Radkův Kellys

Moderátoři: rezis, zdeněk 1

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Radek 210
Příspěvky: 36
Registrován: stř led 12, 2011 11:04 am

Radkův Kellys

#1 Nový příspěvek od Radek 210 »

Radkův Kellys

rok výroby -2003
motor-Škoda 1202 LPG
převodovky-1-Š 1202, 2-ruské obojživelné auto GAZ, vývod na přední náhon,na čerpadlo vody
nápravy -přední dom. výroby+náboje DESTA, zadní V3S
brzdy -mechanické na každé kolo zvlášť (polobrzdy)
kola - přední - 6.00/9, zadní -8.25/20 - V3S
příslušenství - dvoukolová sklopná kára, dvoukolový valník na seno, pluhy - jednák, dvoják, sklopné brány 3 v řadě, kultivátor, trojhrobkovač na brambory, vyorávač Čert, vidle ze zdvižky do 3 bodu, přední naviják
hydraulika- zadní, + vývod do zadu na sklop a vidle
váha- asi 1000 kg
šířka - středy kol - 1,2m, celková šířka - 1,5m
rozvor - 1,6m
celková délka - 2,6m, výška k volantu - 1,35m
Přílohy
P110111_09.460001.JPG
P110111_09.440001.JPG
P110111_09.440003.JPG
P110111_09.430001.JPG

Uživatelský avatar
Petr 55
Příspěvky: 258
Registrován: stř črc 04, 2007 11:15 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Radkův Kellys

#2 Nový příspěvek od Petr 55 »

No, ty tam toho máš. :shock: A traktorek je čistě, úhledně udělaný. A i tuningový filtr vzduchu. 8) Já bych si takové křeslo nemohl dovolit, protože můj chudáček parkuje venku a křeslo by bylo nasáklé vodou jak houba. :smich:
Ferda Mravenec - můj vzor.

Uživatelský avatar
Daddy
Příspěvky: 6458
Registrován: úte čer 09, 2009 7:46 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Radkův Kellys

#3 Nový příspěvek od Daddy »

Čistě provedená práce! Jenom ta "bomba" na LPG je tam jako "pěst na oko". Ale chápu, že je složité ji umístit lépe. Traktor vypadá více jako výstavní než pracovní, ale podle výčtu příslušenství a nářadí tomu tak určitě není. Pěkný!

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Radkův Kellys

#4 Nový příspěvek od Milhauss »

Pěkný,pěkný 8) 8) 8) Takovej akorát velikostně,kola akorát,povedenej kus. Bomba dobrá,ale měla být zelená :D :D :D :D :D :D :D :D

Uživatelský avatar
Radek 210
Příspěvky: 36
Registrován: stř led 12, 2011 11:04 am

Re: Radkův Kellys

#5 Nový příspěvek od Radek 210 »

Milhauss píše:Pěkný,pěkný 8) 8) 8) Takovej akorát velikostně,kola akorát,povedenej kus. Bomba dobrá,ale měla být zelená :D :D :D :D :D :D :D :D
Bomba je někdy modrá, zelená, i červená, podle toho jakou koupím, já to mám aby traktor jezdil a pracoval

Uživatelský avatar
Radek 210
Příspěvky: 36
Registrován: stř led 12, 2011 11:04 am

Re: Radkův Kellys

#6 Nový příspěvek od Radek 210 »

Petr 55 píše:No, ty tam toho máš. :shock: A traktorek je čistě, úhledně udělaný. A i tuningový filtr vzduchu. 8) Já bych si takové křeslo nemohl dovolit, protože můj chudáček parkuje venku a křeslo by bylo nasáklé vodou jak houba. :smich:
když jsem vytvářel LPG nad karburátor, tak už se mi originál filrt nevešel pod kapotu, a to bylo nejjednodušší řešení vyříznout půlkruh do víka kapoty a nasadit nějaký filtr, byl po ruce tuning filtr

Uživatelský avatar
Radek 210
Příspěvky: 36
Registrován: stř led 12, 2011 11:04 am

Re: Radkův Kellys

#7 Nový příspěvek od Radek 210 »

Daddy píše:Čistě provedená práce! Jenom ta "bomba" na LPG je tam jako "pěst na oko". Ale chápu, že je složité ji umístit lépe. Traktor vypadá více jako výstavní než pracovní, ale podle výčtu příslušenství a nářadí tomu tak určitě není. Pěkný!
Podívej se na první fotku, jak je podlaha před brzdou ošoupaná, určitě traktor nestojí ve stodole

Uživatelský avatar
paja52
Příspěvky: 303
Registrován: stř říj 22, 2008 4:34 pm
Bydliště: Praha

Re: Radkův Kellys

#8 Nový příspěvek od paja52 »

Ahoj!
Musím pochválit, i když tady to je skoro zbytečné, protože dobrá práce se chválí sama a plynová bomba je holt tam kde je. Původně jsem se chtěl zeptat ,jak jsi vyřešil vyprázdňování láhve ale již vím, že žádnou trubku na dno láhve nemáš a láhve měníš. Takže se zeptám jinak. Prvních cca. deset litrů bude bez problému ale co ten zbytek? Jak moc ta bomba zamrzá a jaké máš k této otázce poznatky. Budu muset stejný problém, tedy kam sní, z jara řešit taky. Předem děkuji za odpověď.
Jj, pořád se něco děje.

http://youtu.be/6xRw4jJ6CMM

Uživatelský avatar
Radek 210
Příspěvky: 36
Registrován: stř led 12, 2011 11:04 am

Re: Radkův Kellys

#9 Nový příspěvek od Radek 210 »

paja52 píše:Ahoj!
Musím pochválit, i když tady to je skoro zbytečné, protože dobrá práce se chválí sama a plynová bomba je holt tam kde je. Původně jsem se chtěl zeptat ,jak jsi vyřešil vyprázdňování láhve ale již vím, že žádnou trubku na dno láhve nemáš a láhve měníš. Takže se zeptám jinak. Prvních cca. deset litrů bude bez problému ale co ten zbytek? Jak moc ta bomba zamrzá a jaké máš k této otázce poznatky. Budu muset stejný problém, tedy kam sní, z jara řešit taky. Předem děkuji za odpověď.
Plyn vyjedu skoro všechen, ke konci jde výkon dolů, ale mám hospodářství, kde vařím v, jak se říká špinavé kuchyni na plynovém šporáku, vyměním bombu a tak plyn upotřebím až do konce. Zatím se mi nestalo, že by mi plyn zamrzl, mám směšovač napojený na vývod topení, takže po nastartování na benzin a než stáhnu sitič přepínám na plyn a už se směšovač ohřívá, i v zimním období. Na fotce je to celkem vidět to připojení teplovodních hadic
Přílohy
P110111_09.460003.JPG

Greny
Příspěvky: 80
Registrován: ned lis 23, 2008 9:18 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Radkův Kellys

#10 Nový příspěvek od Greny »

Pěkné traktor, u nás maji plynovy bomby na blatniku vedle sedadla. Mohl bys dat pár fotek brzd? Dik

radouch
Příspěvky: 8
Registrován: ned říj 17, 2010 8:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Radkův Kellys

#11 Nový příspěvek od radouch »

Pěkná práce 8)

Uživatelský avatar
Radek 210
Příspěvky: 36
Registrován: stř led 12, 2011 11:04 am

Re: Radkův Kellys

#12 Nový příspěvek od Radek 210 »

Greny píše:Pěkné traktor, u nás maji plynovy bomby na blatniku vedle sedadla. Mohl bys dat pár fotek brzd? Dik
Dnes jsem nafotil, abys byl v obraze - páky brzd z hřídelí jsou z IFY, náklaďáku. Ostatní samovýroba.
Přílohy
P180111_11.120001.JPG
P180111_11.150001.JPG
P180111_11.140001.JPG
P180111_11.130002.JPG

Uživatelský avatar
zdeněk 1
Příspěvky: 2915
Registrován: úte črc 17, 2007 2:46 pm
Bydliště: Velká nad Veličkou

Re: Radkův Kellys

#13 Nový příspěvek od zdeněk 1 »

pěkný traktor 8) 8) bomba moc neladí ale jak už bylo napsané kam jinam jí dát :-/
Schopný autor tvoří,neschopný poučuje

Uživatelský avatar
sferos
Příspěvky: 1635
Registrován: stř říj 22, 2008 11:54 am
Bydliště: H.Srnie

Re: Radkův Kellys

#14 Nový příspěvek od sferos »

zdeněk 1 píše:pěkný traktor 8) 8) bomba moc neladí ale jak už bylo napsané kam jinam jí dát :-/
Traktor je pekný 8) a mne ta bomba vždy ľadí, aj keď je červená. Najmä cena za plyn, tankujem cez auto a platím toľko, koľko natankujem, cena je úplne iná. Mam ju na stojato opačne otočenú a slúži na odkladanie kľúčov a podobne, občas ako núdzové sedadlo pre tretieho spolujazdca.

Greny
Příspěvky: 80
Registrován: ned lis 23, 2008 9:18 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Radkův Kellys

#15 Nový příspěvek od Greny »

Radek 210 píše: Dnes jsem nafotil, abys byl v obraze - páky brzd z hřídelí jsou z IFY, náklaďáku. Ostatní samovýroba.
Dík za foto, Ifu jsem poznal, ještě z autoškoly. Já mám na svém taky mechanicky brzdy, ale pedály ze škody 100. Je to malá páka, musím to předělat. Měl jsem tam jeden rok kapalinovou brzdu, na pedálu váleček a místo vzduchového válce spojkovy prasátko ze škody 120. Brzdilo to pěkně, než porezavěl brzd. váleček. Mechanika je mechanika, jednoduchy a funkčni.

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x2“