Števov malotraktor - Rusák

Moderátoři: rezis, zdeněk 1

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Malotraktor s motorom Lada 1500

#16 Nový příspěvek od oco13 »

Ja ešte k tomu laborovaniu ohladom motora. Žiguláky sa celkom dobre znášajú s plynom a použitý splynovač kúpiš celkom lacno . Flaša dopredu splní aj úlohu závažia a možno časom zistíš, že je to na prevádzku lacnejšie ako nafta.
Tuším aj kolega nado mnou ma v traktore plyn 8)

Uživatelský avatar
stewo69
Příspěvky: 9
Registrován: stř čer 23, 2021 6:33 pm
Bydliště: Prešov

Re: Malotraktor s motorom Lada 1500

#17 Nový příspěvek od stewo69 »

Ondras83
Ako prve mam v plane prerobit vlecku na vyklapaciu, to bez debaty. Ta prestavba na diesel sa zvazi po sezone, a ak ano uvidim ci budem zhanat motor alebo budem tvrdohlavy a pokusim sa to upravit a dat tam tu 2.5d z transita :) celny nakladac, na ten si popravde netrufam :nene: vzadu hydraulika je, tak skor dokupit treti bod a urobit aspon lopatu za traktor

sferos
Ano s vleckou bez vyklapania je to drina, urcite to bude prve co sa bude prerabat. Este neviem ci to spravim na hyrdauliku alebo cez iny mechanizmus a napr. el. navijak. Pozeral som uz na youtube nejake videa tak nieco uz snad vymyslim :)

oco13
Ano je pravda, ze by to slo prerobit aj na LPG ale popravde to mi velmi nevonia. Mal som v jednom aute plyn (uz som ho kupil s lpg) a nakoniec som ho z auta vyhodil. Ale ano, ta moznost tu je a mozno aj toto budem zvažovať :)

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x2“