Ondras83 - traktor

4x4, 6x6 apod

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10022
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#346 Nový příspěvek od Ondras83 »

:D jak kdy ;-)

Uživatelský avatar
Libor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř črc 04, 2007 8:45 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#347 Nový příspěvek od Libor »

Ahoj,
Ondro,záleží zda-li to budeš chtít mít nejprve na práci v tomto stavu a nebo to chtít vymazlit do barviček. A to se z toho asi picneš,než ti pomůže :D Také se toho děsím :vysmech:
Hele ,držím ti palce......já na stroječek také dlouho nesáhl :'( a ještě nesáhnu. Zimní sklizeň ovoce,počátek školního roku,......... však to znáš.
Počítám,že do vánoc máš hotovo 8)

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10022
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#348 Nový příspěvek od Ondras83 »

myslim, ze nebudu...uz jsem na to zase dlouho nesahnul a kapotu jsem tak zkur***, ze jsem musel sehnat jinou...poslednich par vikendu a budoucich par ma uplne mimo, ale za tejden bych mel mit volnou dilnu na 7 dni,, tak bych s tim mohl pohnout :)

v podstate mi staci uz jen par veci, do poradnyho fungovani...dodelat hydrauliku, palubku, kapoty a zadni tzb, ale bez nej se da jezdit taky, spis chci vyresit tu hydrauliku kvuli sklapecce

no a barvy chci taky, ne snad ani kvuli vzhledu (ikdyz taky) ale spis kvuli tomu, ze to ted stoji venku a vsude to rezne a chyta lisku, takze barvy vicemene hlavne kvuli funkcnosti...a rozebrat to stejne musim - agregat a prevodovky ven - protoze potrebuju pretesnit motor, prvni prevodovku, ve druhy jsem znicil jedno gufero (kdyz jsem je menil, pretesnoval a vyndaval pojistku razeni) a dalsi jsem nemel, takze je tam musim jeste prehodit a vsude vymenit oleje...

jak to bude v dilne, zacnu asi delat pristrojovou desku, kterou jsem si vymyslel tak slozitou a clenitou, ze se mi do toho ani moc nechce :vysmech: :pohlavek:

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10022
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#349 Nový příspěvek od Ondras83 »

nezmeril by mi nekdo sirku kapoty z Z7011 nebo 7211? :)

Uživatelský avatar
Zetor
Příspěvky: 1448
Registrován: ned zář 16, 2007 7:53 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Ondras83 - traktor

#350 Nový příspěvek od Zetor »

Šířka je 50 cm :)
Zetor that's life...
Malotraktor 4x2 domácí výroby - zatím ve vývoji
Vilém :-)

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10022
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#351 Nový příspěvek od Ondras83 »

no...ja jsem puvodne delal kapotu na 40cm, tak jeste uvidim...mam totiz moznost mit kapotu ze 70tky, tak jestli ji tam mam dat nebo udelat svou?...uvidime :)

Uživatelský avatar
jitro24
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 09, 2013 8:49 pm
Bydliště: olomouc

Re: Ondras83 - traktor

#352 Nový příspěvek od jitro24 »

Ondras83 píše:zmena...pro momentalni pouziti traktoru pouziju maly cerpadlo, aby to zmaklo zadni TZB a vyklapeni vleku (zbc 12, 10 nebo NŠ10) ....akorat nemate nekdo zkusenost, jak co maka? terablick psal, ze ns10 je nejhorsi volba, ale mam dve, tak bych ho chtel pouzit, tata ma zbc 12, to funguje normalne, ma jeste jedno, ale nevim jestli me ho necha na muj traktor a se zbc 10 nemam zadnou zkusenost...

postupne poshanim komponenty na ten nakladac a budu to kompletovat dohromady, nema totiz cenu udelat cerpadlo na neco, co potom treba ani nesezenu (treba cerpadlo na metrovy pisty, kdyz pak budu potrebovat treba jen 50cm a potom to bude chodit hrozne rychle nebo trhane)...
Čau a to čerpadlo NŠ10 neprodáš?

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10022
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#353 Nový příspěvek od Ondras83 »

zatim ne...pockej si, mam tady strasne veci, ktery po stavbe asi rozprodam, tak uvidime :)

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10022
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#354 Nový příspěvek od Ondras83 »

kapota hotova, uz se kituje :) dal je hotova palubka tak na 70%, jeste potrebuju dodelat boky, je tam pod budikama velka dira, tak to nevim, jak to bude dlouho trvat a co to da prace, ale hlavni palubka je hotova :) naohybana z jednoho kusu 1 plechu :)

fotky dodam, az budu mit cas a budu to mit tak nejak hotovy :)

no a az tohle zvladnu, vrhnu se na masku...to bude asi orisek, ale doufam, ze to nejak pujde :) :)

mam z toho radost, ikdyz se trosku bojim vysledku, ale uz se to zacina rysovat :)

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10022
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#355 Nový příspěvek od Ondras83 »

tak jsem dneska nic neudelal, jen jsem sehnal svetla a kit...zejtra jdu na ryby (kdyz ne, tak zapadnu do dilny) a tak snad ve stredu, ctvrtek...proste, do konce tejdne musim mit kapoty hotovy, protoze to je na COcko a to musim dodelat ted, pak uz se na to nedostanu (bude obsazena dilna) a v zime se na COcko venku nedostanu vubec...

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10022
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#356 Nový příspěvek od Ondras83 »

tak koncim

dneska jsem si v praci pekne pochroumal ruku, takze uz do konce tydne asi nic nedodelam

Uživatelský avatar
Mikro
Příspěvky: 2318
Registrován: stř črc 04, 2007 11:36 am
Bydliště: Dětmarovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#357 Nový příspěvek od Mikro »

Tak se nám pochlub, co se ti povedlo :smich:

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10022
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#358 Nový příspěvek od Ondras83 »

delal jsem lozisko na oktavce (na svy :pistol: ) no a na levy ruce jsem si pri povolovani sroubu strhnul cely brisko na prstu a odrazil si nehet...proste prst na kasi z obou stran :co?: jsem kokot no :321: :hm:

Uživatelský avatar
BohousSPE
Příspěvky: 1645
Registrován: úte kvě 22, 2012 2:14 pm
Bydliště: Domažlicko

Re: Ondras83 - traktor

#359 Nový příspěvek od BohousSPE »

Ajajaj :shock: Tak ať se Ti to brzo zahojí a můžeš zase pokračovat....to je totiž ten nejlepší lék :friends:

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10022
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondras83 - traktor

#360 Nový příspěvek od Ondras83 »

zkusil jsem delat masku, ale nejde to...bohuzel, neudrzim ani vrtacku, natoz flexu :vztek:

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x4“