Triál

Moderátoři: rezis, zdeněk 1

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Triál

#46 Nový příspěvek od ola »

Ahoj,toreto aj to ňa nejedenkráť napadlo že bych to trochu zakulatíl alě gdyž sa podíveš tady na začátek,tak v tých kopřivách už to tak bylo a tak už sa ně to nechtělo dělať celé znova.Šak aj tak sem na tom strávíl času,že ně už moja pravila lěsti to mám milěnku.No šak to časem třeba ešče dokuľata domaskuju.Kenybz ty ně čteš myšlěnky,přesně tak jak píšeš sem to už měl gdysi ty světla nahastrošené gdyž sem zkůšál gde jich dať a zrovna sem stříkál disky,tak sem tam měl 13ky kola a že tam nevlězly,tak sem jich otočíl a proto je to tak na široko čapaté.Zdeňo díky za body a protože ně sa nězdá,že už jakési chybíja,tož sa ně zéjdů. :smich:
Přílohy
phpGxGhHtAM.jpg
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Gabo
Příspěvky: 480
Registrován: pon srp 13, 2007 9:32 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Triál

#47 Nový příspěvek od Gabo »

Máš to opravdu pěkné Olo 8) 8) Možná bys mohl přejmenovat třeba na ,Retro trial, nebo ,old trial, :)
Ale ted vážně, prošel jsem tvé fotky z opravy a klobouk dolů :shock: , že se nebojíš s flexou, svářečkou a čím fším ještě, kutit v TRUHLÁRNĚ :shock: :shock: Neříkej, žes dobře spal, když si skončil? :)
Ale o táboráku nikde nepíšeš, tak je to asi ok.
8) Dobrej triál 8)

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Triál

#48 Nový příspěvek od ola »

Ahoj,díky a to asi nevíš,že ta truhlárna je celá dřevěná a také asi neznáš pořekadlo,že co zhoří nezhnije. :smich:A o nejakém nápisi sa také uvažuje.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Viťa1
Příspěvky: 1446
Registrován: čtv led 21, 2010 10:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Triál

#49 Nový příspěvek od Viťa1 »

No já jsem dopadl podobně vyrabovali mi převodovku sedí na to pořekadlo Z cizího krev neteče pánové si neuvědomili že už nejsou traktory v družstvě ale u soukromníka který si to musí spravit sám a za své pokud ti fouká jen do chladiče a nic neteče kolem hlav ven tak to bude těsnění
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15217
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: Triál

#50 Nový příspěvek od kenybz »

tož jsem ti do teho neco domalovál
mosí sa sním parádně jezdit protože to má pérovaní a neodrazí ti to ledvinu na každém hrbě
Přílohy
triáloš.jpg

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Triál

#51 Nový příspěvek od ola »

Ahoj,jo tato varijanta sa ně také nájvěc polubuje a ty blinkry sů tam úplná špica.Jezdí sa s tým výborně,po nejakéj lěpší polňačce sa s tým dá valiť klidně 50ků a enom sa to húpe,aj na škrkání po horách je to bezvadní,to sa ze zetorem nedá zrovnať.Ty poslyš kenybz s týma sedákama s ňa teda dojál, :'( to sem kůpíl pěkné zánovní sedáčky v kovošrotě asi tak před 4 rokama oba za stovku,to sa ně tehdá ešče zdály ľuxusní.Šak gdyž sa podíveš na tu první fotku v tých kopřivách tak sů enom s tů jednů ďůrů podstatně lěpší nééé :smich: alě pravda,už ně aj moja říkala,máš to jak ožhrané od myší a jeden kámoš jak viděl tu ďůru,tak ně dokonca donés sedáky z favorita alě ty sa ně tam zas moc nepozdávaly a ešče jich měl ušmudlané jak vix,tož dobře přemluvili ste ňa,tak sa na ten vrakáč asi fakt budu museť negdy vydať.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Uživatelský avatar
zdeněk 1
Příspěvky: 2915
Registrován: úte črc 17, 2007 2:46 pm
Bydliště: Velká nad Veličkou

Re: Triál

#52 Nový příspěvek od zdeněk 1 »

kenybz píše:tož jsem ti do teho neco domalovál
tahle varianta je nejlepší
Schopný autor tvoří,neschopný poučuje

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Triál

#53 Nový příspěvek od Tom »

zdeněk 1 píše:
kenybz píše:tož jsem ti do teho neco domalovál
tahle varianta je nejlepší
8) Taky si myslím. I s těma blinkrama.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15217
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: Triál

#54 Nový příspěvek od kenybz »

Ola je asi zalezený v dílně a šrubuje tam ty světla a blinkry...
čoveče OLO ty furt píšeš jakože o trachtóře, ale to je bugina :rally: :driver:
taková víceůčelová aj na komfortní projížďku a aj na prácu máš tam pořádný závěs z kolejnice ten hned tak nepovolí...

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Triál

#55 Nový příspěvek od ola »

Ahoj,no tys to přesně trefíl,akorát ta kolajnica je tam enom jako závaží a pod ňů je ůčko na kerém je ten závěs.Ono sa t tom od začátku aj tak chovalo,třeba gdyž sa stavilo,tak sa s tým za celý deň,například ovozilo a osadilo do základů 50 betótových pražců a na večér sa vyjelo na Trojál na pivo.Gdyž tam byla v zadku ešče ta oktávácká převodovka,tak to bylo zhruba o 20 čísel kratší a ty zadní blatníky byly tým pádem v jednéj rovině ze sedákama.Tam dycky napůl řiťi na blatníku a napůl řiťi na sedáku seděl další kumpán a už sa jelo,no a na druhý deň sa zaséj jelo do hor na kameň.Ono to po silnici klidně jelo aj stovků a v teréně jak šnek,tu stovku fakt nemyslím enom obrazně,protože to jednůc švagr na tu stovku rozpálíl alě tým,že je to tak krátké,tak sa to na cestě tak rozľétalo,že už sem sa viděl v potoce.No jaksi sa to ustálo a od téj doby sa jezdilo,gdyž už negdy rychlo tak do téj 70.
No kolikráť sa dělaly neskutečné vylomeniny,jednůc sme také ráno vyjeli na taký výlět,mimochodem tchán moh tehdy měť nejakých +- 78,strýc,švagr,já a 4 +- desetilěté děcka stály na téj šíně a držaly sa sedáků.Zajeli sme po asvaltovéj svážnici přez hory ke kmocháčkom do Semetína,neco do desíti kikláků.Tam sme dali nejaků tu slivku a nazpátek sme si zajeli nejaký ten kilák na oběd na baťkovů,navalili sme do hlav jakýsi řízek,nejaké to pivko a davaj dom.Doma dosi vymysľél,že by sme to mohli zakončiť na trojáku,tak nám roby zkomfiskovali děcka,protože už bylo cosi požité,ty řvaly jak gdyž dojídajů cigáni alě nic jím to nebylo platné,protože robky zaséj vyhrály,děcka ešče dostaly a tož vám byly sfůklé roby aj děcka alě nám to bylo jedno,hlavně,že sme nabrali ten správný Trojákový směr.No a tam zaséj kerýsi blbec vymysľél,že pojeďme ešče na Tesák,dalších ze pět kiľáků a po silnici.No a už su u jádra věci,švagr seďél vedľa mňa na tom blatníku a co čert nechťél,jál si připáliť cigaretu zrovna gdyž sem strůhál pravů zatáčku.Samosebů,že z teho zlěťél jak nejaký kaskadér v americkém fiľmu,já sem na to hneď důpnůl a tož hlědím jak sa kůlě po téj cestě a před ním páru metrů bľoklo auto,no Simír z téj kobry by s takovů scénu měl co dělať.A tož začál kolotoč,ten s teho auta řvál jak na hory,že na nás zavolá policajty,tož zavolaj a z kama,možeš volt hneď,nejaký mobil nebýl ešče na světě a gdyž,tož sa musél nosiť v tašce,tak býl chudál nakonec rád,že nedostál po paščece,protože už býl kurva každý v ráži.Tchám řvál,že sa jede dom,švagr,že jedem na tesák,protože z něho scala krév snáď odevšaď,ten měl prodříté aj boty na špicách a orvaný býl jak samec,tak chtěl,že ho náš kámoš co tam dělál kotelníka nejak ošetří.Nakonec vyhrál ten tesák,švagr šél na ošetřovnu do koteľny a ny sme zasedli do lokálu.Zrovna sme si dali večeřu a opatrně sa spůščali ku domovu,troják býl ešče otevřítý,tak sme dali jedno na cestu a ze tmů sme byli doma jak na koni.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Triál

#56 Nový příspěvek od Tom »

ola píše:Ahoj,no tys to přesně trefíl,akorát ta kolajnica je tam enom jako závaží a pod ňů je ůčko na kerém je ten závěs.Ono sa t tom od začátku aj tak chovalo,třeba gdyž sa stavilo,tak sa s tým za celý deň,například ovozilo a osadilo do základů 50 betótových pražců a na večér sa vyjelo na Trojál na pivo.Gdyž tam byla v zadku ešče ta oktávácká převodovka,tak to bylo zhruba o 20 čísel kratší a ty zadní blatníky byly tým pádem v jednéj rovině ze sedákama.Tam dycky napůl řiťi na blatníku a napůl řiťi na sedáku seděl další kumpán a už sa jelo,no a na druhý deň sa zaséj jelo do hor na kameň.Ono to po silnici klidně jelo aj stovků a v teréně jak šnek,tu stovku fakt nemyslím enom obrazně,protože to jednůc švagr na tu stovku rozpálíl alě tým,že je to tak krátké,tak sa to na cestě tak rozľétalo,že už sem sa viděl v potoce.No jaksi sa to ustálo a od téj doby sa jezdilo,gdyž už negdy rychlo tak do téj 70.
No kolikráť sa dělaly neskutečné vylomeniny,jednůc sme také ráno vyjeli na taký výlět,mimochodem tchán moh tehdy měť nejakých +- 78,strýc,švagr,já a 4 +- desetilěté děcka stály na téj šíně a držaly sa sedáků.Zajeli sme po asvaltovéj svážnici přez hory ke kmocháčkom do Semetína,neco do desíti kikláků.Tam sme dali nejaků tu slivku a nazpátek sme si zajeli nejaký ten kilák na oběd na baťkovů,navalili sme do hlav jakýsi řízek,nejaké to pivko a davaj dom.Doma dosi vymysľél,že by sme to mohli zakončiť na trojáku,tak nám roby zkomfiskovali děcka,protože už bylo cosi požité,ty řvaly jak gdyž dojídajů cigáni alě nic jím to nebylo platné,protože robky zaséj vyhrály,děcka ešče dostaly a tož vám byly sfůklé roby aj děcka alě nám to bylo jedno,hlavně,že sme nabrali ten správný Trojákový směr.No a tam zaséj kerýsi blbec vymysľél,že pojeďme ešče na Tesák,dalších ze pět kiľáků a po silnici.No a už su u jádra věci,švagr seďél vedľa mňa na tom blatníku a co čert nechťél,jál si připáliť cigaretu zrovna gdyž sem strůhál pravů zatáčku.Samosebů,že z teho zlěťél jak nejaký kaskadér v americkém fiľmu,já sem na to hneď důpnůl a tož hlědím jak sa kůlě po téj cestě a před ním páru metrů bľoklo auto,no Simír z téj kobry by s takovů scénu měl co dělať.A tož začál kolotoč,ten s teho auta řvál jak na hory,že na nás zavolá policajty,tož zavolaj a z kama,možeš volt hneď,nejaký mobil nebýl ešče na světě a gdyž,tož sa musél nosiť v tašce,tak býl chudál nakonec rád,že nedostál po paščece,protože už býl kurva každý v ráži.Tchám řvál,že sa jede dom,švagr,že jedem na tesák,protože z něho scala krév snáď odevšaď,ten měl prodříté aj boty na špicách a orvaný býl jak samec,tak chtěl,že ho náš kámoš co tam dělál kotelníka nejak ošetří.Nakonec vyhrál ten tesák,švagr šél na ošetřovnu do koteľny a ny sme zasedli do lokálu.Zrovna sme si dali večeřu a opatrně sa spůščali ku domovu,troják býl ešče otevřítý,tak sme dali jedno na cestu a ze tmů sme byli doma jak na koni.
8) 8) Jo, zážitků plno, to je supr. Když si to vezmeš, to je takový bugino kabriolet, dneska se vyrábí plno takových skládaček a kravin, za hafo peněz (Kaipan a další), a tohle je úplně supr 8)
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Triál

#57 Nový příspěvek od ola »

Ahoj,triál cosi kašlě a tak sem ho chťél poľéčiť abych zitra zrána zajél na hřiby.Vtom přide sůsed a že lěsti bych ho nedovéz na Vsetín,naco,no potřebuju tam zajeť,kurva Zdeňo vyklop to zrovna,lěsti to bude zaséj jakási pičovina,tak na ťa seru.No spadnůl sem a tož potřebuju ke známém doktorovi na chatu ať sa na mňa podíve a to klěpíruje ze zádama a on ho léčí.No budiž,tož sa švihaj obľécť zachvíľu su tam,to sem si sakra dál,také sem sa pozumývál,pozobľékál,přijedu k něm a cérka praví,tata néni doma,že desi jél traktorem,sem mysľél,že ňa omyjů,tož tom chujovi vyřiď,že na něho seru gdyž može jezdiť trachtorem,tož mu asi tak moc nebude.Už sem sa chystál dom a tož přijél aj s vnukama,hneď nahodíl hrb jako,že nemože.Tož toto byste museli viděť,všecky jeho aktivity sa u něho odehrává v garáži,aj tam žere a sere v dřevěném záchodě u chlěva.Danóó dones ně košuľu,gde mám gatě,skoč pro ponožky,podaj hřebeň,do auta naložíl hřibů,vajec,dva balíky divočiny a tož sme jeli jak ježíšci rozdávať úplatky.Zajeď k Jarce,dlužím jí za skalpér co ně dala,tož sme tam strávili hneď půl hodiny a dokola mľél jak spadnůl a jak ho bolíja lědviny.Jarka ho dobře zná atož mu říká,ty Zdeňo nebolíja ťa játra,ty si puška a od čeho,no třeba od chľastu,kurva Oline jedem,no tož sláva.Na chatě u doktora enom ľétaly kurvy a manželka také doktorka sa enom smíla,ten tam skákál hrbatý a doktor mu domluvíl po telěfóně chirurga a rengén a že pane T..... nepíl sete náhodů neco.Né,jak bych moh piť v takémto stavu,no po obědě sem si dál pivo,no já enom aby vám nedali dýchnůť a neměl kvůli vám ešče ostudu.V autě sa přiznál ešče ke dvům kalíškom,tagže jich bylo nájmeň ze pět,zastavím mu u nemocnice a,že Oline poď tam se mňů,doprdelě naco šak nejsi malý smyk,ať tam nejsu saám,nigde nejdu běž si tam sám a potom brňkni.Kurva hodinu a půl ľécu po marketoch jak chuj a telěfón nigde,tož,že by si ho tam nakonec nechali.Jedu tam pro něho jak pro mimino,enom sestře zpomenu méno,tak už sa smíla a,že už ide,všade ticho enom Zdeňa řvál v téj ordinaci jak na hory a ty jeho vymenované slova sa z něho sypaly průdem,hovno mu nebylo,tak mu pichli koňára a bylo to.Vyjeli sme v pět a v osm sme byli doma jak na koni a triál zas nejede,hřiby nebudů,lědaže bych zašél za Zdeňů ať ně také nazbíře jak doktorovi. :smich:
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Uživatelský avatar
zdeněk 1
Příspěvky: 2915
Registrován: úte črc 17, 2007 2:46 pm
Bydliště: Velká nad Veličkou

Re: Triál

#58 Nový příspěvek od zdeněk 1 »

ola píše:Ahoj,triál cosi kašlě a tak sem ho chťél poľéčiť abych zitra zrána zajél na hřiby.Vtom přide sůsed a že lěsti bych ho nedovéz na Vsetín,naco,no potřebuju tam zajeť,kurva Zdeňo vyklop to zrovna,lěsti to bude zaséj jakási pičovina,tak na ťa seru.No spadnůl sem a tož potřebuju ke známém doktorovi na chatu ať sa na mňa podíve a to klěpíruje ze zádama a on ho léčí.No budiž,tož sa švihaj obľécť zachvíľu su tam,to sem si sakra dál,také sem sa pozumývál,pozobľékál,přijedu k něm a cérka praví,tata néni doma,že desi jél traktorem,sem mysľél,že ňa omyjů,tož tom chujovi vyřiď,že na něho seru gdyž može jezdiť trachtorem,tož mu asi tak moc nebude.Už sem sa chystál dom a tož přijél aj s vnukama,hneď nahodíl hrb jako,že nemože.Tož toto byste museli viděť,všecky jeho aktivity sa u něho odehrává v garáži,aj tam žere a sere v dřevěném záchodě u chlěva.Danóó dones ně košuľu,gde mám gatě,skoč pro ponožky,podaj hřebeň,do auta naložíl hřibů,vajec,dva balíky divočiny a tož sme jeli jak ježíšci rozdávať úplatky.Zajeď k Jarce,dlužím jí za skalpér co ně dala,tož sme tam strávili hneď půl hodiny a dokola mľél jak spadnůl a jak ho bolíja lědviny.Jarka ho dobře zná atož mu říká,ty Zdeňo nebolíja ťa játra,ty si puška a od čeho,no třeba od chľastu,kurva Oline jedem,no tož sláva.Na chatě u doktora enom ľétaly kurvy a manželka také doktorka sa enom smíla,ten tam skákál hrbatý a doktor mu domluvíl po telěfóně chirurga a rengén a že pane T..... nepíl sete náhodů neco.Né,jak bych moh piť v takémto stavu,no po obědě sem si dál pivo,no já enom aby vám nedali dýchnůť a neměl kvůli vám ešče ostudu.V autě sa přiznál ešče ke dvům kalíškom,tagže jich bylo nájmeň ze pět,zastavím mu u nemocnice a,že Oline poď tam se mňů,doprdelě naco šak nejsi malý smyk,ať tam nejsu saám,nigde nejdu běž si tam sám a potom brňkni.Kurva hodinu a půl ľécu po marketoch jak chuj a telěfón nigde,tož,že by si ho tam nakonec nechali.Jedu tam pro něho jak pro mimino,enom sestře zpomenu méno,tak už sa smíla a,že už ide,všade ticho enom Zdeňa řvál v téj ordinaci jak na hory a ty jeho vymenované slova sa z něho sypaly průdem,hovno mu nebylo,tak mu pichli koňára a bylo to.Vyjeli sme v pět a v osm sme byli doma jak na koni a triál zas nejede,hřiby nebudů,lědaže bych zašél za Zdeňů ať ně také nazbíře jak doktorovi. :smich:
Jsem to jen tak z prvu přeletěl a hned jsem zaznamenal tuto větu a přemýšlel jsem co jsem kde napsal za pi.... tak jsem si to mosel přečíst celé abych došel k tomu že to není na mě :D uff.
Schopný autor tvoří,neschopný poučuje

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Triál

#59 Nový příspěvek od ola »

Ahoj,no jasně,néni Zdeňa jako Zdeňa. :smich:
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Triál

#60 Nový příspěvek od ola »

Ahoj,ogaři,tak sa zaséj potvrdilo jaký je to všestraný stroj,nebyť triála,tak sem donés maximálně tašku a to bych s tým měl taků dáľku co dělať.Jél sem kolem jednéj sazenice,gde sem ešče nigdy hřiba neviděl a naraz hřib,druhý a hneď celé hejno hřibů,bylo jich v takovém pětimetrovém kolěčku takých pětadvacet ale chrobavé,nevzál sem jich ani deset.tak sem to tam zapich a nezľétál sem jí ani půlku a už ňa to přestalo baviť.Šél sem maximálně 30 metrů od triála alě zaséj do takovéj hlubokéj rástoky,nazbírál košík,donés to na triála a tak dokola,hladný sem býl jak bosík,neměl sem to už gde dávať,tak do košulě a bez košulě ňa to smrčízaséj škrábalo jak sviňa,tak sem sa na to vysrál a jél dom.Zitra tam ešče zajedu nazbírať jednéj paničce a my už máme hřibů až až,šak sme na tom s mojů do včiľšku makali a včiľ sa to esče dusí do mražáka a půlku máme očistěné a ešče v celku na ráno.No a to sem sa s tým sakra mrdál už v horách alě jak sa s tým dereš tů hustů sazeniců,tak to je samé špenčí a to sem to naschváľ schovávál pod košuľů.příšče beru nejaký kýbľ s deklěm :smich: nebo aspoň nejaků hadru.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x2“