Traktor M25

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Traktor M25

#271 Nový příspěvek od oco13 »

Samozrejme, že aj moj tak vie chodiť , ale na stk sa prišroubuje kus plechu na blokovanie 3 a 4 qvaltu. Je tam pomerne dosť úlav , pri nižšej max. rychlosti a ak dáš vyššiu tak aj tak len 25. Viac to chodiť nesmie. Také info mi dali na tunajšej stk.
Trojku a štvorku som skutočne aj zaradil raz v živote, keď som skúšal maximalku :pistol: Už som to tu písal šírka 105 a výška 150cm to nie je na žiadne velké bláznenie.

Uživatelský avatar
Tom-Tom
Příspěvky: 286
Registrován: úte led 24, 2012 4:08 pm
Bydliště: Čadca

Re: Traktor M25

#272 Nový příspěvek od Tom-Tom »

To s tou maximálnou rýchlosťou do 25km/hod je ale všade. Je to tak napísané v manuáloch na prípravu na STK. Tak budem musieť aj ja vyriešiť tento problém, ale všetko poporiadku...Teraz mi treba ešte elektrikára čo by mi pomohol pospájať tie moje experimenty.

Uživatelský avatar
harijaro
Příspěvky: 3448
Registrován: ned pro 26, 2010 11:16 am
Bydliště: Štiavnik

Re: Traktor M25

#273 Nový příspěvek od harijaro »

To väcšina domácich klonov. Ale na stk by si to mal napreparovať tak aby to nešlo viac ako tých 25km/h🤣👍

Uživatelský avatar
Tom-Tom
Příspěvky: 286
Registrován: úte led 24, 2012 4:08 pm
Bydliště: Čadca

Re: Traktor M25

#274 Nový příspěvek od Tom-Tom »

Čaute páni, tak po dlhšej odmlke som sa pustil do prác. Začal som orbou a prípravou na výsadbu cesnaku. Čas mi vyšiel. Pôda bola trochu vlhká ale zase nie moc.

https://www.youtube.com/watch?v=XLdKfUnQrUg

Toto je tohtoročná úroda cesnaku:
Obrázek v tejto dobe už usušený a pripravený na predaj.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14515
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Traktor M25

#275 Nový příspěvek od DanculSK »

:friends:
Akú máš sortu?
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Tom-Tom
Příspěvky: 286
Registrován: úte led 24, 2012 4:08 pm
Bydliště: Čadca

Re: Traktor M25

#276 Nový příspěvek od Tom-Tom »

Čau je to taká domáca sorta čo sme dostali od svokra keď sme s tým začínali asi pred 10- timi rokmi. Ale je osvedčená už časom trochu sdegradovala lebo na začiatku mala iba 4-5 strúčikov takých veľkých a teraz sa nájdu kľudne aj 5-6 ale píše ako hrom! Hlavné je že mi vydrží kľudne do 7-8 mesiaca bez straty objemu (nezoschne sa) a chuti, a to ho máme doma v pivnici na byte. Tento rok sme mali nasadených cca 3000 hlavičiek. Bola to otročina hlavne zasadiť lebo sme boli od 1.11. do 23.11. s Covidom doma a potom už bolo počasie také ako bolo! Stále len pršalo ale dali sme to...a ľudia sú na ten môj cesnak naučený lebo tento rok som sa dostal aj k sorte od iného pestovateľa ale ten nik nechcel... :-/

grestiakl
Příspěvky: 37
Registrován: čtv dub 29, 2010 1:24 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Traktor M25

#277 Nový příspěvek od grestiakl »

Ursus 73 píše: sob čer 14, 2014 8:29 pm Prepáč, ja som ti na to zabudol...dnes bolo dosť práce, ešte aj dážď nás vyhnal.. :'( ak sa bude dať, zajtra nafotím, nemám to doma.....
Tom-Tom píše:Nazdra chlapi, :friends: chcel by som vás poprosiť o fotku na zapojenie hlavného brzdového valca na Muiltkáre.Potreboval by som toho čo má všetky 4 vývody na vrchnej strane.Vopred ďakujem za pomoc
Pozdravujem potreboval by som tiez vidieť zapojenie toho brzdoveho valca. ďakujem

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3096
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Traktor M25

#278 Nový příspěvek od Ursus 73 »

Nech sa páči.... hádam nevadí, že to vložím sem:
Obrázek Obrázek
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Odpovědět

Zpět na „Stavíme traktor domácí výroby“