Cucík

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
slonakant
Příspěvky: 52
Registrován: ned kvě 05, 2019 5:26 pm
Bydliště: Nechanice

Cucík

#1 Nový příspěvek od slonakant »

Ahoj, konečně jsem začal pracovat na svém traktůrku a tak jsem se rozhodl ho přidat sem na forum.

Motor je 1203 s nefunkční pumpou takže tam mám zatím danou elektrickou, ale protože když jne k baterii připojená pořád tak cucá moc. Musím tedy vžy za jízdy dávkovat. Puvodně bylo v plánu dát tam motor opel astra 1.9 tdi, ale když se vyndal motor tak jsme to pak nějak přehodnotili a frátili tento.

První převodovka je taktéž 1203 a druhá je aro m461 spojení mezi nimi je řetězové ale jelikož křupl držák tak řetěz není naplý a dělá strašné zvuky. Na druhé převodovce musím zařadit tak že musím povolit takové to víčko jak je pod ním ta pružinka :D nahodit kvalt zadělat a mužu jezdit.

z čeho je náprava nevím

sedačku bych tam chtěl dát z auta ele je moc vysoko takže to musím nějak vyřešit

hydrauliku bouhužel nemá :( , ale pokuď to doppadne tak by mohla být z popelářského auta


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


původně vypadal takto

Obrázek

Obrázek

slonakant
Příspěvky: 52
Registrován: ned kvě 05, 2019 5:26 pm
Bydliště: Nechanice

Re: Cucík

#2 Nový příspěvek od slonakant »

tak hydrauliku z toho preparovat tedy nebudu je to strašně složité to z toho dostat možná hadice, a jednu velkou pístníci ale ta se na hydrauliku na traktor nehodí, ale mám dost světel za který jsem rád

slonakant
Příspěvky: 52
Registrován: ned kvě 05, 2019 5:26 pm
Bydliště: Nechanice

Re: Cucík

#3 Nový příspěvek od slonakant »

Takže teď je bohužel rozbitý řetěz, respektíve se urvalo od převodovky ozubené kole které hnalo řetězem sruhou převodovku. Bohužel se to bude muset udělat úplně jinak protože se to celé ohlo, ale stejně to nebylo moc dobře řešené takže se to aspoň udělá lépe. Zatím budu muset dát do kupi frézu abych mohl jezdit pro dřevo.

Odpovědět

Zpět na „Stavíme traktor domácí výroby“