John Deere powered by Suzuki

Moderátoři: rezis, zdeněk 1

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: John Deere powered by Suzuki

#301 Nový příspěvek od oco13 »

Držím palce , je vidieť ,že na vychode sa ešte chce zaoberať pôdou. Tu sme orali dvaja a susedi sa pristavovali či málo zarobím. Doslova mi kamarát povedal "preboha nestrapňuj sa tu a daj tam trávu ako my všetci". :-/

Uživatelský avatar
feki
Příspěvky: 2802
Registrován: sob črc 10, 2010 8:35 pm
Bydliště: Košice

Re: John Deere powered by Suzuki

#302 Nový příspěvek od feki »

klobuk dole pred dielom co si vytvoril 8)

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: John Deere powered by Suzuki

#303 Nový příspěvek od Terablick »

Člověk se nestačí divit :) Tenhle projekt sleduju od začátku, ale i když byl už od počátku ambiciozní, nikdy by mě nenapadlo kam až to dotáhneš :) Nádhera 8) A moc se mi líbí některé detaily konstrukce, různé neobvyklé vychytávky a samozřejmě i moderní vymoženosti, jako kamerky s monitorem :) O kapotáži ani nemluvě :potlesk:
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
mavexx
Příspěvky: 119
Registrován: úte pro 28, 2010 8:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: John Deere powered by Suzuki

#304 Nový příspěvek od mavexx »

Ďakujem všetkym za chvalu. Ale fotky tu davam nie len preto pochvaliť sa , ale aby aj iny čo to okopyrovali a vylepšili. Veď toto forum je o tom. Terablik, mať teba poblizku, hydraulika je moja smrť. Včera som skončil s oranim pre tento rok. Padla 50 zahrada... za 4 a pol dňa bez poruchy. aspon niečo sa vracia z tych penazí čo som do neho vrazil.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: John Deere powered by Suzuki

#305 Nový příspěvek od oco13 »

Môžem len ticho závidieť - hlavne ten počet záhrad. Ale zato tu dolu na juhu už v troch domoch na jednej dedine sú TENISOVÉ KURTY . :pistol: :pistol: A Podhájska to už ani nehovorím , všetky záhrady okolo termálu sú zabetonované a prerobené na parkoviská pre turistov. :vztek: :vztek: :vztek:

sim111
Příspěvky: 473
Registrován: pát dub 03, 2015 1:42 pm
Bydliště: Trnava

Re: John Deere powered by Suzuki

#306 Nový příspěvek od sim111 »

Parádny stroj 8) my sme tiež chodili včera orať po záhradách zo Zetorom 5245 a orali sme záhrady aj menšie ako 1 ár to je už trochu malé ale dalo sa :)
oco13 tak Vás na juhu pokazil turizmus? Ide to dole vodou...

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: John Deere powered by Suzuki

#307 Nový příspěvek od oco13 »

Sim111 : turizmus len jednu dve dedinky, ovela viac škody tu napáchali automobilky. :vztek: Dávajú robotu ,ale zároveň človeka vycucnú až na kosť. Vidím to na sebe chodím z roboty jak zbitý pes a za pol roka som na traktore urobil to čo volakedy za týždeň.Shr už asi v dedine nie je ani jeden. Je len mlyn ,a tí to robia na ovela vyššej úrovni. :shock:

Uživatelský avatar
Veteranista!
Příspěvky: 2416
Registrován: stř led 16, 2008 7:26 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: John Deere powered by Suzuki

#308 Nový příspěvek od Veteranista! »

Krásná stroj, až teď jsme ho objevil, jen jedna "chybka" na kráse, lepší by bylo Zetro powed ba Suzuki 8) Škoda, že fotky nemáš třeba na rajčeti, tam jsi to člověk může prohlédnout víc pokupě, ale zařazuji tě do svého seznamu, inspirujích strojů pro mé stavby.

OCO: ale v Podhajské je krásně, rád se tam tak jednou za rok povařím :)
Ale chápu jak to myslíš, roli exota začínám hrát na vesnici a okolí taky a přitom dělám normální věci.
Políčko, máme kralíky, kozu, dvě ovečky, menší sad a jsem divnej prej a dělám věci, co se nevyplácí. Trávu beru jako pastvu nebo na seno, když řeknu, že nějaký anglický trávník ani nechci, že hezkou trávu máme na fotbalovém hřišti, ťukají jsi na čelo.
Že loupu kukuřici mlýnkem na kliku, myslí, že jsem z pravěku, že ručně moštujeme - blázni, líčím kmeny stromů vápnem - zbytečná práce.
Že bych chtěl koupit 1ha pole na zahrátku a pod - blázen, jednou jsi pořídil včely-proč, med koupím v tescu, že bych chtěl osla-kup jsi jako každý raději koně a nejlépe dej ho někem ustajet.
Diví se, že nemám televizi, nechodím do kina a když řeknu, že já jsi sednu na zahradě na lavičku a koukám jak se ovečky pasou, že je to lepší, skoro na mě chtějí hodit síť a odvést do ústavu.
Korunuji to tím, že jezdím Škodou 120 - kup už jsi normální auto, jenže proč?Je spolehlivé, odvezu vždy co potřebuji, levné na provoz, poskytuje mi pohodlí jaké požaduji.
Otázky typu proč ty zvířata chodám, že se mi to ani nemůže vyplatit, už ani neodpovídám. Většina to nepochopí.Ano králíká koupím v obchodě, bez práce jen čisté maso, snad třeba i levnější, ale jednak ne v takové kvalitě, ale jak mám teď krásného samce, na toho se nemohu vynadívat. Jak je super, když po práci přijdeš domů, sednaš jsi na zahradě a koza přijde jsi sednout za tebou.
Zajímmavé je, že běhat po kurtu s raketou za míčkem je odpočinek a sekat kosou je dřina, kterou dělá jen blbec, asi proto, že za tennis člověk platí a sekáním kosou na seno něco ušetří(pozn. křovinořez mám, ale pokud to jde, raději stejně vemu kosu a v klidu a tichosti jsi sekám)

Sorry na slohovku a :OT:
Nemám doma bordel, to je neuspořádané muzeum!

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10022
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: John Deere powered by Suzuki

#309 Nový příspěvek od Ondras83 »

unas se zase predhanime, kdo dela lepsi utopence, uzeny atd :D

kazda vesnice ma svoje, kdyz to vezmu podle sebe...ano, lidi si rikaji, na co chci pole a delat brambory, ale kazdymu je po tom houby :jazyk:

ivanzbehy
Příspěvky: 1000
Registrován: čtv pro 13, 2012 5:00 pm
Bydliště: Zbehy

Re: John Deere powered by Suzuki

#310 Nový příspěvek od ivanzbehy »

Idú dve stíhačky a jedna nestíha...

Iseki tu 180f http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=63978
Zetor 7211
Fortschritt E512
Fortschritt E514
Rohr 24RA
Zetor 5611

Uživatelský avatar
mavexx
Příspěvky: 119
Registrován: úte pro 28, 2010 8:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: John Deere powered by Suzuki

#311 Nový příspěvek od mavexx »

ano je to moj stroj. skušal som či by som to dokazal predat. ale asi nie.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14524
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: John Deere powered by Suzuki

#312 Nový příspěvek od DanculSK »

nekupujem... ale
...no a keby tak nahodou, napísem že ho berem? :red:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70


Uživatelský avatar
mavexx
Příspěvky: 119
Registrován: úte pro 28, 2010 8:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: John Deere powered by Suzuki

#314 Nový příspěvek od mavexx »

no vyšlo to v internetovych novinach

Uživatelský avatar
mavexx
Příspěvky: 119
Registrován: úte pro 28, 2010 8:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: John Deere powered by Suzuki

#315 Nový příspěvek od mavexx »

Odkaz pre Terablika.
prosim ozvy sa mi,potrebujem radu ohladne hydrauliky.
Konkretne rozvadzač Jihlavan sa mi nepozdava.
moj email : mavexx@gmail.com

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x2“