Ondras83 - traktor

4x4, 6x6 apod

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#721 Nový příspěvek od Ondras83 »

nikde neni zadnej problem, vsechno funguje, jak ma :) diferak jsem teda rozebranej nemel, ale pred montovanim jsem to zkousel a ted na traktoru mi to nedalo a taky jsem to zkousel (cistil jsem blatniky od nabalenyho blata a tak jsem to mel zvedly a pri tom jsem to zkousel

je i mozny, ze je to dobre vyvazeny, protoze na jedny strane mam benzinovou nadrz s baterkou a naproti tomu mam olejovou nadrz s 12l oleje, sedim uprostred presne nad napravou...nevim, ale jak to ted funguje, tak mi to vyhovuje :)

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#722 Nový příspěvek od Ondras83 »

pitrsss píše:ondro to bude rukama hold jses dobrej traktorista :-)
to si nemyslim :)

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#723 Nový příspěvek od Ondras83 »

tak boban dostal novej reduktorovej starter Magneton :) zadna cina :)

tak jsem vcera startoval uz jen pro ten zvuk :D

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#724 Nový příspěvek od Ondras83 »

omlouvam se za video....


inspirace u Antonyho30011 a Dabaki :)

Uživatelský avatar
pitrsss
Příspěvky: 634
Registrován: pon říj 19, 2009 7:39 pm
Bydliště: klášterec n o

Re: Ondras83 - traktor

#725 Nový příspěvek od pitrsss »

Ondro kolik na těch vidlích tak zvedneš?

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#726 Nový příspěvek od Ondras83 »

to jsem jeste poradne nezkousel, ale kdyz si vlezu s brachou za uplnej konec palety, tak nas to zvedne v pohode...to je necelejch 200kg

paletu cihel, celementu atd. to nezvedne, ale zkousel jsem tu michacku, zkousel jsem na tom s brachou skakat a zatim to zvedlo a drzelo, tak uvidime

ja to mam spis na takovou pomoc pro sebe i na maly veci, protoze, navzdory veku, jsem trosku chromej na zada a jak to prezenu, tak se nehejbu, takze to mam pro sebe, abych si treba nektery veci prizvednu a nemusel vsechno odtahat ze zeme...az bude lip, tak chci jet treba prerovnat obrubniky na parcelu, co jsem privezl se suti, tak ty chci nabrat a previst na jinou hromadku...kdyz hodne zaberu, tak je zvednu a mozna bych je i prenesl, ale mam jich tam 5 a minule jsem to potreboval trosku posunou, tak jsem posunul 3 a pak jsem se na traktor jen chodil divat...

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#727 Nový příspěvek od Ondras83 »

no a jeste jsem asi trosku podcenil tu tyc, co tam mam a otaci se mi na nich ty vidle...je to prumer 25mm, myslel jsem, ze to na tom pulmetru, co je to pridelany nic neudela a ono to docela pruzi, tak uvidime...vetsi jsem nemel a ani jsem nemel moznost vrtat vetsi diry

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#728 Nový příspěvek od Ondras83 »

tak jsem testoval paletak a uzvedlo to tatovou sklopku plnou travy - 2 lidi jsme ji nezvedli ani za boha, to mi staci, kdyz jsem to zvedal, tak se me predek traktoru citelne odlhecil

delam na sklopce, fotky nemam, ale uz jsem asi tak za pulkou - ram vleku komplet hotov, korba ma dno a ve stredu budou sajtny, plech na cela mam, jen budu potrebovat dokoupit nejaky zelezo na vyztuzeni sajten (plech 3mm, ram bude z jeklu asi 10x20mm)

fotky bohuzel nemam, nejak ted nefotim

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#729 Nový příspěvek od Ondras83 »

http://img4.rajce.idnes.cz/d0404/10/109 ... .jpg?ver=0

160x100x50cm
naprava mechanicky brzdena, kola 195/70r15C

zatim dobry, jen se mi nelibej vzhledove ty vylezly naboje a celkove je rozchod kol sirsi, jak na traktoru

Uživatelský avatar
workoholik
Příspěvky: 800
Registrován: pát pro 20, 2013 3:05 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Ondras83 - traktor

#730 Nový příspěvek od workoholik »

Ahoj, širšie kolesá na vlečke od traktora, nie sú na závadu. Ja teraz robím vlečku a tiež bude širšia od traktora. Predtým som mal užšiu a v hore som ju naloženú skoro prevrátil. Takže 8)

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#731 Nový příspěvek od Ondras83 »

ja vidim spis problem v tom, ze v blate si to kolo musi proriznout svoji kolej, kdyz je stejna jako traktor, tak jede v koleji za traktorem a jde to lehceji :)

jinak vcera jsem sehnal motor 1500 :potlesk: casem bych ho chtel zkusit nastartovat a zmerit tlaky, kdyz bude vsechno OK, nejspis bych ho mohl napasovat do traktoru :)

Uživatelský avatar
workoholik
Příspěvky: 800
Registrován: pát pro 20, 2013 3:05 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Ondras83 - traktor

#732 Nový příspěvek od workoholik »

Ondras83 píše:ja vidim spis problem v tom, ze v blate si to kolo musi proriznout svoji kolej, kdyz je stejna jako traktor, tak jede v koleji za traktorem a jde to lehceji :)

jinak vcera jsem sehnal motor 1500 :potlesk: casem bych ho chtel zkusit nastartovat a zmerit tlaky, kdyz bude vsechno OK, nejspis bych ho mohl napasovat do traktoru :)
Daj tam naftu a vykašli sa na benzín, prestaneš riešiť spotrebu, mal som taký motor v traktore a teraz mám 1,5D. Nedá sa to porovnať. 1500 predaj hasičom a budeš mať na diesla. :)

Uživatelský avatar
pitrsss
Příspěvky: 634
Registrován: pon říj 19, 2009 7:39 pm
Bydliště: klášterec n o

Re: Ondras83 - traktor

#733 Nový příspěvek od pitrsss »

prestanes resit spotrebu a zacnes resit zimni starty :-)

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#734 Nový příspěvek od Ondras83 »

ja neresim spotrebu :) ja resim to, abych se se srackach nekde nezahrabal, to jsem myslel, ze jede lehceji

disla nechci, co ja najezdim, tak se mi to spis zacne sypat, nez abych usetril

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#735 Nový příspěvek od Ondras83 »

http://www.martin-urban.com/img/technik ... big/02.jpg

panove, nevite, kolik se vejde na takovouhle tatru tun hliny? ...

kamos mi rikal, ze navazel ted kolem baraku a 815tka mu tam vozila 8tun, coz si myslim, ze ta tatra uveze 12 tun ne?

tatuv znamej ma autodopravu a chce za tatru pekny hliny 1500,-, tak me zajima, kolik toho na ty tatre vubec bude (protoze v jedny firme prodavaji tunu pekny za 130kc, ale je tam zas doprava cca 50km tam a zpatky - 2x25km - tak bych si rad porovnaval naklady na jednu tatru)

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x4“