DRAKOUS-CRYSTAL junior

Moderátoři: rezis, zdeněk 1

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: DRAKOUS-CRYSTAL junior

#1801 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...malý dotaz . Dával jsi ty magney dva , nebo Ti cyklokomp dovolil nastavení dráhy v celku ? A obvod jsi počítal , nebo měřil - ryska na kole - ryska na zemi ?

Uživatelský avatar
kopr
Příspěvky: 2441
Registrován: sob srp 18, 2007 2:04 pm
Bydliště: Velké Výkleky

Re: DRAKOUS-CRYSTAL junior

#1802 Nový příspěvek od kopr »

Sehnal jsem počítadlo, kde šel zadat celkový obvod pneumatiky. Magnet byl jen jeden. A obvod jsem počítal z poloměru, který jsem měřil od země ke středu nápravy. V místě, kde je smáčknutá pneumatika. Nezatížená pneu docela kecá. A když jsem dělal sekačku. Obvod jsem měřil na rysky a vyšlo to skoro stejně.

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: DRAKOUS-CRYSTAL junior

#1803 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...a neříkej , že nic neděláš !!!! :friends:

Uživatelský avatar
kopr
Příspěvky: 2441
Registrován: sob srp 18, 2007 2:04 pm
Bydliště: Velké Výkleky

Re: DRAKOUS-CRYSTAL junior

#1804 Nový příspěvek od kopr »

Ale dělám neboj :friends: . Třeba brzo dojde i na obrázky. Zatím není moc k vidění :-/

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: DRAKOUS-CRYSTAL junior

#1805 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...tak abych si na ty obrázky nemusel postavit betonovou čekárnu ! :smich:

Uživatelský avatar
kopr
Příspěvky: 2441
Registrován: sob srp 18, 2007 2:04 pm
Bydliště: Velké Výkleky

Re: DRAKOUS-CRYSTAL junior

#1806 Nový příspěvek od kopr »

Ale nech si tyhle řeči. Ještě nás tady musíš řadu let učit jak na to :friends:
Jinak traktor je stále pojízdnej. Na to že je leden to není úplně ideální. Nechci to rozebrat dokud nebude vše připraveno. Teď jde o to, abych nesázel brambory v listopadu. :D Taky je ve hře řešení to rozebrat až nasadím brambory. No uvidíme. Hlavně že se pracuje v dílně a ne na maltě ;-) To mě ovšem taky čeká na několik let ještě. :-/

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: DRAKOUS-CRYSTAL junior

#1807 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...máš , prosím Tě , nějaký jízdní řád na akce letošního roku ? Nemůžu se dočkat , až opět uvidím známé tváře naživo . Tu na fóru už se toho moc nedovíš a na agroportálu toho taky moc nedohledáš . :friends:

Uživatelský avatar
kopr
Příspěvky: 2441
Registrován: sob srp 18, 2007 2:04 pm
Bydliště: Velké Výkleky

Re: DRAKOUS-CRYSTAL junior

#1808 Nový příspěvek od kopr »

Můj kalendář je zatím prázdný. O žádných akcích zatím nevím. Většinou po tom začínám číhat kolem března. Koukám taky už vyhlížíš jaro viď :D :friends:

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: DRAKOUS-CRYSTAL junior

#1809 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...jak je to v té písničce ...my čekali jaro a zatím přišel mráz ... Mě z toho počasí jebne . Potřebuji zajet do kolchozu , abych otestoval nastavení cyklokompu . Je tam testovací 200m dlouhý úsek se značkamí a buď prší , nebo je to zapadané sněhem . Teď mrzne , tak snad to vyjde ....

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10030
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: DRAKOUS-CRYSTAL junior

#1810 Nový příspěvek od Ondras83 »

kde chlapi vubec shanite ty info? o traktoriadach kolem se vzdy dozvidam az kdyz je po nich a vidim sestrih na youtube, ale co kde najdu (forum, fb), tak to jsou vsechno druhy konce republiky... a pritom bych rad zkusil i spanilku jinde, nez jen v bydzove...

Uživatelský avatar
kopr
Příspěvky: 2441
Registrován: sob srp 18, 2007 2:04 pm
Bydliště: Velké Výkleky

Re: DRAKOUS-CRYSTAL junior

#1811 Nový příspěvek od kopr »

Kde se dá. Vždycky jsem vyrazil do Bydžova tam okouknul plakáty. No a pořád se to nabalovalo. Něco na fb. Hodně tady ve srazech nebo agroportal. Je toho, že můžeš být každý týden někde a hodně se to i kříží ale je to celá ČR. Ondro tady u nás kolem toho Bydžova moc není. Bydžov klasika. Lipec je stálice, kde se jezdí každý rok. Přelovice nevím jestli budou. Loni jsem byl kouknout na Rosickou brázdu. Losiná ale to už je malinko z ruky. Ve finále je jedno jestli jedeš 20 minut do Bydžova nebo do Losiný dvě hodiny. Skočíš na dálnici sjedeš z dálnice a jsi tam😀. Podívej na Jirku Nekolu nebo kluky ze Skřípova. Těm už je pomalu i republika malá 😀. Ty máš vyhodu že jsi ve středu republiky a všude to máš relativně kousek :D

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10030
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: DRAKOUS-CRYSTAL junior

#1812 Nový příspěvek od Ondras83 »

v lipci jsem byl jednou, kdyz mi bylo tak 22, to uz je pres 12 let :D tu rosickou brazdu jsem chtel videt, ale nevedel jsem ten termin, bydzov mam par km, tak to tak beru...ono na tom mym pracantovi uz asi neni uplne co koukat, je to prakticky na celolak, ale svest nekde bych se jeste chtel :)

kdyby jsi o necem vedel, napis, mozna na sebe mame i tel ne? :D

Uživatelský avatar
kopr
Příspěvky: 2441
Registrován: sob srp 18, 2007 2:04 pm
Bydliště: Velké Výkleky

Re: DRAKOUS-CRYSTAL junior

#1813 Nový příspěvek od kopr »

S tím celolakem jsme na tom stejně proto se chystá go. :D Kdyžtak dám znamení ale většinou to jsou rychlé akce. :ano:. Když ti někdo zavolá ve čtvrtek, že se v sobotu jede. :D

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10030
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: DRAKOUS-CRYSTAL junior

#1814 Nový příspěvek od Ondras83 »

Rychlo akce nevadí, buď to půjde nebo nepůjde

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x2“