda
Příspěvky: 1150
Registrován: čtv říj 30, 2008 6:10 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Bubin 4x4x4

#172 Nový příspěvek od traktorfanda »

Ahoj. Prosímtě netušíš jestli vana na motoru 1,6d plechová pasuje na 1,8d místo hliníkové. Já mám 1,8d hliník a potřebuju ji snížit,ale stou plechovou by to bylo jednoduší. Samozřejmě otázka je jestli ji seženu.

Uživatelský avatar
traktorfanda
Příspěvky: 1150
Registrován: čtv říj 30, 2008 6:10 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Bubin 4x4x4

#173 Nový příspěvek od traktorfanda »

Měla by pasovat. Fyzicky sem to nezkoušel. Zkus vrakáč v Třebeticích. Z Huléna na Holešov první dědina a těsně před ceduló do leva. Ceny v poho a domluva dobrá. Pepa.

Těď čtu znova. Jestli montuješ motor 1,8 D tak ty maj plechový vany normálně.



No Já mám 1,8D z hliníkovou vanou :-/ Ve středu obědu ty vrakáče a uvidím jestli na něco narazím.Pak dám vědět

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Bubin 4x4x4

#174 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...vidím , že občas nakoukneš . Co nového na druhém břehu Moravy..?

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Bubin 4x4x4

#175 Nový příspěvek od Vladimír2 »

Vladimír2 píše:...vidím , že občas nakoukneš . Co nového na druhém břehu Moravy..?
...pořád nic..?

gastly
Příspěvky: 1210
Registrován: úte úno 23, 2010 9:21 pm
Bydliště: Postoupky 76701 Krom

Re: Bubin 4x4x4

#176 Nový příspěvek od gastly »

Drobátko nestíhám. A musím odvolat hlášku o Bubinovi, jako o nepřevrátitelné cihle na plocho. Tahal sem kamarádovi dřevo z rybníku ( vývrat). Asi tak po patnástý couvám hore na hráz (obě uzávěrky, jinak sem se nehl) je to tak 40 stupńů navrch - jediný místo,kama se tam dá dojet a najednou utíkám, ohlídnu se a utíkám ještě rychlej. Bubin to vzal o 270 stupňů takovým fofrem, že se ani moc nepomlátil. Řekl sem kouzelnou formulku ( kurva ) mockrát. Ve dvou sme ho hodili na kola, nasadil sem baterku, dotahali sme to a jelo se dom. Mám lehce pomuchlaný nádrže ( každá z jiné strany) a vytrženou spínačku.Zdá se ,že je posvařované dobře, jiný bebino sem nenašel. Nejvíc mě překvapilo, že chladič s ventilátorem (na tu stranu lehnul) volant, sedačka a komínek na olejové nádrži, jsou netknutý. Fotit bylo čím, ale napadlo mě to až večer doma. Shrnuto- Pepíček má z prdele kliku. Do sena snad dodělám čelák. Pepa.

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Bubin 4x4x4

#177 Nový příspěvek od Vladimír2 »

gastly píše:...shrnuto- Pepíček má z prdele kliku...
...jo , jo , tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu , až se jde pro pivo...

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Bubin 4x4x4

#178 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...jak je na druhém břehu Moravy..? Jsou všechny komodity nutné pro přežití zimy pod střechou..?

Uživatelský avatar
DIFER
Příspěvky: 419
Registrován: ned říj 02, 2011 10:44 pm
Bydliště: SIN CITY

Re: Bubin 4x4x4

#179 Nový příspěvek od DIFER »

gastly píše:Drobátko nestíhám. A musím odvolat hlášku o Bubinovi, jako o nepřevrátitelné cihle na plocho. Tahal sem kamarádovi dřevo z rybníku ( vývrat). Asi tak po patnástý couvám hore na hráz (obě uzávěrky, jinak sem se nehl) je to tak 40 stupńů navrch - jediný místo,kama se tam dá dojet a najednou utíkám, ohlídnu se a utíkám ještě rychlej. Bubin to vzal o 270 stupňů takovým fofrem, že se ani moc nepomlátil. Řekl sem kouzelnou formulku ( kurva ) mockrát. Ve dvou sme ho hodili na kola, nasadil sem baterku, dotahali sme to a jelo se dom. Mám lehce pomuchlaný nádrže ( každá z jiné strany) a vytrženou spínačku.Zdá se ,že je posvařované dobře, jiný bebino sem nenašel. Nejvíc mě překvapilo, že chladič s ventilátorem (na tu stranu lehnul) volant, sedačka a komínek na olejové nádrži, jsou netknutý. Fotit bylo čím, ale napadlo mě to až večer doma. Shrnuto- Pepíček má z prdele kliku. Do sena snad dodělám čelák. Pepa.
Ja vim že to zni lacině ale pokut to jsou jenom "plechy" i když to ku.... nasere jak sviňa tak se to pořad da=už sem se taky kutalel.
KDE KOLA KONČÍ KOLOPÁSY ZAČINAJÍ

gastly
Příspěvky: 1210
Registrován: úte úno 23, 2010 9:21 pm
Bydliště: Postoupky 76701 Krom

Re: Bubin 4x4x4

#180 Nový příspěvek od gastly »

Zdravím a pozdravuju na druhým břehu Moravy.
Sena je dost. Erteplí taky,ze 2a na družstevní záhumence mám (Babička) 19 pytlíkú. Švagr ve vedlejším dvouřádku 28. Letos vyhrál. Odrúdy nevím. Oboje nová sadba. babča žlutý, švagr červený.Řepa je pěkná a ještě měsíc poroste.Koníci šlapou, Prasátka na omaštění ertepliček sou obědnaný. Zatím spokojenost. Ale potřebuju dostat Skřetovo Erečko z garáže.Ať se može nastěhovat bubin.
Difer, Bubinovi se nestalo skoro nic. Mě už rameno taky skoro nebolí (sem tam při blbým pohybu). Tak mám veselou historku z natáčení. Jo a čelní kosa šššššššššuuuuuuuuustí. Na futro fantastická věc. Pepa.

Odpovědět

Zpět na „Stavíme traktor domácí výroby“