rumosův traktor

Moderátoři: rezis, zdeněk 1

Zpráva
Autor
rumos
Příspěvky: 854
Registrován: ned bře 06, 2011 5:47 pm
Bydliště: Kopidlno

Re: rumosův traktor

#16 Nový příspěvek od rumos »

Už jsem na něj koukal máš to opravdu povedene. Ale vyslo by me to dosti draho lavne motor. Ty to mas opravdu perfektní. Staci mi i zadokolka ale nejakej dostupnejsi motor. Hlavne na opravy.

Uživatelský avatar
josip
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv črc 05, 2007 12:07 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: rumosův traktor

#17 Nový příspěvek od josip »

aj ja by som uz teraz keby som robil mali 4x4 tak by som volil motor z nejakeho maleho diesla nejaky citroen ax alebo peugeot

Uživatelský avatar
kronholec.sk
Příspěvky: 653
Registrován: ned dub 10, 2011 6:37 pm
Bydliště: Banská Štiavnica
Kontaktovat uživatele:

Re: rumosův traktor

#18 Nový příspěvek od kronholec.sk »

alebo nejaký starší VW GOLF

rumos
Příspěvky: 854
Registrován: ned bře 06, 2011 5:47 pm
Bydliště: Kopidlno

Re: rumosův traktor

#19 Nový příspěvek od rumos »

Uvidime az to bude aktualni založím nové tema.

rumos
Příspěvky: 854
Registrován: ned bře 06, 2011 5:47 pm
Bydliště: Kopidlno

Re: rumosův traktor

#20 Nový příspěvek od rumos »

Takže mtor už vrčí jak hodinky. Uz mi schnou predni kola a blatníčky. Samotnej trakturek musi chvilku s lakem pockat jeste zbejva par drobnosti dodělat. Jako drzak na baterku, odstranit zbytky nepotrebnych casti atd. Do 2tydnu by měl byt cely trakturek hotovy. Kdyz se tu pise ze pod 15 se do stavby jednoducheho trakturku nevejdu tak jsem zvedavej za kolik ho prodám už udělanej. ;-) Barevná kombinace uvidime co vznikne. Co mi zbylo doma za barvy takto pouziju ram s prevodovkou atd bude cervenohneda a blatnicky atd takovy svetloucky taka bezova .) Zatím nemam dozadu kola. Asi to budu prodavat stima co tam sou. V kovaku mi je zvlast nechteli prodat zmetkove. Radsi dali celej trakturek sesrotovat... k tomu se da rict jen lidska demence. Krasny 16 a daji to do pece. :vztek:

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x2“